Hledat

Ubytování

Ubytování město Kynopiástai

Ve městě Kynopiástai (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kynopiástai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kynopiástai

Suburban House by Corfuescapes

10

Suburban House by Corfuescapes

Ubytování (Apartmán) Suburban House by Corfuescapes. Suburban House by Corfuescapes se nachází v Kynopiástai, 2,2 km od pláže Aeolos a 2,4 km od pláže Kaiser Bridge, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Suburban House by Corfuescapes se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Dirella Apartment

9,7

Dirella Apartment

Ubytování (Apartmány) Dirella Apartment. Located in Kynopiástai in the Corfu region, with Aeolos Beach and Kaiser Bridge Beach nearby, Dirella Apartment provides accommodation with free private... Ubytování Dirella Apartment se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Casa del Sole a Corfu

9,3

Casa del Sole a Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Sole a Corfu. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa del Sole a Corfu is situated in Kynopiástai. Ubytování Casa del Sole a Corfu se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Linda Apartments

9,2

Linda Apartments

Ubytování (Apartmány) Linda Apartments. Tento apartmán se nachází 1,4 km od paláce Achilleion v Gastouri a 6 km od města Korfu a nabízí patio, zahradu a gril. Ubytování Linda Apartments se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Postatiko Holiday Home Central Corfu

Postatiko Holiday Home Central Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Postatiko Holiday Home Central Corfu. Postatiko Holiday Home Central Corfu nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 2,5 km od pláže Kaiser Bridge. 2,4 km od pláže Aeolos. Ubytování Postatiko Holiday Home Central Corfu se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Rodia

Rodia

Ubytování (Apartmán) Rodia. Rodia se nachází v Kynopiástai, 2,2 km od pláže Aeolos, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Rodia se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Aggelina's House

Aggelina's House

Ubytování (Apartmán) Aggelina's House. Aggelina's House se nachází v Kynopiástai, 2,2 km od pláže Aeolos a 2,4 km od pláže Kaiser Bridge. Ubytování Aggelina's House se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

la piccola montagna

la piccola montagna

Ubytování (Apartmány) la piccola montagna. La piccola montagna se nachází v Kynopiástai na ostrově Korfu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování la piccola montagna se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kynopiástai

Město Kynopiástai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Kynopiástai.