Hledat

Ubytování

Ubytování město Lagoúdi Zía

Ve městě Lagoúdi Zía (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lagoúdi Zía

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lagoúdi Zía

Tramonto Villa

9,6

Tramonto Villa

Ubytování (Vila) Tramonto Villa. Set in Lagoúdi Zía in the Kos region, Tramonto Villa has a patio and lake views. Ubytování Tramonto Villa se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zia with a view - Ζια με θεα

9,5

Zia with a view - Ζια με θεα

Ubytování (Venkovský dům) Zia with a view - Ζια με θεα. Located in Lagoúdi Zía, 6 km from Paleo Pili, Zia with a view - Ζια με θεα provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Zia with a view - Ζια με θεα se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZIA VILLAS

9,5

ZIA VILLAS

Ubytování (Vila) ZIA VILLAS. Boasting garden views, ZIA VILLAS offers accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Paleo Pili. Ubytování ZIA VILLAS se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista delle Rocce

9,2

Vista delle Rocce

Ubytování (Prázdninový dům) Vista delle Rocce. Boasting city views, Vista delle Rocce offers accommodation with a garden and a balcony, around 3 km from Theopetra Cave. Ubytování Vista delle Rocce se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orea Ellas

9

Orea Ellas

Ubytování (Apartmány) Orea Ellas. Located 4.3 km from Paleo Pili, Orea Ellas offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Orea Ellas se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos).

Maris Apartment

8,1

Maris Apartment

Ubytování (Aparthotel) Maris Apartment. Situated 6 km from Paleo Pili, Maris Apartment features accommodation in Lagoúdi Zía. Ubytování Maris Apartment se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Aegean blue country house

The Aegean blue country house

Ubytování (Vila) The Aegean blue country house. Featuring garden views, The Aegean blue country house offers accommodation with a terrace and a balcony, around 1.7 km from Paleo Pili. Ubytování The Aegean blue country house se nachází ve městě Lagoúdi Zía (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lagoúdi Zía

Město Lagoúdi Zía se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Lagoúdi Zía.