Hledat

Ubytování

Ubytování město Lagundo

Ve městě Lagundo (Itálie) máme celkem 100 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lagundo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lagundo

Appartementhaus Tratter

10

Appartementhaus Tratter

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Tratter. Appartementhaus Tratter se nachází v obci Lagundo, 33 km od Söldenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Tratter se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofer Hof Mut

10

Hofer Hof Mut

Ubytování (Apartmány) Hofer Hof Mut. Hofer Hof Mut se nachází v Lagundu. 32 km od Söldenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hofer Hof Mut se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hütterhof

10

Hütterhof

Ubytování (Farma) Hütterhof. Hütterhof se nachází v obci Lagundo, 19 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hütterhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rasnerhof Ferienwohnung Panorama

10

Rasnerhof Ferienwohnung Panorama

Ubytování (Apartmán) Rasnerhof Ferienwohnung Panorama. Rasnerhof Ferienwohnung Panorama se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Rasnerhof Ferienwohnung Panorama se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofer Hof Hirzer

10

Hofer Hof Hirzer

Ubytování (Apartmány) Hofer Hof Hirzer. Hofer Hof Hirzer se nachází asi 6,6 km od divadla Merano a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hofer Hof Hirzer se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thaler-hof Ferienhaus Fichtnhittl

10

Thaler-hof Ferienhaus Fichtnhittl

Ubytování (Prázdninový dům) Thaler-hof Ferienhaus Fichtnhittl. Thaler-hof Ferienhaus Fichtnhittl se nachází v Lagundu a nabízí zahradu a gril. Ubytování Thaler-hof Ferienhaus Fichtnhittl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumgartnerhof Appartment Holunder

9,7

Baumgartnerhof Appartment Holunder

Ubytování (Apartmán) Baumgartnerhof Appartment Holunder. Baumgartnerhof Appartment Holunder se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 37 km od Castelrotta. Ubytování Baumgartnerhof Appartment Holunder se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumgartnerhof Appartment Kornus

9,7

Baumgartnerhof Appartment Kornus

Ubytování (Apartmán) Baumgartnerhof Appartment Kornus. Baumgartnerhof Appartment Kornus se nachází asi 4,1 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Baumgartnerhof Appartment Kornus se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Haus Lang

9,7

Apartment Haus Lang

Ubytování (Apartmány) Apartment Haus Lang. Apartment Haus Lang se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko hlavního vlakového nádraží. Ubytování Apartment Haus Lang se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

The View Luxury Suites

9,7

The View Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) The View Luxury Suites. The View Luxury Suites se nachází ve městě Lagundo, 2,9 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování The View Luxury Suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jj City Apartment

9,6

Jj City Apartment

Ubytování (Apartmány) Jj City Apartment. JJ City Apartment se nachází v Lagundu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Selva di Val Gardena je vzdálená 49 km. Ubytování Jj City Apartment se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Der Heinrichshof

9,6

Residence Der Heinrichshof

Ubytování (Aparthotel) Residence Der Heinrichshof. Der Heinrichshof se nachází ve městě Lagundo, 3 km od Merana a 15 minut jízdy od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Residence Der Heinrichshof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Plars wine & suites

9,6

Schloss Plars wine & suites

Ubytování (Hotel) Schloss Plars wine & suites. Schloss Plars nabízí ubytování v zámku uprostřed vlastních vinic a zdarma nabízí venkovní bazén a jízdní kola. Ubytování Schloss Plars wine & suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lafreid Algund

9,6

Ferienwohnung Lafreid Algund

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lafreid Algund. Ferienwohnung Lafreid Algund se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Söldenu. Ubytování Ferienwohnung Lafreid Algund se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alagundis Apartment Residence

9,6

Alagundis Apartment Residence

Ubytování (Aparthotel) Alagundis Apartment Residence. Alagundis Apartment Residence se nachází v Lagundu, 3 km od Merana, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Alagundis Apartment Residence se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gapphof

9,6

Gapphof

Ubytování (Apartmány) Gapphof. Gapphof je obklopen jabloněmi a nachází se 700 metrů od centra města Lagundo. Ubytování Gapphof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nutzhof - Mediterran Flair Hotel

9,6

Nutzhof - Mediterran Flair Hotel

Ubytování (Hotel) Nutzhof - Mediterran Flair Hotel. Nutzhof - Mediterran Flair Hotel se nachází v Lagundu, 3,1 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Nutzhof - Mediterran Flair Hotel se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thaler-hof Ferienhaus Lärchnhittl

