Hledat

Ubytování

Ubytování město Lagomandra

Ve městě Lagomandra (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lagomandra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lagomandra

Ελλαΐδα

9,7

Ελλαΐδα

Ubytování (Prázdninový dům) Ελλαΐδα. Located in Lagomandra, 400 metres from Elia Beach and less than 1 km from Little Lagomandra Beach, Ελλαΐδα provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Ελλαΐδα se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagomandra Beach Hotel

9,1

Lagomandra Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Lagomandra Beach Hotel. Lagomandra Beach Hotel se nachází přímo na pláži Lagomandra, 20 minut jízdy od vesnice Nikiti, a nabízí venkovní bazén, restauraci a klimatizované... Ubytování Lagomandra Beach Hotel se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia).

Lagomandra Hotel and Spa

8,9

Lagomandra Hotel and Spa

Ubytování (Hotel) Lagomandra Hotel and Spa. Čytřhvězdičkový Lagomandra Hotel and Spa se nachází na úpatí hory Itamos, 250 metrů od pláže Lagomandra s ekologickým certifikátem Modrá vlajka, a nabízí... Ubytování Lagomandra Hotel and Spa se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia).

Sea View Maisonette close to Neos Marmaras

8,7

Sea View Maisonette close to Neos Marmaras

Ubytování (Prázdninový dům) Sea View Maisonette close to Neos Marmaras. Boasting a balcony with sea views, and a garden and barbecue facilities, Sea View Maisonette close to Neos Marmaras can be found in Lagomandra, close to... Ubytování Sea View Maisonette close to Neos Marmaras se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLIVIERA VILLA

OLIVIERA VILLA

Ubytování (Vila) OLIVIERA VILLA. OLIVIERA VILLA is located in Lagomandra, 70 metres from Elia Beach, 1 km from Little Lagomandra Beach, as well as 1.3 km from Lagomandra Beach. Ubytování OLIVIERA VILLA se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia).

Maria Elena Villas I

Maria Elena Villas I

Ubytování (Vily) Maria Elena Villas I. Situated in Lagomandra in the Macedonia region, with Elia Beach and Spathies Beach nearby, Maria Elena Villas I features accommodation with free WiFi and... Ubytování Maria Elena Villas I se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia).

Empiries

Empiries

Ubytování (Vila) Empiries. Εμπειρίες is located in Lagomandra and offers a bar, a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Empiries se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia).

Lagomandra House

Lagomandra House

Ubytování (Prázdninové domy) Lagomandra House. Lagomandra House features garden views, free WiFi and free private parking, set in Lagomandra. Ubytování Lagomandra House se nachází ve městě Lagomandra (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lagomandra

Město Lagomandra se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Lagomandra.