Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lanžhot

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lanžhot

Penzion Toscana

9,3

Penzion Toscana

Ubytování (Penzion) Penzion Toscana. Tříhvězdičkový penzion Toscana se nachází v obci Lanžhot a nabízí pokojovou službu, turistické informace, bezplatné Wi-Fi a ubytování se soukromou terasou. Ubytování Penzion Toscana se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Toscana má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Toscana momentálně evidujeme 252 recenzí.

Apartmán Lanžhot

8,7

Apartmán Lanžhot

Ubytování (Privát) Apartmán Lanžhot. Apartmán Lanžhot se nachází v Lanžhotě v Jihomoravském kraji, 26 km od Mikulova. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lanžhot se nachází ve městě Lanžhot (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování na Podluží

8,5

Ubytování na Podluží

Ubytování (Penzion) Ubytování na Podluží. Ubytování na Podluží leží v nížině Podluží a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Ubytování na Podluží se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování na Podluží má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Ubytování na Podluží momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel u Nádraží Lanžhot

6,1

Hotel u Nádraží Lanžhot

Ubytování (Hotel) Hotel u Nádraží Lanžhot. Hotel u Nádraží Lanžhot se nachází 800 metrů od centra města, ve vinařské oblasti s cyklostezkami a vinnými sklípky. Ubytování Hotel u Nádraží Lanžhot se nachází ve městě Lanžhot (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel u Nádraží Lanžhot má celkové hodnocení 6,1. Pro Hotel Hotel u Nádraží Lanžhot momentálně evidujeme 115 recenzí.

Ubytování U babičky

Ubytování U babičky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U babičky. Ubytování U babičky se nachází v Lanžhotu v Jihomoravském kraji, 19 km od Valtic. K dispozici je zahrada, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U babičky se nachází ve městě Lanžhot (Česko - Jihomoravský kraj).

V centru

V centru

Ubytování (Apartmán) V centru. V centru se nachází v Lanžhotu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 26 km od Mikulova. Na místě je soukromé neplacené... Ubytování V centru se nachází ve městě Lanžhot (Česko - Jihomoravský kraj).