Hledat

Ubytování

Ubytování město Lambiní

Ve městě Lambiní (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lambiní

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lambiní

Aoritis Villas

8,6

Aoritis Villas

Ubytování (Vily) Aoritis Villas. Aoritis Villas se nachází mezi olivovníky, vinicemi a cypřiši, blízko pobřeží jižní Kréty. Ubytování Aoritis Villas se nachází ve městě Lambiní (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional House Madarina

Traditional House Madarina

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional House Madarina. Set amidst lush greenery, the stone-built Traditional House Madarina is located in Lambini Village of Rethymno, right next to a small lake. Ubytování Traditional House Madarina se nachází ve městě Lambiní (Řecko - Kréta).

Lampini Villas

Lampini Villas

Ubytování (Vila) Lampini Villas. Located in Lambini Village, Lampini Villas offer a garden with BBQ facilities. Ubytování Lampini Villas se nachází ve městě Lambiní (Řecko - Kréta).

Villa Lampini

Villa Lampini

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lampini. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Villa Lampini is located in Lambiní. Ubytování Villa Lampini se nachází ve městě Lambiní (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lampini

Villa Lampini

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lampini. Villa Lampini is located in Lambiní and offers a garden and a terrace. The accommodation is 32 km from Balíon. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytování Villa Lampini se nachází ve městě Lambiní (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lambiní

Město Lambiní se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lambiní.