Hledat

Ubytování

Ubytování město Lachtal

Ve městě Lachtal (Rakousko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lachtal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lachtal

Veselý Svišť Chalet Lachtal

9,8

Veselý Svišť Chalet Lachtal

Ubytování (Chata) Veselý Svišť Chalet Lachtal. Veselý Svišť Chalet Lachtal se nachází přímo v lyžařském středisku Lachtal a má zázemí pro grilování a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Veselý Svišť Chalet Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdhütte

9,7

Jagdhütte

Ubytování (Chata) Jagdhütte. Jagdhütte se nachází v oblasti Lachtal, 5 minut chůze od obce Lachtal a lanovky Lachtal 6er-Bahn a 200 metrů od lanovky Schönberg 6er-Schaukel, a nabízí... Ubytování Jagdhütte se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Lachtal

9,7

Almhütte Lachtal

Ubytování (Apartmán) Almhütte Lachtal. Set at 1650 metres and providing impressive mountain views, Almhütte Lachtal offers hillside accommodation and 2 free private parking spaces. Ubytování Almhütte Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steirabua

9,4

Steirabua

Ubytování (Chata) Steirabua. Chata Steirabua se nachází v obci Lachtal, jen několik kroků od stanice lanovky Schönberg 6er-Schaukel, a nabízí terasu. Ubytování Steirabua se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almrauschhütte Markus

9,3

Almrauschhütte Markus

Ubytování (Chata) Almrauschhütte Markus. Almrauschhütte Markus stojí 100 metrů od lyžařského areálu Lachtal v nadmořské výšce 1 700 metrů nad mořem. Ubytování Almrauschhütte Markus se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Tanzstatt

9,1

Alpengasthof Tanzstatt

Ubytování (Penzion – hostinec) Alpengasthof Tanzstatt. Situated in Lachtal, just 25 metres from the closest ski lift, Alpengasthof Tanzstatt offers free WiFi, ski-to-door access and a restaurant with a bar. Ubytování Alpengasthof Tanzstatt se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnalm Lachtal

9,1

Sonnalm Lachtal

Ubytování (Apartmán) Sonnalm Lachtal. Sonnalm Lachtal se nachází v lyžařském areálu Lachtal, 25 metrů od lyžařského vleku Schönberglift, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Sonnalm Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sissi Park

8,8

Sissi Park

Ubytování (Aparthotel) Sissi Park. Sissi Park se nachází na svahu v lyžařském středisku Lachtal v Dolním údolí Mur. Nabízí moderní ubytování s Wi-Fi zdarma a v zimě také restauraci. Ubytování Sissi Park se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monarchia Park

8,7

Monarchia Park

Ubytování (Prázdninový areál) Monarchia Park. Monarchia Park je prázdninový areál situovaný u jedné ze sjezdovek lyžařské oblasti Lachtal. Ubytování Monarchia Park se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lachtalhaus

8,6

Lachtalhaus

Ubytování (Hotel) Lachtalhaus. Hotel Lachtalhaus byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2009. Má ideální polohu vedle dolní stanice vleku Lachtal. Ubytování Lachtalhaus se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Hochegg

8,5

Appartementhaus Hochegg

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Hochegg. Hotel Appartementhaus Hochegg se nachází na klidném místě ve štýrském údolí Lachtal, 3 km od stejnojmenného lyžařského střediska. Nabízí wellness centrum. Ubytování Appartementhaus Hochegg se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edelweiss

8,1

Pension Edelweiss

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Edelweiss. Pension Edelweiss se nachází jen 200 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařského střediska Lachtal a nabízí panoramatický výhled do okolí, saunu, restauraci,... Ubytování Pension Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Arton

7,2

Gästehaus Arton

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Arton. Gästehaus Arton se nachází v nadmořské výšce 1650 metrů, naproti sedačkové lanovce Lachtal a 100 metrů od centra vesnice Schönberg-Lachtal. Ubytování Gästehaus Arton se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bruckerhütte

