Hledat

Ubytování

Ubytování město Kritinía

Ve městě Kritinía (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kritinía

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kritinía

O Ioannis

O Ioannis

Ubytování (Prázdninový dům) O Ioannis. Surrounded by a lush garden, an orchard and 3 terraces, O Ioannis is a detached, air-conditioned holiday home is situated in Kritinía and offers view on... Ubytování O Ioannis se nachází ve městě Kritinía (Řecko - Rhodos).

cozy village house

cozy village house

Ubytování (Prázdninový dům) cozy village house. Featuring a garden and a terrace, cozy village house provides accommodation in Kritinía with free WiFi and garden views. Ubytování cozy village house se nachází ve městě Kritinía (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Holiday Home in Kritinia Rhodes with Private Garden

Charming Holiday Home in Kritinia Rhodes with Private Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Holiday Home in Kritinia Rhodes with Private Garden. Charming Holiday Home in Kritinia Rhodes with Private Garden is set in Kritinía and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Charming Holiday Home in Kritinia Rhodes with Private Garden se nachází ve městě Kritinía (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Kritinía

Město Kritinía se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kritinía.