Hledat

Ubytování

Ubytování město La Valle

Ve městě La Valle (Itálie) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Valle

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Valle

Lüch Picedac

9,9

Lüch Picedac

Ubytování (Apartmány) Lüch Picedac. Lüch Picedac se nachází v obci La Valle v regionu Trentino Alto Adige, 37 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Lüch Picedac se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Plandros Apartments

9,8

Ciasa Plandros Apartments

UbytováníCiasa Plandros Apartments. Ciasa Plandros Apartments se nachází v La Valle, 39 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Plandros Apartments se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Soredlin

9,8

Chalet Soredlin

UbytováníChalet Soredlin. Chalet Soredlin se nachází 37 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalet Soredlin se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Dolecir

9,7

Chalet Dolecir

Ubytování (Apartmány) Chalet Dolecir. Chalet Dolecir se nachází v La Valle, 35 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Dolecir se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch de Martin

9,7

Lüch de Martin

Ubytování (Apartmán) Lüch de Martin. Lüch de Martin se nachází v La Valle a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Lüch de Martin se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Fedares

9,6

Apartment Fedares

Ubytování (Apartmány) Apartment Fedares. Apartment Fedares se nachází v La Valle v regionu Trentino Alto Adige, 38 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Apartment Fedares se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch da Mirió

9,6

Lüch da Mirió

Ubytování (Apartmán) Lüch da Mirió. Lüch da Mirió se nachází na klidném místě 2 km od obce La Valle a nabízí tradičně zařízené apartmány s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Lüch da Mirió se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Miribunghof

9,6

Miribunghof

Ubytování (Apartmány) Miribunghof. Miribunghof se nachází v La Valle, 37 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Miribunghof se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pastrogn 4

9,6

Pastrogn 4

Ubytování (Apartmán) Pastrogn 4. Pastrogn 4 se nachází v La Valle a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pastrogn 4 se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Rit

9,6

Apartments Rit

Ubytování (Aparthotel) Apartments Rit. Apartments Rit se nachází uprostřed Dolomit a nabízí společnou zahradu s dětským hřištěm a pískovištěm, bezplatné Wi-Fi a ubytování zařízené v alpském... Ubytování Apartments Rit se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Flüta Arnica

9,5

Chalet La Flüta Arnica

Ubytování (Apartmán) Chalet La Flüta Arnica. Apartmány La Flüta se nachází v obci La Valle, pouhých 48 km od Canazei. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet La Flüta Arnica se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Plan Murin

9,5

Hotel Plan Murin

Ubytování (Hotel) Hotel Plan Murin. Hotel Plan Murin se nachází mezi přírodními parky Puez-Geisler a Dolomiti d'Ampezzo a nabízí zdarma túry s průvodcem, wellness centrum pro relaxaci,... Ubytování Hotel Plan Murin se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alcialc

9,5

Hotel Alcialc

Ubytování (Hotel) Hotel Alcialc. Hotel Alcialc se nachází v Dolomitech, 500 metrů od obce La Valle a 8 km od sjezdovek Alta Badia. Ubytování Hotel Alcialc se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Tolpei

9,5

Agriturismo Tolpei

Ubytování (Farma) Agriturismo Tolpei. Fungující farma Agriturismo Tolpei se nachází 2 km od La Valle, 15 minut jízdy od lyžařského vleku Piculin a nabízí panoramatický výhled na hory, zahradu s... Ubytování Agriturismo Tolpei se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Complojer

9,5

Ciasa Complojer

Ubytování (Apartmány) Ciasa Complojer. Ciasa Complojer je obklopena horskými loukami v La Valle, 6 km od hory Plan de Corones. Ubytování Ciasa Complojer se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Mirio'

9,4

Ciasa Mirio'

Ubytování (Apartmány) Ciasa Mirio'. Ciasa Mirio' nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradou na klidném místě, 5 minut jízdy od La Valle. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ciasa Mirio' se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Posta Pederoa

9,3

Albergo Posta Pederoa

Ubytování (Hotel) Albergo Posta Pederoa. Albergo Posta Pederoa se nachází 3 km od lyžařských areálů Alta Badia a Plan de Corones. Pokoje mají ploché TV se satelitním příjmem. Ubytování Albergo Posta Pederoa se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Paröis

9,3

Villa Paröis

Ubytování (Apartmány) Villa Paröis. Villa Paröis se nachází v La Valle a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Do Bolzana je to 47 km. Na místě je i soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Paröis se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa de Zeno

