Hledat

Ubytování

Ubytování město Kynopiástai

Ve městě Kynopiástai (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kynopiástai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kynopiástai

Dirella Apartment

9,7

Dirella Apartment

Ubytování (Apartmány) Dirella Apartment. Located in Kynopiástai in the Corfu region, with Aeolos Beach and Kaiser Bridge Beach nearby, Dirella Apartment provides accommodation with free private... Ubytování Dirella Apartment se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Sole a Corfu

9,3

Casa del Sole a Corfu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Sole a Corfu. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa del Sole a Corfu is situated in Kynopiástai. Ubytování Casa del Sole a Corfu se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elisabetta Corfu

9,3

Casa Elisabetta Corfu

Ubytování (Vila) Casa Elisabetta Corfu. Situated just 2.5 km from Aeolos Beach, Casa Elisabetta Corfu features accommodation in Kynopiástai with access to a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Casa Elisabetta Corfu se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Linda Apartments

9,2

Linda Apartments

Ubytování (Apartmány) Linda Apartments. Tento apartmán se nachází 1,4 km od paláce Achilleion v Gastouri a 6 km od města Korfu a nabízí patio, zahradu a gril. Ubytování Linda Apartments se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoe & Haris Villas

7,6

Zoe & Haris Villas

Ubytování (Vila) Zoe & Haris Villas. Boasting a private pool, Zoe & Haris Villas is located amidst a garden in Perama. It offers self-catering, split-level accommodation overlooking the pool. Ubytování Zoe & Haris Villas se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

LOTZA HOUSE

LOTZA HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) LOTZA HOUSE. Boasting a garden and a terrace, LOTZA HOUSE offers accommodation in Kynopiástai with free WiFi and garden views. Ubytování LOTZA HOUSE se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Eirini's House Corfu

Eirini's House Corfu

Ubytování (Vila) Eirini's House Corfu. Offering a garden and a terrace, Eirini's House Corfu is set in Kynopiástai, 2.2 km from Kaiser Bridge Beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Eirini's House Corfu se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Captain's Countryside Villa for up to 9 visitors

Captain's Countryside Villa for up to 9 visitors

Ubytování (Prázdninový dům) Captain's Countryside Villa for up to 9 visitors. Set in Kynopiástai, Captain's Countryside Villa for up to 9 visitors offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Captain's Countryside Villa for up to 9 visitors se nachází ve městě Kynopiástai (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kynopiástai

Město Kynopiástai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Kynopiástai.