Hledat

Ubytování

Ubytování město Lámira

Ve městě Lámira (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lámira

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lámira

Alba Andros Studio

8,9

Alba Andros Studio

Ubytování (Vila) Alba Andros Studio. Featuring a bar and a terrace, Alba Andros Studio offers accommodation in Lámira with free WiFi and garden views. Ubytování Alba Andros Studio se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Oasis 2

Green Oasis 2

Ubytování (Apartmán) Green Oasis 2. Boasting a garden and a terrace, Green Oasis 2 features accommodation in Lámira with free WiFi and garden views. Ubytování Green Oasis 2 se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Oasis

Green Oasis

Ubytování (Prázdninový dům) Green Oasis. Featuring a garden, Green Oasis provides accommodation in Lámira with free WiFi and garden views. With sea views, this accommodation offers a patio. Ubytování Green Oasis se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ypsila

Holiday Home Ypsila

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ypsila. Set in Lámira, Holiday Home Ypsila offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views. Ubytování Holiday Home Ypsila se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros).

Green Oasis 3

Green Oasis 3

Ubytování (Apartmán) Green Oasis 3. Boasting a garden and a terrace, Green Oasis 3 features accommodation in Lámira with free WiFi and garden views. Ubytování Green Oasis 3 se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALBA ANDROS TRADITIONAL VILLA - 1

ALBA ANDROS TRADITIONAL VILLA - 1

Ubytování (Vila) ALBA ANDROS TRADITIONAL VILLA - 1. ALBA ANDROS TRADITIONAL VILLA - 1 is located in Lámira and offers a garden and a terrace. Ubytování ALBA ANDROS TRADITIONAL VILLA - 1 se nachází ve městě Lámira (Řecko - Andros).

Ubytování ve městě Lámira

Město Lámira se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Lámira.