6,9

Bruckerhütte

Ubytování (Bed and breakfast) Bruckerhütte. Bruckerhütte se nachází 500 metrů od sedačkové lanovky, lyžařského areálu Lachtal, restaurací, supermarketu a dětského cirkusu. Ubytování Bruckerhütte se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Futtertrögl

Appartements Futtertrögl

Ubytování (Apartmány) Appartements Futtertrögl. Set in Lachtal, 48 km from Knittelfeld, Appartements Futtertrögl offers ski-to-door access and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Appartements Futtertrögl se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl SCHO-530

Almliesl SCHO-530

Ubytování (Chata) Almliesl SCHO-530. Situated in Hinteralm in the Styria region, Almliesl SCHO-530 has a garden. Ubytování Almliesl SCHO-530 se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko).

Mobilheim Adler Horst

Mobilheim Adler Horst

Ubytování (Kemp) Mobilheim Adler Horst. Located in Lachtal, 27 km from Sankt Lambrecht, Mobilheim Adler Horst provides a garden and free WiFi. Ubytování Mobilheim Adler Horst se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung A 55 m2

Ferienwohnung A 55 m2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung A 55 m2. Ferienwohnung A 55 m2 is set in Lachtal. The accommodation is 42 km from Knittelfeld, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung A 55 m2 se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Lachtal

Holiday home Lachtal

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lachtal. Located in Lachtal in the Styria region, Holiday home Lachtal is a 5-star property featuring free WiFi. Ubytování Holiday home Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl SCHO-532

Almliesl SCHO-532

Ubytování (Chata) Almliesl SCHO-532. Located in Hinteralm in the Styria region, Almliesl SCHO-532 features a balcony and garden views. Ubytování Almliesl SCHO-532 se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko).

Skihütte

Skihütte

Ubytování (Chata) Skihütte. Skihütte sídlí v ekologické dřevěné budově z roku 2018 v rodinném lyžařském středisku Lachtal a nabízí saunu, sluneční terasu a krb. Ubytování Skihütte se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mankerl Hütte Lachtal

Mankerl Hütte Lachtal

Ubytování (Prázdninový dům) Mankerl Hütte Lachtal. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Mankerl Hütte Lachtal is set in Lachtal. Ubytování Mankerl Hütte Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghütte Murmele

Berghütte Murmele

Ubytování (Chata) Berghütte Murmele. Situated in Lachtal in the Styria region, Berghütte Murmele has a patio and garden views. Ubytování Berghütte Murmele se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fuchsbau

Apartment Fuchsbau

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuchsbau. Located in Lachtal in the Styria region, Apartment Fuchsbau has a terrace and garden views. Ubytování Apartment Fuchsbau se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzknechthütte

Holzknechthütte

Ubytování (Chata) Holzknechthütte. Holzknechthütte se nachází v obci Schönberg Lachtal. Ubytování Holzknechthütte se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Holiday home Lachtal II

Holiday home Lachtal II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lachtal II. Holiday home Lachtal II se nachází v Lachtalu, 1,9 km od lanovky Hebert 1 a vleku Heberlift. Nabízí kuchyň a Wi-Fi zdarma. Dům má obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Lachtal II se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment mitten im Skigebiet

Apartment mitten im Skigebiet

Ubytování (Apartmán) Apartment mitten im Skigebiet. Located in Lachtal in the Styria region, Apartment mitten im Skigebiet has a terrace and lake views. Ubytování Apartment mitten im Skigebiet se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte

Almhütte

Ubytování (Chata) Almhütte. Featuring a sauna, Almhütte is set in Lachtal. The chalet features mountain views and is 42 km from Knittelfeld. Ubytování Almhütte se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

542 Schönberg-Lachtal

542 Schönberg-Lachtal

Ubytování (Apartmán) 542 Schönberg-Lachtal. Featuring accommodation with a terrace, 542 Schönberg-Lachtal is located in Lachtal. The property has mountain views and is 46 km from Knittelfeld. Ubytování 542 Schönberg-Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lachtal

Město Lachtal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Lachtal.