Hledat

Ubytování

Ubytování město Križevci

Ve městě Križevci (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Križevci

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Križevci

Florek & Florica Apartment

9,7

Florek & Florica Apartment

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Set in Križevci in the Koprivnica-Križevci County region, Florek & Florica Apartment offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Apartment se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seoski turizam Rakić

9,5

Seoski turizam Rakić

Ubytování (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Offering garden views, Seoski turizam Rakić in Križevci offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Seoski turizam Rakić se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Kapetanova Kuća

9,2

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytování (Penzion) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Kapetanova Kuća se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,3

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytování Apartments & Rooms Krizevci se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytování (Penzion) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Florek & Florica Room001 se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TP Apartman

TP Apartman

Ubytování (Apartmán) TP Apartman. TP Apartman is situated in Križevci and offers a restaurant. The property is 35 km from Varaždin, and complimentary private parking is offered. Ubytování TP Apartman se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 13

Apartman 13

Ubytování (Apartmán) Apartman 13. Apartman 13 is set in Križevci. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman 13 se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Zlatica i Mira

Zlatica i Mira

Ubytování (Apartmán) Zlatica i Mira. Zlatica i Mira is located in Križevci. Zagreb is 47 km from the apartment, while Krapinske Toplice is 48 km away. Ubytování Zlatica i Mira se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Križevci

Město Križevci se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Križevci.