Hledat

Ubytování

Ubytování město Lakkíon

Ve městě Lakkíon (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lakkíon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lakkíon

Petrino 2 - Traditional Lerian House

9,6

Petrino 2 - Traditional Lerian House

Ubytování (Prázdninový dům) Petrino 2 - Traditional Lerian House. Situated in Lakkíon in the Leros region, Petrino 2 - Traditional Lerian House features a patio and garden views. Ubytování Petrino 2 - Traditional Lerian House se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Onar Beach Houses

9,6

Onar Beach Houses

Ubytování (Apartmán) Onar Beach Houses. Set in Amoopi, 70 metres from Little Amoopi Beach and 80 metres from Amoopi Beach, Onar Beach Houses offers a garden and air conditioning. Ubytování Onar Beach Houses se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Dodecanese).

AELLIA HOTEL & SUITES LEROS

9,2

AELLIA HOTEL & SUITES LEROS

Ubytování (Bed and breakfast) AELLIA HOTEL & SUITES LEROS. Providing city views, AELLIA HOTEL & SUITES LEROS in Lakkíon provides accommodation, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování AELLIA HOTEL & SUITES LEROS se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castle Vigla

9

Castle Vigla

Ubytování (Apartmány) Castle Vigla. Offering a garden and sun terrace, Castle Vigla is located 1.5 km away from Lakki Port. Ubytování Castle Vigla se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Bianco Hotel

8,8

Bianco Hotel

Ubytování (Hotel) Bianco Hotel. Located in Lakkíon, Bianco Hotel features a fitness centre, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bianco Hotel se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miramare Hotel

6,1

Miramare Hotel

Ubytování (Hotel) Miramare Hotel. Centrally located at Laki Port in Leros, family-run Miramare Hotel has a rooftop terrace with panoramic sea views. Ubytování Miramare Hotel se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aegean Village Hotel & Bungalows

Aegean Village Hotel & Bungalows

Ubytování (Hotel) Aegean Village Hotel & Bungalows. Situated right above a secluded beach of Amoopi in Karpathos, Aegean Village Hotel & Bungalows offers a pool and breakfast. Ubytování Aegean Village Hotel & Bungalows se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tourkopigado

Villa Tourkopigado

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Tourkopigado. Set in Lakkíon, Villa Tourkopigado offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Villa Tourkopigado se nachází ve městě Lakkíon (Řecko - Leros).

Ubytování ve městě Lakkíon

Město Lakkíon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Lakkíon.