Hledat

Ubytování

Ubytování město Lappago

Ve městě Lappago (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lappago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lappago

Felderhof Apartments

9,6

Felderhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Felderhof Apartments. Apartmány Felderhof se nacházejí v obci Lappago, 30 km od obce Mayrhofen, a nabízejí zahradu, gril i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Felderhof Apartments se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lenzerhof

9,5

Lenzerhof

Ubytování (Farma) Lenzerhof. Lenzerhof je farma se zvířaty, nacházející se v jihotyrolské malé vesnici Lappach, 4 km od jezera Neves a 40 minut autem od Brunecku. Ubytování Lenzerhof se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cafe Schneider

9,2

Cafe Schneider

UbytováníCafe Schneider. Cafe Schneider nabízí terasu, bar, zahradu s lehátky a pokoje v alpském stylu s dřevěným nábytkem. Ubytování Cafe Schneider se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldlechn

8,8

Feldlechn

Ubytování (Apartmán) Feldlechn. Feldlechn nabízí ubytování v alpském stylu v Lappachu, 4 km od jezera Neves a 27 minut autem od lyžařského areálu Speikboden. Ubytování Feldlechn se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Sonneck

8,7

Appartement Sonneck

UbytováníAppartement Sonneck. Appartement Sonneck se nachází v Lappagu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartement Sonneck se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Ferienwohnung II

8

Alpen Ferienwohnung II

UbytováníAlpen Ferienwohnung II. Alpen Ferienwohnung II se nachází v Lappagu a nabízí bar a zahradu. Selva di Val Gardena je vzdálená 40 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpen Ferienwohnung II se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement in Mühlwald mit Grill und Garten

Appartement in Mühlwald mit Grill und Garten

UbytováníAppartement in Mühlwald mit Grill und Garten. Appartement in Mühlwald mit Grill und Garten se nachází v Lappagu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartement in Mühlwald mit Grill und Garten se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung in schöner Bergkulisse mit zwei Balkonen, sowie einem Spielplatz im Garten

Ferienwohnung in schöner Bergkulisse mit zwei Balkonen, sowie einem Spielplatz im Garten

UbytováníFerienwohnung in schöner Bergkulisse mit zwei Balkonen, sowie einem Spielplatz im Garten. Ferienwohnung in schöner Bergkulisse mit zwei Balkonen, sowie einem Spielplatz im Garten se nachází v Lappagu a nabízí terasu. Tento apartmán má balkon. Ubytování Ferienwohnung in schöner Bergkulisse mit zwei Balkonen, sowie einem Spielplatz im Garten se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neue Wohnung in Mühlwald mit Terrasse, Grill und Garten

Neue Wohnung in Mühlwald mit Terrasse, Grill und Garten

UbytováníNeue Wohnung in Mühlwald mit Terrasse, Grill und Garten. Ubytování Neue Wohnung in Mühlwald mit Terrasse, Grill und Garten se nachází v Lappagu a nabízí terasu. Ubytování Neue Wohnung in Mühlwald mit Terrasse, Grill und Garten se nachází ve městě Lappago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lappago

Město Lappago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Lappago.