9,6

Thaler-hof Ferienhaus Lärchnhittl

Ubytování (Prázdninový dům) Thaler-hof Ferienhaus Lärchnhittl. Ferienhaus Lärchnhittl se nachází na horské silnici v nadmořské výšce 1360 metrů. Leží 30 minut jízdy od Lagunda a Merana. Ubytování Thaler-hof Ferienhaus Lärchnhittl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni-Hotel Der Forsterhof

9,5

Garni-Hotel Der Forsterhof

Ubytování (Hotel) Garni-Hotel Der Forsterhof. Čtyřhvězdičkový hotel Der Forsterhof se nachází v obci Lagundo, 5 km od Merana. K dispozici je zahrada s vyhřívaným bazénem a relaxační částí. Ubytování Garni-Hotel Der Forsterhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

VillaVerde Aparthotel

9,5

VillaVerde Aparthotel

Ubytování (Hotel) VillaVerde Aparthotel. VillaVerde Aparthotel se nachází ve městě Lagundo, 2 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování VillaVerde Aparthotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Blumenthalerhof

9,5

Residence Blumenthalerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Blumenthalerhof. Residence Blumenthalerhof se nachází v Lagundu a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Residence Blumenthalerhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruberhof

9,5

Gruberhof

Ubytování (Apartmán) Gruberhof. Gruberhof se nachází v Lagundu a nabízí restauraci, bar a gril. 37 km od Castelrotta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gruberhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Das Dorner

9,4

Hotel Das Dorner

Ubytování (Hotel) Hotel Das Dorner. Rodinný Hotel Das Doner se nachází v obci Lagundo a nabízí 1 bazén Sky (pouze pro dospělé), 1 venkovní bazén, 1 krytý bazén, velkou zahradu, tradiční... Ubytování Hotel Das Dorner se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung mit sehr großer sonnenverwöhnten Terrasse

9,4

Ferienwohnung mit sehr großer sonnenverwöhnten Terrasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit sehr großer sonnenverwöhnten Terrasse. Ferienwohnung mit sehr großer sonnenverwöhnten Terrasse se nachází v obci Lagundo. 33 km od Söldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung mit sehr großer sonnenverwöhnten Terrasse se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Törggelehof

9,3

Törggelehof

Ubytování (Apartmány) Törggelehof. Törggelehof stojí 10 minut chůze od centra města Lagundo. Ubytování Törggelehof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Elisabeth

9,3

Apartment Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth. Apartment Elisabeth se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 32 km od Söldenu. Ubytování Apartment Elisabeth se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kassian

9,3

Hotel Kassian

Ubytování (Hotel) Hotel Kassian. Hotel Kassian je obklopen horami skupiny Texel a nachází se 10 minut jízdy od centra Merana. Ubytování Hotel Kassian se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumgartnerhof Appartment Magnolie

9,3

Baumgartnerhof Appartment Magnolie

Ubytování (Apartmán) Baumgartnerhof Appartment Magnolie. Baumgartnerhof Appartment Magnolie se nachází v Lagundu. 37 km od Castelrotta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Baumgartnerhof Appartment Magnolie se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

FAYN garden retreat hotel

9,3

FAYN garden retreat hotel

Ubytování (Hotel) FAYN garden retreat hotel. Hotel FAYN Garden Retreat se nachází v Lagundu, 1 km od Merana. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava na vlakové nádraží Merano. Ubytování FAYN garden retreat hotel se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wiesenhof

9,3

Hotel Wiesenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Wiesenhof. Wiesenhof se nachází v klidném prostředí obklopeném sady a vinicemi. Ubytování Hotel Wiesenhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment zur schönen Aussicht

9,2

Apartment zur schönen Aussicht

Ubytování (Apartmány) Apartment zur schönen Aussicht. Apartment zur schönen Aussicht se nachází v Lagundu. 33 km od Söldenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment zur schönen Aussicht se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Hauenstein

9,2

Pension Hauenstein

Ubytování (Penzion) Pension Hauenstein. Pension Hauenstein je obklopen Dolomity a nachází se 1 km od centra obce Lagundo. Nabízí sluneční terasu a zahradu s lehátky a bezplatným grilem. Ubytování Pension Hauenstein se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Rivus Palus

9,2

Apartment Rivus Palus

Ubytování (Apartmán) Apartment Rivus Palus. Apartment Rivus PALUS se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 12 km od Merana. Ubytování Apartment Rivus Palus se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellfeeling Hotel AVIDEA