9,3

Ciasa de Zeno

Ubytování (Aparthotel) Ciasa de Zeno. Rodina Ploner Vás vítá ve svých apartmánech v tyrolském stylu v La Valle, horské vesnici obklopené Dolomity. Ubytování Ciasa de Zeno se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pradat

9,2

Pradat

UbytováníPradat. Pradat se nachází asi 34 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé... Ubytování Pradat se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Maierhof

9,2

Appartamenti Maierhof

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Maierhof. Agriturismo Maierhof se nachází uprostřed jihotyrolské krajiny, 1 km od regionálního parku Fànes a 5 minut jízdy autem od města La Valle, a nabízí velkou... Ubytování Appartamenti Maierhof se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Tino

9,1

Apartments Tino

Ubytování (Apartmány) Apartments Tino. Tyto apartmány s možností vlastního stravování se nacházejí na venkově v údolí Val Badia a mají bezplatné Wi-Fi a balkon s výhledem na hory. Ubytování Apartments Tino se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Ciablun

9,1

Agriturismo Ciablun

Ubytování (Farma) Agriturismo Ciablun. Agriturismo Ciablun se nachází v La Valle a nabízí výhled na hory, restauraci, turistické informace, bar, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování Agriturismo Ciablun se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Serac´

9,1

Casa Serac´

Ubytování (Apartmán) Casa Serac´. Casa Serac' nabízí apartmány s možností vlastního stravování s výhledem na hory Sasso Croce v obci La Valle. Ubytování Casa Serac´ se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Flüta Primula

9

Chalet La Flüta Primula

Ubytování (Apartmán) Chalet La Flüta Primula. Chalet La Flüta Primula se nachází v La Valle, 35 km od průsmyku Pordoi a 36 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chalet La Flüta Primula se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Palsa

9

La Palsa

Ubytování (Hotel) La Palsa. Hotel La Palsa stojí v centru La Valle a nabízí bezplatný skibus k 5 km vzdáleným sjezdovkám v areálu Dolomiti Superski. Ubytování La Palsa se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartaments Sanderhof

9

Appartaments Sanderhof

Ubytování (Apartmány) Appartaments Sanderhof. Appartaments Sanderhof se nachází v La Valle, 38 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartaments Sanderhof se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Ruac

8,9

Apartments Ruac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruac. Apartments Ruac se nachází v La Valle, 35 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ruac se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET D'ERT

8,9

CHALET D'ERT

Ubytování (Apartmány) CHALET D'ERT. CHALET D'ERT se nachází v obci La Valle v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování CHALET D'ERT se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pider

8,8

Hotel Pider

Ubytování (Hotel) Hotel Pider. Hotel Pider se nachází ve vesnici La Val a je obklopen Dolomity. Lyžařské středisko Badia je vzdálené 10 km. Nabízí venkovské pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Pider se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch da Spescia

8,8

Lüch da Spescia

Ubytování (Farma) Lüch da Spescia. Situated in La Valle in the Trentino Alto Adige region and Pordoi Pass reachable within 38 km, Lüch da Spescia features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Lüch da Spescia se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenrose

8,5

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose leží v obci La Valle v nadmořské výšce 1350 metrů. Nabízí pokoje zařízené v alpském stylu, wellness a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Chalet Pia

8,5

Mountain Chalet Pia

Ubytování (Chata) Mountain Chalet Pia. Mountain Chalet Pia se nachází na místě s výhledem na hory v obci La Valle, 47 km od Bolzana, 22 km od Cortiny d'Ampezzo a 21 km od Brixenu. Ubytování Mountain Chalet Pia se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Confolia 1

8,3

Appartamento Confolia 1

Ubytování (Apartmány) Appartamento Confolia 1. Appartamento Confolia 1 se nachází v La Valle, 37 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Confolia 1 se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Flüta Margherita

8

Chalet La Flüta Margherita

Ubytování (Apartmán) Chalet La Flüta Margherita. Chalet La Flüta Margherita se nachází v La Valle, 35 km od průsmyku Pordoi a 36 km od průsmyku Sella. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chalet La Flüta Margherita se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Confolia 3 piano terra

Appartamento Confolia 3 piano terra

Ubytování (Apartmány) Appartamento Confolia 3 piano terra. Appartamento Confolia 3 piano terra se nachází asi 37 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Confolia 3 piano terra se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Confolia 2

Appartamento Confolia 2

Ubytování (Apartmány) Appartamento Confolia 2. Appartamento Confolia 2 se nachází asi 37 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Confolia 2 se nachází ve městě La Valle (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě La Valle

Město La Valle se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě La Valle.