Hledat

Ubytování

Ubytování město Kría Vrísi

Ve městě Kría Vrísi (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kría Vrísi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kría Vrísi

Veroniki's Traditional House

9

Veroniki's Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Veroniki's Traditional House. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Veroniki's traditional House provides accommodation in Panethimos, with free WiFi and garden views. Ubytování Veroniki's Traditional House se nachází ve městě Kría Vrísi (Řecko - Kréta).

Veris cosy house in nature!

Veris cosy house in nature!

Ubytování (Apartmán) Veris cosy house in nature!. Situated in Kría Vrísi in the Crete region, Veris cosy house in nature! has a balcony and city views. Ubytování Veris cosy house in nature! se nachází ve městě Kría Vrísi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional home

Traditional home

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional home. Located in Kría Vrísi in the Crete region, Traditional home features a garden. Ubytování Traditional home se nachází ve městě Kría Vrísi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kría Vrísi

Město Kría Vrísi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kría Vrísi.