Hledat

Ubytování

Ubytování město Kyra Panagia

Ve městě Kyra Panagia (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kyra Panagia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kyra Panagia

Lux View Villas

9,7

Lux View Villas

Ubytování (Vily) Lux View Villas. With sea views, Lux View Villas is set in Katodio and has accommodation with a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Lux View Villas se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Vento Isolano Luxury Suites

9,7

Vento Isolano Luxury Suites

Ubytování (Apartmány) Vento Isolano Luxury Suites. Ubytování Vento Isolano Luxury Suites se nachází v Kyra Panagia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Vento Isolano Luxury Suites se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Blue Waves Studios

9,5

Blue Waves Studios

Ubytování (Aparthotel) Blue Waves Studios. Blue Waves Studios se nachází v obci Kyra Panagia a nabízí ubytování s výhledem na moře, sdílenou lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blue Waves Studios se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Antikri villas

9,5

Antikri villas

Ubytování (Vila) Antikri villas. Antikri villas se nachází v letovisku Kyra Panagia a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Tato vila má kuchyň, TV s plochou obrazovkou, posezení a koupelnu. Ubytování Antikri villas se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Rigò Apartments

9,4

Rigò Apartments

Ubytování (Apartmán) Rigò Apartments. Located in Kyra Panagia, 100 metres from Kira Panagia Beach, Rigò Apartments provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování Rigò Apartments se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Kyra Panagia Dream Apartment

9,2

Kyra Panagia Dream Apartment

Ubytování (Apartmán) Kyra Panagia Dream Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Kyra Panagia Dream Apartment is located in Kyra Panagia. Ubytování Kyra Panagia Dream Apartment se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Villa Stamatina

9

Villa Stamatina

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Stamatina. Situated in Kyra Panagia, Villa Stamatina features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Stamatina se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyra Panagia ApartHotel

9

Kyra Panagia ApartHotel

Ubytování (Aparthotel) Kyra Panagia ApartHotel. Tento půvabný hotel najdete na kopci nad pláží Kyra Panagia. Ubytování Kyra Panagia ApartHotel se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Amazing View Country House

8,8

Amazing View Country House

Ubytování (Apartmán) Amazing View Country House. Located in Kyra Panagia, less than 1 km from Kira Panagia Beach and 2.4 km from Apella Beach, Amazing View Country House offers air conditioning. Ubytování Amazing View Country House se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Sofia´s rooms

8

Sofia´s rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Sofia´s rooms. Bed & Brakfast Sofia´s rooms se nachází v letovisku Kyra Panagia a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Sofia´s rooms se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Kyra Panagia Apartment

7,9

Kyra Panagia Apartment

Ubytování (Venkovský dům) Kyra Panagia Apartment. Offering free WiFi and mountain views, Kyra Panagia Apartment provides accommodation set in Kyra Panagia, just a few steps from Kira Panagia Beach. Ubytování Kyra Panagia Apartment se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Zoes House

Zoes House

Ubytování (Prázdninový dům) Zoes House. Featuring garden views, Zoes House offers accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Apella Beach. Ubytování Zoes House se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese).

Villa Astraea Kyra Panagia

Villa Astraea Kyra Panagia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Astraea Kyra Panagia. Villa Astraea Kyra Panagia is located in Kyra Panagia. Set on the beachfront, this property has a garden and a terrace. Ubytování Villa Astraea Kyra Panagia se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kyra Panagia View Apartment

Kyra Panagia View Apartment

Ubytování (Apartmán) Kyra Panagia View Apartment. Set 9 km from Pigadia Port in Karpathos Town, Kyra Panagia Vew Apartment offers accommodation with a kitchen. Ubytování Kyra Panagia View Apartment se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Akropolis

Pension Akropolis

Ubytování (Aparthotel) Pension Akropolis. Pension Akropolis is situated in Kyra Panagia and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Pension Akropolis se nachází ve městě Kyra Panagia (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kyra Panagia

Město Kyra Panagia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Kyra Panagia.