Hledat

Ubytování

Ubytování město Koúkkos

Ve městě Koúkkos (Řecko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Macedonia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Macedonia

PUZZLE SWEET HOME

10

PUZZLE SWEET HOME

Ubytování (Apartmán) PUZZLE SWEET HOME. PUZZLE SWEET HOME se nachází ve městě Serres, 1,8 km od veřejné centrální knihovny, 2 km od archeologického muzea Mpezesteni-Serres a 2,5 km od folklórního... Ubytování PUZZLE SWEET HOME se nachází ve městě Serres (Řecko - Macedonia).

Porto Sea View Apartments - A. Svolou 22

10

Porto Sea View Apartments - A. Svolou 22

Ubytování (Apartmán) Porto Sea View Apartments - A. Svolou 22. Porto Sea View Apartments - A. Svolou 22 se nachází přímo v centru Soluně, kousek od Rotundy a Galeriova oblouku a muzea Makedonského boje. Ubytování Porto Sea View Apartments - A. Svolou 22 se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

Sanny's Place

10

Sanny's Place

Ubytování (Apartmán) Sanny's Place. Sanny's Place se nachází v Kavale a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sanny's Place se nachází ve městě Kavala (Řecko - Macedonia).

Elia by the sea

10

Elia by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Elia by the sea. Elia by the sea se nachází asi 3 km od pláže Moudania-Nikiti a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Elia by the sea se nachází ve městě Psakoudia (Řecko - Macedonia).

ALEXANDRA HOUSE

10

ALEXANDRA HOUSE

Ubytování (Apartmán) ALEXANDRA HOUSE. ALEXANDRA HOUSE se nachází v Nikiti, 400 metrů od pláže Nikiti a 2,9 km od pláže Kastri. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ALEXANDRA HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

#MORE: Unique Home by halu! Apts

10

#MORE: Unique Home by halu! Apts

Ubytování (Apartmán) #MORE: Unique Home by halu! Apts. V centru Soluně, který se nachází v krátké vzdálenosti od Rotundy a oblouku Galerius a Muzeum Makedonského boje, #MORE: Unique Home by halu! Ubytování #MORE: Unique Home by halu! Apts se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

Aretoysa Center Luxury Suites 2

10

Aretoysa Center Luxury Suites 2

Ubytování (Apartmán) Aretoysa Center Luxury Suites 2. Aretoysa Center Luxury Suites 2 se nachází v letovisku Néa Péramos, 200 metrů od pláže Nea Peramos Kavalas a 2,7 km od pláže Ammolofoi, a nabízí ubytování... Ubytování Aretoysa Center Luxury Suites 2 se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

Litsa's House

10

Litsa's House

Ubytování (Apartmán) Litsa's House. Litsa's House se nachází asi 400 metrů od pláže Neos Marmaras a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Litsa's House se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2

10

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2. HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 se nachází v Limenarii, 450 metrů od pláže Limenaria a 700 metrů od pláže Metalia, a nabízí ubytování s... Ubytování HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

KONSTANTINOS'S LUXURY APARTMENT

10

KONSTANTINOS'S LUXURY APARTMENT

Ubytování (Apartmán) KONSTANTINOS'S LUXURY APARTMENT. KONSTANTINOS'S LUXURY APARTMENT se nachází v Soluni, 90 metrů od kostela Agios Dimitrios a 800 metrů od Rotundy a Galeriova oblouku, a nabízí bezplatné... Ubytování KONSTANTINOS'S LUXURY APARTMENT se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

Ioannis Stagkonis House 2

10

Ioannis Stagkonis House 2

Ubytování (Prázdninový dům) Ioannis Stagkonis House 2. Ioannis Stagkonis House 2 se nachází v Ormos Panagias, v blízkosti pláže Trani Ammouda a 1,1 km od pláže Latoura. Ubytování Ioannis Stagkonis House 2 se nachází ve městě Ormos Panagias (Řecko - Macedonia).

Villa Evita , penthouse, 53m2 ,Athytos

10

Villa Evita , penthouse, 53m2 ,Athytos

Ubytování (Vila) Villa Evita , penthouse, 53m2 ,Athytos. Villa Evita, penthouse, 53m2, Athytos se nachází v Afitosu, v blízkosti Afitosu a necelý 1 km od pláže Varkes. Ubytování Villa Evita , penthouse, 53m2 ,Athytos se nachází ve městě Afitos (Řecko - Macedonia).

ENCANTO PEFKOHORI

10

ENCANTO PEFKOHORI

Ubytování (Prázdninový dům) ENCANTO PEFKOHORI. ENCANTO PEFKOHORI se nachází v Pefkohori, 250 metrů od pláže Pefkohori a 2,5 km od Paralia Glarokabos. Ubytování ENCANTO PEFKOHORI se nachází ve městě Pefkochori (Řecko - Macedonia).

Elaion lithos Toroni

10

Elaion lithos Toroni

Ubytování (Prázdninový dům) Elaion lithos Toroni. Elaion lithos Toroni se nachází v Toroni, 550 metrů od pláže Toroni a 750 metrů od pláže Korakas. Ubytování Elaion lithos Toroni se nachází ve městě Toroni (Řecko - Macedonia).

