Hledat

Ubytování

Ubytování město Lagolo di Calavino

Ve městě Lagolo di Calavino (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lagolo di Calavino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lagolo di Calavino

Chalet nel bosco con lago e panorama mozzafiato

10

Chalet nel bosco con lago e panorama mozzafiato

Ubytování (Chata) Chalet nel bosco con lago e panorama mozzafiato. Chalet nel bosco con lago e panorama mozzafiato se nachází v obci Lagolo di Calavino, pouhých 28 km od muzea MUSE, a nabízí sdílený lounge, zahradu a... Ubytování Chalet nel bosco con lago e panorama mozzafiato se nachází ve městě Lagolo di Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pederzolli -

8,9

Casa Pederzolli -

UbytováníCasa Pederzolli -. Casa Pederzolli - se nachází ve městě Lagolo di Calavino, 600 metrů od břehu jezera Lagolo. Hostům nabízí ubytování s Wi-Fi, gril a parkování zdarma. Ubytování Casa Pederzolli - se nachází ve městě Lagolo di Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA DEI NONNI

CASA DEI NONNI

Ubytování (Apartmán) CASA DEI NONNI. CASA DEI NONNI se nachází v Lagolo di Calavino a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování CASA DEI NONNI se nachází ve městě Lagolo di Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lagolo di Calavino

Město Lagolo di Calavino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Lagolo di Calavino.