Hledat

Ubytování

Ubytování město Lana di Sotto

Ve městě Lana di Sotto (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lana di Sotto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lana di Sotto

Apartment Tschigat Leilichhof

8,5

Apartment Tschigat Leilichhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Tschigat Leilichhof. Apartment Tschigat Leilichhof se nachází asi 7,9 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Tschigat Leilichhof se nachází ve městě Lana di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Gantkofel Leilichhof

8

Apartment Gantkofel Leilichhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Gantkofel Leilichhof. Apartment Gantkofel Leilichhof se nachází v obci Lana di Sotto a nabízí zahradu a gril. 49 km od Canazei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Apartment Gantkofel Leilichhof se nachází ve městě Lana di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Mutspitz Leilichhof

4

Apartment Mutspitz Leilichhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Mutspitz Leilichhof. Apartment Mutspitz Leilichhof se nachází v obci Lana di Sotto a nabízí zahradu a gril. 49 km od Canazei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Mutspitz Leilichhof se nachází ve městě Lana di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lana di Sotto

Město Lana di Sotto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Lana di Sotto.