Hledat

Ubytování

Ubytování město La Asomada

Ve městě La Asomada (Španělsko) máme celkem 50 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Asomada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Asomada

Casita Joli

9,9

Casita Joli

Ubytování (Chata) Casita Joli. Casita Joli is set in La Asomada and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Casita Joli se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Daniela

9,8

Villa Daniela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Daniela. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Daniela is located in La Asomada. Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe designer historic villa Via Lactea, Panoramic sea views, Own private heated pool and subtropical garden

9,8

Deluxe designer historic villa Via Lactea, Panoramic sea views, Own private heated pool and subtropical garden

Ubytování (Vila) Deluxe designer historic villa Via Lactea, Panoramic sea views, Own private heated pool and subtropical garden. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Deluxe designer historic villa Via Lactea, Panoramic sea views, Own private heated pool and subtropical... Ubytování Deluxe designer historic villa Via Lactea, Panoramic sea views, Own private heated pool and subtropical garden se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Luna

9,7

Apartamento Luna

Ubytování (Apartmány) Apartamento Luna. Situated in La Asomada, 24 km from Costa Teguise, Apartamento Luna features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath. Ubytování Apartamento Luna se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda vacacional Julia

9,6

Vivienda vacacional Julia

Ubytování (Apartmán) Vivienda vacacional Julia. Vivienda vacacional Julia se nachází v La Asomada. 14 km od Arrecife. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vivienda vacacional Julia se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suites Bene

9,5

Suites Bene

Ubytování (Vily) Suites Bene. Suites Bene se nachází v La Asomada a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Suites Bene se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buenavista Lanzarote Country

9,4

Buenavista Lanzarote Country

Ubytování (Bed and breakfast) Buenavista Lanzarote Country. B&B Buenavista Lanzarote Country se nachází na klidném místě v letovisku La Asomada a nabízí nádherný výhled na hory, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Buenavista Lanzarote Country se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dune

9,4

Villa Dune

Ubytování (Vila) Villa Dune. Villa Dune se nachází v La Asomada a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa Dune se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bene La Asomada

9,3

Villa Bene La Asomada

Ubytování (Vila) Villa Bene La Asomada. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Bene La Asomada is set in La Asomada. Ubytování Villa Bene La Asomada se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote).

Can Blum

9,3

Can Blum

Ubytování (Apartmán) Can Blum. Tento apartmán s terasou se nachází v La Asomadě. Dům má zahradu s celoročně otevřeným bazénem a sluneční terasu a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Can Blum se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cristian

9,3

Casa Cristian

Ubytování (Vila) Casa Cristian. Located in the quiet country town of La Asomada in Lanzarote, Casa Cristian’s terraces offer great views of Arrecife and the ocean beyond. Ubytování Casa Cristian se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Andres

9,2

Casa Andres

Ubytování (Apartmán) Casa Andres. Set in La Asomada, Casa Andres offers accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Casa Andres se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote).

Apartamentos Rurales Islas Canarias

9,1

Apartamentos Rurales Islas Canarias

Ubytování (Venkovský dům) Apartamentos Rurales Islas Canarias. Apartamentos Rurales Islas Canarias se nachází ve městě La Asomada. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní a posezením. Ubytování Apartamentos Rurales Islas Canarias se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I LOVE YOGA

9,1

I LOVE YOGA

Ubytování (Venkovský dům) I LOVE YOGA. Featuring a garden and a terrace, I LOVE YOGA provides accommodation in La Asomada with free WiFi and sea views. Ubytování I LOVE YOGA se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VV - Casa Para Ti

9

VV - Casa Para Ti

Ubytování (Prázdninový dům) VV - Casa Para Ti. Offering an outdoor pool, VV - Casa Para Ti* is located in La Asomada, on the island of Lanzarote, in the eastern-north of the Canary Islands. Ubytování VV - Casa Para Ti se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Geria

8,8

Casa La Geria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Geria. Located in La Asomada in the Lanzarote region, Casa La Geria features a patio and garden views. Ubytování Casa La Geria se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Blum

8,8

Casita Blum

Ubytování (Apartmán) Casita Blum. Located in La Asomada in the Lanzarote region, Casita Blum features a terrace and sea views. Ubytování Casita Blum se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nirvana Lanzarote

8,6

Nirvana Lanzarote

Ubytování (Prázdninové domy) Nirvana Lanzarote. Located in La Asomada in the Canary Islands region, Nirvana Lanzarote provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to... Ubytování Nirvana Lanzarote se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tinasoria

8,6

Casa Tinasoria

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Tinasoria. Situated in La Asomada, 24 km from Costa Teguise, Casa Tinasoria features views of the pool, an indoor swimming pool, a spa centre and free WiFi. Ubytování Casa Tinasoria se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Vasiliko - Relax and Vacaciones Lanzarote

8

Oasis Vasiliko - Relax and Vacaciones Lanzarote

Ubytování (Prázdninový dům) Oasis Vasiliko - Relax and Vacaciones Lanzarote. Oasis Vasiliko - Relax and Vacaciones Lanzarote se nachází v La Asomada a nabízí sdílený lounge. 14 km od Arrecife. Ubytování Oasis Vasiliko - Relax and Vacaciones Lanzarote se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patio I

7,1

Patio I

Ubytování (Apartmán) Patio I. Set in La Asomada in the Lanzarote region, Patio I features a patio and garden views. Ubytování Patio I se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoe

