Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kurdějov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kurdějov

Apartmány na Farmě

9,7

Apartmány na Farmě

Ubytování (Farma) Apartmány na Farmě. Apartmány na Farmě se nacházejí v Kurdějově. Nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány na Farmě se nachází ve městě Kurdějov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány na Farmě má celkové hodnocení 9,7. Pro Farma Apartmány na Farmě momentálně evidujeme 13 recenzí.

Villa Corner

9,6

Villa Corner

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Corner. Villa Corner se nachází v Kurdějově. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a sdílenou kuchyni. Ubytování Villa Corner se nachází ve městě Kurdějov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Villa Corner má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Villa Corner momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion U Králíků

9,3

Penzion U Králíků

Ubytování (Penzion) Penzion U Králíků. Rodinný Penzion U Králíků se nachází v obci Kurdějov, 30 km od Brna, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i uzamykatelný dvůr vhodný pro parkování (zdarma). Ubytování Penzion U Králíků se nachází ve městě Kurdějov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Králíků má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Králíků momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Kurdějov

7,8

Hotel Kurdějov

Ubytování (Hotel) Hotel Kurdějov. Hotel Kurdějov se nachází v obci Kurdějov, která leží uprostřed vinařské oblasti Morava. Ubytování Hotel Kurdějov se nachází ve městě Kurdějov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Kurdějov má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Kurdějov momentálně evidujeme 204 recenzí.

Kurdějov 52

Kurdějov 52

Ubytování (Venkovský dům) Kurdějov 52. Kurdějov 52 se nachází v Kurdějově, 35 km od Brna, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Kurdějov 52 se nachází ve městě Kurdějov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Venkovský dům Kurdějov 52 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování až pro 7 osob v klidné oblasti

Ubytování až pro 7 osob v klidné oblasti

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování až pro 7 osob v klidné oblasti. Ubytování až pro 7 osob v klidné oblasti se nachází v Kurdějově, 47 km od lázeňského města Laa an der Thaya. Ubytování Ubytování až pro 7 osob v klidné oblasti se nachází ve městě Kurdějov (Česko - Jihomoravský kraj).

Žabinec - Penzion, Vinotéka

Žabinec - Penzion, Vinotéka

Ubytování (Penzion) Žabinec - Penzion, Vinotéka. Žabinec - Penzion, Vinotéka has a restaurant, bar, a garden and terrace in Kurdějov. A tour desk can provide information on the area. Ubytování Žabinec - Penzion, Vinotéka se nachází ve městě Kurdějov (Česko - Jihomoravský kraj).