Hledat

Ubytování

Ubytování město La Orotava

Ve městě La Orotava (Španělsko) máme celkem 109 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Orotava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Orotava

Papaya Paradise

10

Papaya Paradise

Ubytování (Vila) Papaya Paradise. Set just 3 km from San Telmo Beach, Papaya Paradise offers accommodation in La Orotava with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování Papaya Paradise se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casita de Abi!

9,9

La casita de Abi!

Ubytování (Apartmán) La casita de Abi!. Set in La Orotava, La casita de Abi! offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování La casita de Abi! se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Robles 2

9,8

Finca Robles 2

Ubytování (Apartmán) Finca Robles 2. Featuring garden views, Finca Robles 2 provides accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 1.3 km from El Bollullo Beach. Ubytování Finca Robles 2 se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Tropicales

9,8

Los Tropicales

Ubytování (Prázdninový dům) Los Tropicales. Los Tropicales is located in La Orotava and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Los Tropicales se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife).

Suites de Franchy

9,7

Suites de Franchy

Ubytování (Bed and breakfast) Suites de Franchy. Providing garden views, Suites de Franchy in La Orotava provides accommodation, an outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Suites de Franchy se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA BEATRIZ

9,7

CASA BEATRIZ

Ubytování (Prázdninový dům) CASA BEATRIZ. Featuring a garden and a terrace, CASA BEATRIZ offers accommodation in La Orotava with free WiFi and mountain views. Ubytování CASA BEATRIZ se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rincón del Mar , Espacio Natural

9,7

Rincón del Mar , Espacio Natural

Ubytování (Prázdninový dům) Rincón del Mar , Espacio Natural. Boasting garden views, Rincón del Mar, Espacio Natural features accommodation with a balcony, around 2.5 km from Playa Martianez. Ubytování Rincón del Mar , Espacio Natural se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balcón del Teide

9,7

Balcón del Teide

Ubytování (Vila) Balcón del Teide. Featuring pool views, Balcón del Teide offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.1 km from El Bollullo Beach. Ubytování Balcón del Teide se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dorina

9,7

Villa Dorina

Ubytování (Vila) Villa Dorina. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Villa Dorina offers accommodation in La Orotava with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Dorina se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Robles 1

9,6

Finca Robles 1

Ubytování (Apartmán) Finca Robles 1. Located in La Orotava, Finca Robles 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Finca Robles 1 se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ilusion

9,6

Casa Ilusion

Ubytování (Chata) Casa Ilusion. Set in La Orotava in the Canary Islands region, Casa Ilusion features a patio and pool views. Ubytování Casa Ilusion se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PISO AUDITORIO CENTRO LA OROTAVA

9,6

PISO AUDITORIO CENTRO LA OROTAVA

Ubytování (Apartmán) PISO AUDITORIO CENTRO LA OROTAVA. Featuring city views, PISO AUDITORIO CENTRO LA OROTAVA is located in La Orotava, 2.9 km from El Bollullo Beach. Ubytování PISO AUDITORIO CENTRO LA OROTAVA se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Another place close to El teide

9,6

Another place close to El teide

Ubytování (Apartmán) Another place close to El teide. Another place close to El teide is situated in La Orotava and offers a restaurant and a bar. The property has garden views and is 29 km from La Laguna. Ubytování Another place close to El teide se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Palmera

9,6

Casa La Palmera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Palmera. Situated in La Orotava outskirts, this house features a terrace with sea and El Teide Volcano views. Free WiFi is provided. Ubytování Casa La Palmera se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife).

Ocean Blue House

9,6

Ocean Blue House

Ubytování (Prázdninový dům) Ocean Blue House. Set in La Orotava, Ocean Blue House offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 28 km from La Laguna. Ubytování Ocean Blue House se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife).

