Hledat

Ubytování

Ubytování město Koutsounari

Ve městě Koutsounari (Řecko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koutsounari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koutsounari

Monopetra

9,9

Monopetra

Ubytování (Prázdninový dům) Monopetra. Situated in Koutsounari, a few steps from Psaropoula Beach and 100 metres from Kakkos bay beach, Monopetra features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Monopetra se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pelagos

9,7

Villa Pelagos

Ubytování (Vila) Villa Pelagos. Villa Pelagos se nachází v letovisku Koutsounari a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Vila je klimatizovaná a má terasu. Ubytování Villa Pelagos se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apothikes Apartments

9,6

Apothikes Apartments

Ubytování (Apartmán) Apothikes Apartments. Apothikes Apartments se nachází přímo u pláže ve městě Koutsounari na Krétě, 23 km od města Agios Nikolaos a 46 km od města Mália. Ubytování Apothikes Apartments se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A & G Modern Home

9,6

A & G Modern Home

Ubytování (Apartmán) A & G Modern Home. Featuring garden views, A & G Modern Home is set in Koutsounari, around 2.8 km from Psaropoula Beach. Ubytování A & G Modern Home se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Koutsounari Traditional Cottages

9,3

Koutsounari Traditional Cottages

Ubytování (Aparthotel) Koutsounari Traditional Cottages. Koutsounari Traditional Cottages jsou kamenné chaty s možností vlastního stravování a terasou situované na kopci v Koutsounári s výhledem na Středozemní... Ubytování Koutsounari Traditional Cottages se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Nakou Village

9,3

Nakou Village

Ubytování (Aparthotel) Nakou Village. Offering an outdoor pool and a restaurant, Nakou Village is situated on the hill of Koutsounari Village. Ubytování Nakou Village se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Rodamos

9,3

Rodamos

Ubytování (Apartmán) Rodamos. Set in Ierápetra, 800 metres from Koutsounari Beach and less than 1 km from Psaropoula Beach, Rodamos offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Rodamos se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avra Palm

9,2

Avra Palm

Ubytování (Aparthotel) Avra Palm. Avra Palm se nachází v palmové zahradě přímo na pláži Koutsounari a nabízí bazén, a la carte restauraci a klimatizované bydlení s Wi-Fi zdarma balkonem... Ubytování Avra Palm se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Kakkos Beach Hotel - Adults Only

9,2

Kakkos Beach Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Kakkos Beach Hotel - Adults Only. Kakkos Beach Hotel - Adults Only se nachází v letovisku Koutsounári a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře, sezónní venkovní bazén, fitness centrum,... Ubytování Kakkos Beach Hotel - Adults Only se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

SummerTime Vacation home

9,2

SummerTime Vacation home

Ubytování (Prázdninový dům) SummerTime Vacation home. Boasting a fitness centre, a shared lounge, and a garden, SummerTime Vacation home provides accommodation in Koutsounari with free WiFi and garden views. Ubytování SummerTime Vacation home se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coriva Beach Hotel

9,1

Coriva Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Coriva Beach Hotel. Coriva Beach Hotel stojí přímo u jedné z nejkrásnějších a nejoceňovanějších pláží Kréty, jen 9 km východně od města Ierapetra. Ubytování Coriva Beach Hotel se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Adonis Villa

8,9

Adonis Villa

Ubytování (Apartmány) Adonis Villa. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Koutsounari, 100 metrů od pláže. Ubytování Adonis Villa se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariya Apartments

8,9

Mariya Apartments

Ubytování (Apartmán) Mariya Apartments. Offering a garden and sea view, Mariya Apartments is set in Koutsounari, less than 1 km from Psaropoula Beach and a 14-minute walk from Kakkos bay beach. Ubytování Mariya Apartments se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

On the beach

8,8

On the beach

Ubytování (Prázdninový dům) On the beach. Prázdninový dům On the beach se nachází v Koutsounari na Krétě, 10 km od Ierápetry. Ubytování On the beach se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kalliopi

