Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lampertice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lampertice

UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE

9,2

UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE

Ubytování (Prázdninový dům) UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE. Prázdninový dům UBYTOVÁNÍ LAMPERTICE-KRKONOŠE se nachází v Lamperticích, 18 km od města Karpacz, a nabízí vířivku, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE se nachází ve městě Lampertice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům UBYTOVÁNÍ KRKONOŠE-LAMPERTICE momentálně evidujeme 34 recenzí.

Holidayhome Krkonoše

8,6

Holidayhome Krkonoše

Ubytování (Prázdninový dům) Holidayhome Krkonoše. Holidayhome Krkonoše se nachází v obci Lampertice a nabízí ubytování s kuchyňkou a terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Holidayhome Krkonoše se nachází ve městě Lampertice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holidayhome Krkonoše má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Holidayhome Krkonoše momentálně evidujeme 15 recenzí.

Holiday Home Us Mem

7,9

Holiday Home Us Mem

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Us Mem. Holiday Home Us Mem se nachází v Lamperticích a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home Us Mem se nachází ve městě Lampertice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lampertice

Lampertice

Ubytování (Prázdninový dům) Lampertice. Prázdninový dům Lampertice se nachází v Lamperticích a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Lampertice se nachází ve městě Lampertice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Lampertice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.