El Pino Centenario

9,6

El Pino Centenario

Ubytování (Vily) El Pino Centenario. Located in La Orotava, 34 km from La Laguna, El Pino Centenario provides a garden and free WiFi. Ubytování El Pino Centenario se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa anaelia

9,5

casa anaelia

Ubytování (Prázdninový dům) casa anaelia. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, casa anaelia is situated in La Orotava. Ubytování casa anaelia se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Favorita

9,5

La Favorita

Ubytování (Prázdninový dům) La Favorita. Set in La Orotava, La Favorita offers accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování La Favorita se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banana Paradise

9,5

Banana Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Banana Paradise. Situated just 2.9 km from Playa Martianez, Banana Paradise features accommodation in La Orotava with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytování Banana Paradise se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cristal

9,4

Villa Cristal

Ubytování (Vila) Villa Cristal. Boasting pool views, Villa Cristal features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.8 km from El Bollullo Beach. Ubytování Villa Cristal se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca las Aguelillas

9,4

Finca las Aguelillas

Ubytování (Prázdninový dům) Finca las Aguelillas. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Finca las Aguelillas is located in La Orotava. Ubytování Finca las Aguelillas se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Tahoro

9,4

Apartamento Tahoro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Tahoro. Set in La Orotava, 2.9 km from El Bollullo Beach, Apartamento Tahoro offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamento Tahoro se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alhambra

9,4

Hotel Alhambra

Ubytování (Hotel) Hotel Alhambra. This mansion is located in La Orotava, 7 minutes' drive from the beaches and 30 minutes from Teide National Park. Ubytování Hotel Alhambra se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Cruzada

9,4

Finca La Cruzada

Ubytování (Prázdninový dům) Finca La Cruzada. Finca La Cruzada is set in La Orotava and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Finca La Cruzada se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Preciosa casa con Jardín ideal familias La Orotava

9,3

Preciosa casa con Jardín ideal familias La Orotava

Ubytování (Prázdninový dům) Preciosa casa con Jardín ideal familias La Orotava. Boasting a garden and a terrace, Preciosa casa con Jardín ideal familias La Orotava offers accommodation in La Orotava with free WiFi and garden views. Ubytování Preciosa casa con Jardín ideal familias La Orotava se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delaco

9,3

Delaco

Ubytování (Apartmán) Delaco. Featuring a restaurant and a terrace, Delaco provides accommodation in La Orotava with free WiFi and sea views. Ubytování Delaco se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amplio apartamento de tres dormitorios con vistas al Teide y al mar by TheOceanRentals

9,3

Amplio apartamento de tres dormitorios con vistas al Teide y al mar by TheOceanRentals

Ubytování (Apartmán) Amplio apartamento de tres dormitorios con vistas al Teide y al mar by TheOceanRentals. Offering free WiFi and mountain views, Amplio apartamento de tres dormitorios con vistas al Teide y al mar by TheOceanRentals is an accommodation located... Ubytování Amplio apartamento de tres dormitorios con vistas al Teide y al mar by TheOceanRentals se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento San Isidro

9,3

Apartamento San Isidro

Ubytování (Apartmán) Apartamento San Isidro. Apartamento San Isidro offers accommodation in La Orotava, 4 km from Puerto de la Cruz. Ubytování Apartamento San Isidro se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet VILLA TORRITA

9,3

Chalet VILLA TORRITA

Ubytování (Chata) Chalet VILLA TORRITA. Featuring a garden, private pool and sea views, Chalet VILLA TORRITA is located in La Orotava. Ubytování Chalet VILLA TORRITA se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Canaria con vistas, en La Orotava

9,3

Casa Canaria con vistas, en La Orotava

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Canaria con vistas, en La Orotava. Situated in La Orotava in the Canary Islands region, Casa Canaria con vistas, en La Orotava features a patio and city views. Ubytování Casa Canaria con vistas, en La Orotava se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Drago by TOR

9,3

La Casa del Drago by TOR

Ubytování (Apartmán) La Casa del Drago by TOR. Boasting sea views, La Casa del Drago by TOR features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from El Bollullo Beach. Ubytování La Casa del Drago by TOR se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Necho

9,3

Villa Necho

Ubytování (Vila) Villa Necho. Located in La Orotava, just 300 metres from El Bollullo Beach, Villa Necho provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness... Ubytování Villa Necho se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Refugio de Maria

9,2

El Refugio de Maria

Ubytování (Aparthotel) El Refugio de Maria. Situated in La Orotava, El Refugio de Maria offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování El Refugio de Maria se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Casita

9,2

Finca La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) Finca La Casita. Located in La Orotava in the Canary Islands region, Finca La Casita has a garden. Ubytování Finca La Casita se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Florida

9,2

Casa Florida

Ubytování (Apartmán) Casa Florida. Casa Florida is situated in La Orotava and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 28 km from La Laguna. Ubytování Casa Florida se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Silene Orotava

