Hledat

Ubytování

Ubytování město Koundouros

Ve městě Koundouros (Řecko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koundouros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koundouros

Koundouros Vacation Homes

9

Koundouros Vacation Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Koundouros Vacation Homes. Set in Koundouros, Koundouros Vacation Homes offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Koundouros Vacation Homes se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Anamar Kea

8,9

Anamar Kea

Ubytování (Hotel) Anamar Kea. Boasting an outdoor pool and a bar-restaurant with sea views, Anamar Kea is located in Koundouros, 50 metres from the beach. Ubytování Anamar Kea se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Petra House Kea 12776742

Petra House Kea 12776742

Ubytování (Vily) Petra House Kea 12776742. Petra House Kea 12776742 is set in Koundouros. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with a fridge. Ubytování Petra House Kea 12776742 se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Anemos Villa

Anemos Villa

Ubytování (Vila) Anemos Villa. Anemos Villa is set in Koundouros and offers a garden and a terrace. Ubytování Anemos Villa se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Luxury Cycladic Villa-Enjoy Infinity Pool Sunsets

Luxury Cycladic Villa-Enjoy Infinity Pool Sunsets

Ubytování (Vila) Luxury Cycladic Villa-Enjoy Infinity Pool Sunsets. Located in Koundouros, Luxury Cycladic Villa-Enjoy Infinity Pool Sunsets provides accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Luxury Cycladic Villa-Enjoy Infinity Pool Sunsets se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Stone Villa with Sea View

Stone Villa with Sea View

Ubytování (Vila) Stone Villa with Sea View. Set in Koundouros, Stone Villa with Sea View offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor... Ubytování Stone Villa with Sea View se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Bianca Tzia

Villa Bianca Tzia

Ubytování (Vila) Villa Bianca Tzia. Villa Bianca Tzia is situated in Ioulida and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Villa Bianca Tzia se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

The most amazing view

The most amazing view

Ubytování (Vila) The most amazing view. The most amazing view is located in Koundouros. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytování The most amazing view se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Relax and Joy

Relax and Joy

Ubytování (Vila) Relax and Joy. Relax and Joy se nachází v Koundouros. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Relax and Joy se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Great View Villa Koundouros

Great View Villa Koundouros

Ubytování (Vila) Great View Villa Koundouros. Great View Villa Koundouros se nachází v Koundouros v regionu Kea (Tzia) a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Great View Villa Koundouros se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Villa Sarollys

Villa Sarollys

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sarollys. Villa Sarollys is set in Koundouros and offers a garden. This holiday home offers accommodation with free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Villa Sarollys se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Zen Blue Mills

Zen Blue Mills

Ubytování (Bed and breakfast) Zen Blue Mills. Zen Blue Mills se nachází v Koundourosu a nabízí ubytování s výhledem na bazén, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Zen Blue Mills se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

family home with a fantastic sea view, 5 minutes from the beaches

family home with a fantastic sea view, 5 minutes from the beaches

Ubytování (Prázdninový dům) family home with a fantastic sea view, 5 minutes from the beaches. Rodinný dům s fantastickým výhledem na moře se nachází v Ioulidě, 5 minut od pláží, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování family home with a fantastic sea view, 5 minutes from the beaches se nachází ve městě Koundouros (Řecko - Kea (Tzia)).

Ubytování ve městě Koundouros

Město Koundouros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Koundouros.