THEASIS 3

10

THEASIS 3

Ubytování (Apartmán) THEASIS 3. THEASIS 3 se nachází v letovisku Neos Marmaras, 550 metrů od pláže Paradisos, 1 km od pláže Neos Marmaras a 1,8 km od hlavní pláže Porto Carras. Ubytování THEASIS 3 se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

Arxontariki Suites

10

Arxontariki Suites

Ubytování (Penzion) Arxontariki Suites. ARXONTARIKI SUITES is located in Ouranoupoli, 24 km from Mount Athos, and features a terrace. Every room has a balcony. Ubytování Arxontariki Suites se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Mare Monte Luxury Apartments 3

10

Mare Monte Luxury Apartments 3

Ubytování (Apartmán) Mare Monte Luxury Apartments 3. Mare Monte Luxury Apartments 3 se nachází v Nea Skioni a nabízí zahradu a gril. Ubytování Mare Monte Luxury Apartments 3 se nachází ve městě Nea Skioni (Řecko - Macedonia).

Mario's Luxury Maisonette

10

Mario's Luxury Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Mario's Luxury Maisonette. Mario's Luxury Maisonette se nachází ve čtvrti Paradhisos v Neos Marmaras, nedaleko pláže Neos Marmaras, a nabízí terasu a pračku. Ubytování Mario's Luxury Maisonette se nachází ve městě Neos Marmaras (Řecko - Macedonia).

LUXURY NIKITI’S HOUSE

10

LUXURY NIKITI’S HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) LUXURY NIKITI’S HOUSE. LUXURY NIKITI’S nabízí klimatizované ubytování s balkonem. HOUSE se nachází v Nikiti. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LUXURY NIKITI’S HOUSE se nachází ve městě Nikiti (Řecko - Macedonia).

m2studio

10

m2studio

Ubytování (Apartmán) m2studio. m2studio se nachází v Kavale, v blízkosti pláže Rapsani a 16 minut chůze od pláže Kalamitsa. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování m2studio se nachází ve městě Kavala (Řecko - Macedonia).

Geomelia Guest House

10

Geomelia Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Geomelia Guest House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Geomelia Guest House is located in Poligiros. Ubytování Geomelia Guest House se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia).

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

10

Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα

Ubytování (Apartmán) Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα. Set in Paradisos, 300 metres from Paradisos Beach and 1. Ubytování Casa bianca μονοκατοικία με θέα στη θάλασσα se nachází ve městě Paradisos (Řecko - Macedonia).

Beach House

10

Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House. Featuring sea views, the beachfront Sunset House provides accommodation with a terrace, around 18 km from Kavala and Archaeological Museum of Kavala. Ubytování Beach House se nachází ve městě Nikísiani (Řecko - Macedonia).

Thess Old Town 1

10

Thess Old Town 1

Ubytování (Apartmán) Thess Old Town 1. Offering free WiFi and free private parking, Thess Old Town 1 is situated in Thessaloníki, just 1 km from Church of Agios Dimitrios. The property is 1. Ubytování Thess Old Town 1 se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

VV Luxury Experience

10

VV Luxury Experience

Ubytování (Vila) VV Luxury Experience. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, VV Luxury Experience is located in Fourka. Ubytování VV Luxury Experience se nachází ve městě Skála Foúrkas (Řecko - Macedonia).

Roes Suites

10

Roes Suites

Ubytování (Aparthotel) Roes Suites. Roes Suites boasts an enviable location, only 150 metres from the Thermal Springs of Pozar, in an idyllic setting among lush greenery and next to a small... Ubytování Roes Suites se nachází ve městě Aridaía (Řecko - Macedonia).

PALM Apartment

10

PALM Apartment

Ubytování (Apartmán) PALM Apartment. Located in Kavala, 200 metres from Rapsani Beach and 1. Ubytování PALM Apartment se nachází ve městě Kavala (Řecko - Macedonia).

Junior Suite Proxenou Koromila

10

Junior Suite Proxenou Koromila

Ubytování (Apartmán) Junior Suite Proxenou Koromila. Set in Thessaloníki, 300 metres from Museum of the Macedonian Struggle and 600 metres from White Tower, Junior Suite Proxenou Koromila offers... Ubytování Junior Suite Proxenou Koromila se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).

Magnolia Home

10

Magnolia Home

Ubytování (Prázdninový dům) Magnolia Home. Located in PalaiónTsiflíkion, 400 metres from Glastres Beach and 700 metres from Porto Palio beach, Magnolia Home provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Magnolia Home se nachází ve městě Kavala (Řecko - Macedonia).

Luxury Apartment in the Heart of the City

10

Luxury Apartment in the Heart of the City

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment in the Heart of the City. In the centre of Thessaloníki, located within a short distance of Thessaloniki Exhibition Centre and White Tower, Luxury Apartment in the Heart of the City... Ubytování Luxury Apartment in the Heart of the City se nachází ve městě Soluň (Řecko - Macedonia).