9,1

Pension Silene Orotava

Ubytování (Penzion) Pension Silene Orotava. Situated in La Orotava, 2.9 km from El Bollullo Beach, Pension Silene Orotava features a tour desk and free WiFi throughout the property. Ubytování Pension Silene Orotava se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Heidi

9,1

Studio Heidi

Ubytování (Apartmán) Studio Heidi. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Studio Heidi provides accommodation in La Orotava with free WiFi and garden views. Ubytování Studio Heidi se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA LA PLANTACIÓN _Agroturismo

9

FINCA LA PLANTACIÓN _Agroturismo

Ubytování (Prázdninový dům) FINCA LA PLANTACIÓN _Agroturismo. Located in La Orotava in the Canary Islands region, FINCA LA PLANTACIÓN _Agroturismo has a patio and garden views. Ubytování FINCA LA PLANTACIÓN _Agroturismo se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Finca El Drago

9

Villa Finca El Drago

Ubytování (Vily) Villa Finca El Drago. Boasting an outdoor pool, Villa Finca El Drago in La Orotava features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Villa Finca El Drago se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Hacienda Grande

8,8

La Hacienda Grande

Ubytování (Apartmány) La Hacienda Grande. Located in La Orotava, La Hacienda Grande offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as an outdoor swimming pool... Ubytování La Hacienda Grande se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Victoria

8,7

Hotel Rural Victoria

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural Victoria. Hotel Rural Victoria má skvělou polohu mezi mořem a horami, ve Villa Monumental de La Orotava. Budova hotelu pochází ze 16. Ubytování Hotel Rural Victoria se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Orotava Apartment

8,7

La Orotava Apartment

Ubytování (Apartmán) La Orotava Apartment. La Orotava Apartment enjoys a location in La Orotava, just 2.5 km from El Bollullo Beach and 2.9 km from Playa Martianez. Ubytování La Orotava Apartment se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife).

Apartments Finca El Rincón

8,7

Apartments Finca El Rincón

Ubytování (Apartmány) Apartments Finca El Rincón. Apartments Finca El Rincón leží ve městě La Orotava, u pláže Playa de los Patos. Ubytování Apartments Finca El Rincón se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

golf del sur luxury apartment

8,7

golf del sur luxury apartment

Ubytování (Apartmán) golf del sur luxury apartment. golf del sur luxury apartment má venkovní bazén s výhledem na oceán v letovisku San Miguel de Abona, 12 km od Playa de las Americas, 44 km od Puerto de la... Ubytování golf del sur luxury apartment se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live Orotava House

8,6

Live Orotava House

Ubytování (Prázdninové domy) Live Orotava House. Set in La Orotava, 3 km from El Bollullo Beach, Live Orotava House offers accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Live Orotava House se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Orotava

8,6

Hotel Rural Orotava

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural Orotava. Boasting beautiful original décor, this charming hotel is centrally set in the oldest villa in the town of Orotava, surrounded by mountain scenery. Ubytování Hotel Rural Orotava se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Las Cañadas del Teide

8,5

Parador de Las Cañadas del Teide

Ubytování (Hotel) Parador de Las Cañadas del Teide. Parador de las Cañadas del Teide se může pochlubit jedinečnou polohou vedle sopky v nádherném národním parku Teide, který se rozkládá v centrální části... Ubytování Parador de Las Cañadas del Teide se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio rural - Nature & Relax

8,5

Estudio rural - Nature & Relax

Ubytování (Apartmán) Estudio rural - Nature & Relax. Featuring a garden and a terrace, Estudio rural - Nature & Relax provides accommodation in La Orotava with free WiFi and sea views. Ubytování Estudio rural - Nature & Relax se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Live Orotava Atico

8,3

Live Orotava Atico

Ubytování (Prázdninový dům) Live Orotava Atico. Located in La Orotava, Live Orotava Atico provides accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Live Orotava Atico se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estancia Momentos

8,2

Estancia Momentos

Ubytování (Apartmány) Estancia Momentos. Located in La Orotava, Estancia Momentos provides accommodation with seating area. Ubytování Estancia Momentos se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Tenerife

8,1

Hostel Tenerife

Ubytování (Hostel) Hostel Tenerife. Located in La Orotava, Hostel Tenerife features free bikes, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hostel Tenerife se nachází ve městě La Orotava (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě La Orotava

Město La Orotava se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 109 hotelů a ubytování ve městě La Orotava.