Hledat

Ubytování

Ubytování město Lakkíon

Ve městě Lakkíon (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lakkíon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lakkíon

AELLIA HOTEL & SUITES LEROS

9,2

AELLIA HOTEL & SUITES LEROS

Ubytování (Bed and breakfast) AELLIA HOTEL & SUITES LEROS. Providing city views, AELLIA HOTEL & SUITES LEROS in Lakkíon provides accommodation, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování AELLIA HOTEL & SUITES LEROS se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Bianco Hotel

8,8

Bianco Hotel

Ubytování (Hotel) Bianco Hotel. Located in Lakkíon, Bianco Hotel features a fitness centre, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bianco Hotel se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Miramare Hotel

6,1

Miramare Hotel

Ubytování (Hotel) Miramare Hotel. Centrally located at Laki Port in Leros, family-run Miramare Hotel has a rooftop terrace with panoramic sea views. Ubytování Miramare Hotel se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Aegean Village Hotel & Bungalows

Aegean Village Hotel & Bungalows

Ubytování (Hotel) Aegean Village Hotel & Bungalows. Situated right above a secluded beach of Amoopi in Karpathos, Aegean Village Hotel & Bungalows offers a pool and breakfast. Ubytování Aegean Village Hotel & Bungalows se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Dodecanese).

White Heaven

White Heaven

Ubytování (Apartmán) White Heaven. White Heaven se nachází v Lakkíonu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování White Heaven se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Ubytování ve městě Lakkíon

Město Lakkíon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Lakkíon.