9,2

Wellfeeling Hotel AVIDEA

Ubytování (Hotel) Wellfeeling Hotel AVIDEA. Wellfeeling Hotel AVIDEA se nachází 3 km od Lagunda a nabízí panoramatický výhled na Merano a pohoří Texelgruppe. Ubytování Wellfeeling Hotel AVIDEA se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Lichtenberg

9,2

Apartments Lichtenberg

Ubytování (Aparthotel) Apartments Lichtenberg. Apartments Lichtenberg se nachází na klidném místě s výhledem na Merano a nabízí venkovní bazén. Nabízí apartmány v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Lichtenberg se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sofia Klein

9,2

Apartment Sofia Klein

Ubytování (Apartmán) Apartment Sofia Klein. Apartment Sofia Klein se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 36 km od Castelrotta. Ubytování Apartment Sofia Klein se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Am Sonneck

9,2

Hotel Am Sonneck

Ubytování (Hotel) Hotel Am Sonneck. Hotel Am Sonneck je obklopen horami přírodního parku Tessa a nabízí výhled na Merano, venkovní bazén a bezplatné lázně. Ubytování Hotel Am Sonneck se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen DORFWEBER

9,2

Ferienwohnungen DORFWEBER

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen DORFWEBER. Ferienwohnungen DORFWEBER se nachází v Lagundu, 3,6 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ferienwohnungen DORFWEBER se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosswirt Forst

9,2

Schlosswirt Forst

Ubytování (Bed and breakfast) Schlosswirt Forst. Schlosswirt Forst se nachází v Lagundu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Schlosswirt Forst se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plarserhof

9,1

Plarserhof

Ubytování (Penzion) Plarserhof. Hotel Plarserhof je obklopen Dolomity a nabízí zařízenou sluneční terasu a zahradu s bezplatným venkovním bazénem a vířivkou. Ubytování Plarserhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Residence Thalguter

9,1

Hotel & Residence Thalguter

Ubytování (Hotel) Hotel & Residence Thalguter. Na klidném místě pouhých 800 metrů od centra Lagunda, 3hvězdičkový Hotel & Residence Thalguter má sluneční terasu a restauraci, která podává tyrolskou a... Ubytování Hotel & Residence Thalguter se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Obermoarhof

9,1

Ferienwohnungen Obermoarhof

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Obermoarhof. Ferienwohnungen Obermoarhof se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige, 4,6 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Ferienwohnungen Obermoarhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterdornerhof

9,1

Unterdornerhof

Ubytování (Aparthotel) Unterdornerhof. Unterdornerhof se nachází v Lagundu a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Unterdornerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALIA appartements & wellness

9,1

ALIA appartements & wellness

Ubytování (Aparthotel) ALIA appartements & wellness. ALIA appartements & wellness se nachází v příjemném jihotyrolském prostředí nedaleko Merana, 3 km od hotelu, a nabízí wellness centrum, 2 bazény, pokoje a... Ubytování ALIA appartements & wellness se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wohnhof

9

Wohnhof

Ubytování (Apartmány) Wohnhof. Wohnhof se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige, 3,1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Wohnhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Monika

9

Pension Monika

Ubytování (Hotel) Pension Monika. Rodinný Pension Monika se nachází v obci Lagundo a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné parkoviště, panoramatický výhled na Merano a snídani podávanou... Ubytování Pension Monika se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sofia Groß

8,9

Apartment Sofia Groß

Ubytování (Apartmán) Apartment Sofia Groß. Apartment Sofia Groß se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sofia Groß se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mühlbacherhof

8,9

Hotel Mühlbacherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Mühlbacherhof. Hotel Mühlbacherhof se nachází v typické tyrolské vesnici Lagundo. Ubytování Hotel Mühlbacherhof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Der Heinrichshof

8,9

Hotel Der Heinrichshof

Ubytování (Hotel) Hotel Der Heinrichshof. Hotel Der Heinrichshof má něco pro každého. Odpočiňte si ve wellness centru, vykoupejte se ve venkovním bazénu a vychutnejte si originální kuchyni v... Ubytování Hotel Der Heinrichshof se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence BADLEIT

8,7

Residence BADLEIT

Ubytování (Apartmány) Residence BADLEIT. Residence BADLEIT se nachází v obci Lagundo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence BADLEIT se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dorner B&B

8,7

Hotel Dorner B&B

Ubytování (Hotel) Hotel Dorner B&B. Hotel Dorner B&B nabízí 3 bazény, velkou zahradu a pokoje v alpském stylu s nábytkem ze světlého dřeva. Ubytování Hotel Dorner B&B se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lagundo

Město Lagundo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 100 hotelů a ubytování ve městě Lagundo.