7

Zoe

Ubytování (Apartmán) Zoe. Zoe is situated in La Asomada and offers a garden and a terrace. Ubytování Zoe se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patio II studio at finca

6,9

Patio II studio at finca

Ubytování (Bed and breakfast) Patio II studio at finca. Set in La Asomada in the Lanzarote region, Patio II studio at finca has a patio. Ubytování Patio II studio at finca se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sophie

4,4

Apartamento Sophie

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sophie. Set in La Asomada in the Canary Islands region, Apartamento Sophie features a garden. Ubytování Apartamento Sophie se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Concha

Casa La Concha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Concha. Set in La Asomada in the Canary Islands region, Casa La Concha has a patio and pool views. Ubytování Casa La Concha se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Atlantis I

Villa Atlantis I

Ubytování (Vila) Villa Atlantis I. Boasting an outdoor pool and lake views, Villa Atlantis I is situated in La Asomada. Ubytování Villa Atlantis I se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parnass La Asomada

Parnass La Asomada

Ubytování (Prázdninový dům) Parnass La Asomada. Parnass La Asomada se nachází v La Asomada na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. 15 km od Arrecife. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV a klimatizaci. Ubytování Parnass La Asomada se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Castillo Schlaraffenland II

Ferienhaus Castillo Schlaraffenland II

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Castillo Schlaraffenland II. Situated in La Asomada in the Canary Islands region, Ferienhaus Castillo Schlaraffenland II features a patio and pool views. Ubytování Ferienhaus Castillo Schlaraffenland II se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roco I

Roco I

Ubytování (Prázdninový dům) Roco I. Roco I is set in La Asomada and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Roco I se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crystal Pavilion La Asomada

Crystal Pavilion La Asomada

Ubytování (Vila) Crystal Pavilion La Asomada. Crystal Pavilion La Asomada se nachází v La Asomada a nabízí vířivku. 15 km od Arrecife. Tato klimatizovaná vila má 1 ložnici, satelitní TV a kuchyň. Ubytování Crystal Pavilion La Asomada se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marina La Asomada

Casa Marina La Asomada

Ubytování (Vila) Casa Marina La Asomada. Casa Marina La Asomada se nachází v obci La Asomada a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Ubytování Casa Marina La Asomada se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote).

Ferienhaus Castillo III

Ferienhaus Castillo III

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Castillo III. Set in La Asomada in the Canary Islands region, Ferienhaus Castillo III has a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Castillo III se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Asomada Villa Sleeps 9 with Pool and WiFi

La Asomada Villa Sleeps 9 with Pool and WiFi

Ubytování (Vila) La Asomada Villa Sleeps 9 with Pool and WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, La Asomada Villa Sleeps 9 with Pool and WiFi is situated in La Asomada. Ubytování La Asomada Villa Sleeps 9 with Pool and WiFi se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Yuno

Casa Yuno

Ubytování (Vila) Casa Yuno. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Casa Yuno is set in La Asomada. Ubytování Casa Yuno se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Daniela

Villa Daniela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Daniela. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Villa Daniela is located in La Asomada. Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roco 3

Roco 3

Ubytování (Prázdninový dům) Roco 3. Located in La Asomada, Roco 3 provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Roco 3 se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Castillo Schlaraffenland I

Ferienhaus Castillo Schlaraffenland I

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Castillo Schlaraffenland I. Ferienhaus Castillo Schlaraffenland I is situated in La Asomada and offers a garden, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Ferienhaus Castillo Schlaraffenland I se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow with spectacular views of the island and of the Atlantic Ocean

Bungalow with spectacular views of the island and of the Atlantic Ocean

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow with spectacular views of the island and of the Atlantic Ocean. Bungalow s nádherným výhledem na ostrov a Atlantický oceán se nachází v La Asomada na ostrově Lanzarote a má zahradu. 15 km od Arrecife. Ubytování Bungalow with spectacular views of the island and of the Atlantic Ocean se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casablanca Apartment

Casablanca Apartment

Ubytování (Apartmán) Casablanca Apartment. Casablanca Apartment se nachází v La Asomada a nabízí zahradu a terasu. 15 km od Arrecife. Ubytování Casablanca Apartment se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Asomada

Apartamento La Asomada

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Asomada. Set in La Asomada, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. The unit is 5 km from Puerto del Carmen. Ubytování Apartamento La Asomada se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Castillo IV

Ferienhaus Castillo IV

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Castillo IV. Featuring a terrace, Ferienhaus Castillo IV provides accommodation in La Asomada with free WiFi and sea views. Ubytování Ferienhaus Castillo IV se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Casita

Finca La Casita

Ubytování (Apartmán) Finca La Casita. Featuring a spa bath, Finca La Casita is located in La Asomada. The apartment features sea views and is 24 km from Costa Teguise. Ubytování Finca La Casita se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Asomada Villa Sleeps 4 with Pool

La Asomada Villa Sleeps 4 with Pool

Ubytování (Vila) La Asomada Villa Sleeps 4 with Pool. Featuring an outdoor pool and pool views, La Asomada Villa Sleeps 4 with Pool is located in La Asomada. Ubytování La Asomada Villa Sleeps 4 with Pool se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marina

Casa Marina

Ubytování (Vila) Casa Marina. Casa Marina se nachází v La Asomada na ostrově Lanzarote a nabízí terasu. 14 km od Arrecife. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Marina se nachází ve městě La Asomada (Španělsko - Lanzarote).

Ubytování ve městě La Asomada

Město La Asomada se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 50 hotelů a ubytování ve městě La Asomada.