Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Košťálov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Košťálov

Pension u Josefa

9,3

Pension u Josefa

Ubytování (Apartmán) Pension u Josefa. Pension U Josefa se nachází v klidné oblasti mezi Krkonošemi a chráněnou krajinnou oblastí Český ráj. Nabízí apartmán s Wi-Fi zdarma a vlastním vchodem. Ubytování Pension u Josefa se nachází ve městě Košťálov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension u Josefa má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Pension u Josefa momentálně evidujeme 27 recenzí.

Veronika

Veronika

Ubytování (Prázdninový dům) Veronika. Prázdninový dům Veronika se nachází v Košťálově v Libereckém kraji, 36 km od Harrachova, a může se pochlubit výhledem do své vlastní zahrady. Ubytování Veronika se nachází ve městě Košťálov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malá ovčí farma

Malá ovčí farma

Ubytování (Apartmán) Malá ovčí farma. Malá ovčí farma is set in Košťálov. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Malá ovčí farma se nachází ve městě Košťálov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)