Hledat

Ubytování

Ubytování město Korinós

Ve městě Korinós (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Korinós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Korinós

Apartment Korinos Mama Machi

9,5

Apartment Korinos Mama Machi

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Korinos Mama Machi. Set in Korinós in the Macedonia region, Apartment Korinos Mama Machi features a patio and garden views. Ubytování Apartment Korinos Mama Machi se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

George Studios

9,5

George Studios

Ubytování (Aparthotel) George Studios. Located in Korinós in the Macedonia region, with Paralia Kolimvisis Beach nearby, George Studios provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování George Studios se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Lidra

9,4

Lidra

Ubytování (Hotel) Lidra. Lidra se nachází jen 50 metrů od své soukromé pláže v obci Korinós v regionu Pieria. Ubytování Lidra se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Hotel Akrogiali

9,4

Hotel Akrogiali

Ubytování (Hotel) Hotel Akrogiali. Situated in Korinós, 1.9 km from Paralia Kolimvisis Beach, Hotel Akrogiali features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Akrogiali se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Simos Apartments

9,4

Simos Apartments

Ubytování (Apartmány) Simos Apartments. Situated in Korinós, 33 km from Litóchoron, Simos Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Simos Apartments se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Hotel and Bungalows Kochili

8,9

Hotel and Bungalows Kochili

Ubytování (Hotel) Hotel and Bungalows Kochili. Hotel Kochili is a family run hotel on the sandy beach of Korinos in the Olympus Riviera. Ubytování Hotel and Bungalows Kochili se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Πύδνας 17Α Διαμέρισμα

8,7

Πύδνας 17Α Διαμέρισμα

Ubytování (Apartmán) Πύδνας 17Α Διαμέρισμα. Πύδνας 17Α Διαμέρισμα is set in Korinós and offers a terrace. Ubytování Πύδνας 17Α Διαμέρισμα se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verginia Studios

8,7

Verginia Studios

Ubytování (Aparthotel) Verginia Studios. Verginia Studio, stojící pouhých 200 metrů od písečné pláže v Korinos, nabízí kvetoucí, dobře udržovanou zahrad, gril a zdarmaWi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Verginia Studios se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Avra

8,6

Hotel Avra

Ubytování (Hotel) Hotel Avra. Hotel Avra ​​se nachází v obci Korinos, 2 km od jejího centra a 200 metrů od pláže Paralia Korinou označené modrou vlajkou, a nabízí pokoje se zdarma... Ubytování Hotel Avra se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Anais Hotel

8,6

Anais Hotel

Ubytování (Hotel) Anais Hotel. Hotel Anais se nachází pouhých 40 metrů od dlouhé písečné pláže Korinos. Ubytování Anais Hotel se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

Denis Hotel and Bungalows

8,3

Denis Hotel and Bungalows

Ubytování (Hotel) Denis Hotel and Bungalows. Hotel Denis stojí 150 metrů od písečné pláže Korinos a nabízí bazén s vířivkou, slunnou terasu s květinami a restauraci s barem u bazénu. Ubytování Denis Hotel and Bungalows se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia).

COZY FAMILY HOUSE-KORINOS

COZY FAMILY HOUSE-KORINOS

Ubytování (Prázdninový dům) COZY FAMILY HOUSE-KORINOS. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, COZY FAMILY HOUSE-KORINOS is located in Korinós. The accommodation has free WiFi. Ubytování COZY FAMILY HOUSE-KORINOS se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnaDiVa apartment διακοπές θάλασσα και βουνό

AnaDiVa apartment διακοπές θάλασσα και βουνό

Ubytování (Apartmán) AnaDiVa apartment διακοπές θάλασσα και βουνό. Set in Korinós in the Macedonia region, AnaDiVa apartment διακοπές θάλασσα και βουνό features a balcony. Ubytování AnaDiVa apartment διακοπές θάλασσα και βουνό se nachází ve městě Korinós (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Korinós

Město Korinós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Korinós.