Hledat

Ubytování

Ubytování město Kriopigi

Ve městě Kriopigi (Řecko) máme celkem 119 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kriopigi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kriopigi

Villa Danai

9,8

Villa Danai

Ubytování (Apartmán) Villa Danai. Villa Danai se nachází v Kriopigi a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Danai se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Petra Mare

9,7

Petra Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Petra Mare. Petra Mare se nachází 250 metrů od pláže a 1,5 km od živého města Kallithea s mnoha restauracemi, kavárnami, bary a obchody. Ubytování Petra Mare se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Angelikis House

9,7

Angelikis House

Ubytování (Prázdninový dům) Angelikis House. Featuring a garden with a sun terrace and sea view, Angelikis House is a detached holiday home set in Kriopigi 100 meters from the beach. Ubytování Angelikis House se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Villa Platskos vol 2

9,3

Villa Platskos vol 2

Ubytování (Apartmán) Villa Platskos vol 2. Set in Kriopigi, 1.5 km from Kriopigi Beach and 2.4 km from Polychrono Beach, Villa Platskos vol 2 offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Platskos vol 2 se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Manos Philoxenia

9

Manos Philoxenia

Ubytování (Aparthotel) Manos Philoxenia. Manos Philoxenia se nachází v obci Kriopigi v Makedonii, nedaleko pláže Kriopigi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Manos Philoxenia se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Kriopigi efis and dimis 2

8,9

Kriopigi efis and dimis 2

Ubytování (Apartmán) Kriopigi efis and dimis 2. Featuring sea views, Kriopigi efis and dimis 2 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Kriopigi Beach. Ubytování Kriopigi efis and dimis 2 se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Oliveto

8,8

Oliveto

Ubytování (Prázdninový dům) Oliveto. Built on a green hillside, Oliveto is a villa surrounded by pine and olive trees. It is located 500 metres from the sea and 15 km away from Sani Beach. Ubytování Oliveto se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Kiparissis Apartments

8,8

Kiparissis Apartments

Ubytování (Apartmány) Kiparissis Apartments. Offering a garden and apartments with a balcony, Kiparissis is 1 km from the nearest beach in Kriopigi, Chalkidiki. Ubytování Kiparissis Apartments se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Studios Georgia

8,5

Studios Georgia

Ubytování (Apartmány) Studios Georgia. Located in Kriopigi, 10 km from Hanioti, Studios Georgia provides a garden and free WiFi. Ubytování Studios Georgia se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Antonio by the Sea

8,4

Antonio by the Sea

Ubytování (Prázdninové domy) Antonio by the Sea. Antonio by the Sea se nachází v obci Kriopigi v Makedonii, nedaleko pláže Kriopigi, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Antonio by the Sea se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Kriopigi dimis and efis 1

8,4

Kriopigi dimis and efis 1

Ubytování (Apartmán) Kriopigi dimis and efis 1. Located in Kriopigi in the Macedonia region, Kriopigi dimis and efis 1 features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Kriopigi dimis and efis 1 se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Avatel Eco Lodge

8,3

Avatel Eco Lodge

Ubytování (Aparthotel) Avatel Eco Lodge. Avatel Eco Lodge se nachází uprostřed zeleně v klidné oblasti, 800 metrů od vesnice Kriopigi. Ubytování Avatel Eco Lodge se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Hotel Pighi

8,3

Hotel Pighi

Ubytování (Hotel) Hotel Pighi. Centrally located in the village of Kriopigi in Kassandra, 600 metres from the beach, Pighi Hotel features a swimming pool and poolside bar. Ubytování Hotel Pighi se nachází ve městě Kriopigi (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Kriopigi

Město Kriopigi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 119 hotelů a ubytování ve městě Kriopigi.