Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lanžhot

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lanžhot

Penzion Toscana

9,3

Penzion Toscana

Ubytování (Penzion) Penzion Toscana. Tříhvězdičkový penzion Toscana se nachází v obci Lanžhot a nabízí pokojovou službu, turistické informace, bezplatné Wi-Fi a ubytování se soukromou terasou. Ubytování Penzion Toscana se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Toscana má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Toscana momentálně evidujeme 252 recenzí.

Penzion Soutok

8,8

Penzion Soutok

Ubytování (Penzion) Penzion Soutok. Penzion Soutok se nachází v Lanžhotě na jižní Moravě, uprostřed lesů a luk. Nabízí studia s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Soutok se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Soutok má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Soutok momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytování na Podluží

8,5

Ubytování na Podluží

Ubytování (Penzion) Ubytování na Podluží. Ubytování na Podluží leží v nížině Podluží a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Ubytování na Podluží se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na Podluží má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Ubytování na Podluží momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel u Nádraží Lanžhot

6,1

Hotel u Nádraží Lanžhot

Ubytování (Hotel) Hotel u Nádraží Lanžhot. Hotel u Nádraží Lanžhot se nachází 800 metrů od centra města, ve vinařské oblasti s cyklostezkami a vinnými sklípky. Ubytování Hotel u Nádraží Lanžhot se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel u Nádraží Lanžhot má celkové hodnocení 6,1. Pro Hotel Hotel u Nádraží Lanžhot momentálně evidujeme 115 recenzí.

Ubytování U babičky

Ubytování U babičky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U babičky. Ubytování U babičky se nachází v Lanžhotu v Jihomoravském kraji, 19 km od Valtic. K dispozici je zahrada, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U babičky se nachází ve městě Lanžhot (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)