8,8

Villa Kalliopi

Ubytování (Apartmány) Villa Kalliopi. Situated in Koutsounari, Villa Kalliopi provides accommodation with a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Villa Kalliopi se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aroma Creta

8,7

Aroma Creta

Ubytování (Hotel) Aroma Creta. Tříhvězdičkový hotel Aroma Creta se nachází 250 metrů od oblázkové pláže Koutsounari a najedete v něm velký bazén s barem, řeckou restauraci a wellness... Ubytování Aroma Creta se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Koutsounari Studios

8,2

Koutsounari Studios

Ubytování (Apartmán) Koutsounari Studios. Koutsounari Studios is situated in Koutsounari and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytování Koutsounari Studios se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Εmmi

8,2

Εmmi

Ubytování (Apartmány) Εmmi. Emmi se nachází v Koutsounari a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Εmmi se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Creta Suites

8,1

Creta Suites

Ubytování (Aparthotel) Creta Suites. Creta Suites se nachází v tradiční krétské vesnici Koutsounari. Ubytování Creta Suites se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Skala

7,4

Villa Skala

Ubytování (Apartmány) Villa Skala. Just 50 metres from the beach and set amidst a flowery garden, Villa Skala is located at Koutsounari village. Ubytování Villa Skala se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Villa Daniela

Villa Daniela

Ubytování (Vila) Villa Daniela. Located in Koutsounari, just less than 1 km from Kakkos bay beach, Villa Daniela provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness... Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Louisa

Studio Louisa

Ubytování (Apartmán) Studio Louisa. Featuring a terrace and room service, Studio Louisa is conveniently situated in Koutsounari, less than 1 km from Kakkos bay beach and a 12-minute walk from... Ubytování Studio Louisa se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vassiliko

Villa Vassiliko

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Vassiliko. Set in Koutsounari, 400 metres from Koutsounari Beach and 700 metres from Psaropoula Beach, Villa Vassiliko offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Vassiliko se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kirvas Villa

Kirvas Villa

Ubytování (Vila) Kirvas Villa. Just 3 metres from the beach, Kirvas Villa is a self-catering accommodation located amidst olive and palm trees in Koutsounari. Ubytování Kirvas Villa se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Rigani

Studio Rigani

Ubytování (Apartmán) Studio Rigani. Situated in Koutsounari, Studio Rigani features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Studio Rigani se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levanda Apartment

Levanda Apartment

Ubytování (Apartmán) Levanda Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Levanda Apartment is located in Koutsounari. Ubytování Levanda Apartment se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Daniela

Villa Daniela

Ubytování (Vily) Villa Daniela. Boasting a swimming pool, a fitness centre and a garden and views of the pool, Villa Daniela is situated in Koutsounari and offers accommodation with free... Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta).

Secret Paradise

Secret Paradise

Ubytování (Prázdninové domy) Secret Paradise. Set in Koutsounari in the Crete region and Koutsounari Beach reachable within less than 1 km, Secret Paradise offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Secret Paradise se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LONG BEACH APARTMENT

LONG BEACH APARTMENT

Ubytování (Aparthotel) LONG BEACH APARTMENT. LONG BEACH APARTMENT je aparthotel situovaný v Koutsounari, 10 km od Ierapetry. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování LONG BEACH APARTMENT se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Cretan house in the garden.

A Cretan house in the garden.

Ubytování (Apartmán) A Cretan house in the garden.. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, A Cretan house in the garden. Ubytování A Cretan house in the garden. se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bb Labrakis

Bb Labrakis

Ubytování (Apartmány) Bb Labrakis. Set in Koutsounari in the Crete region and Koutsounari Beach reachable within 200 metres, Bb Labrakis offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování Bb Labrakis se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolas House

Nikolas House

Ubytování (Prázdninový dům) Nikolas House. Nikolas House se nachází v Koutsounari, 10 km od města Ierápetra. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nikolas House se nachází ve městě Koutsounari (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Koutsounari

Město Koutsounari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Koutsounari.