Hledat

Ubytování

Ubytování město Koprivnica

Ve městě Koprivnica (Chorvatsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koprivnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koprivnica

Skitnica 2

10

Skitnica 2

Ubytování (Penzion – hostinec) Skitnica 2. Skitnica 2 se nachází v Koprivnici a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Skitnica 2 se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Skitnica apartman Centar

9,8

Skitnica apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Skitnica apartman Centar. Skitnica apartman Centar se nachází v Koprivnici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Město Gyékényes je vzdálené 16 km. Ubytování Skitnica apartman Centar se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Paun

9,5

Paun

Ubytování (Prázdninový dům) Paun. Paun se nachází v Koprivnici a nabízí sdílený lounge a zahradu. 43 km od města Nagykanizsa. Ubytování Paun se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

9,3

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Situated in Koprivnica, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

A house

9,3

A house

Ubytování (Penzion) A house. A house se nachází v Koprivnici a nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování A house se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Kopriva 3*

9,2

Kopriva 3*

Ubytování (Apartmán) Kopriva 3*. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The property features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Kopriva 3* se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartment Cecilia Koprivnica

9,2

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Situated in Koprivnica, Apartment Cecilia Koprivnica has free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel ZRINSKI

8,3

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,2

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Luxsury Apartments Adversarium

Luxsury Apartments Adversarium

Ubytování (Apartmán) Luxsury Apartments Adversarium. Luxsury Apartments Adversarium se nachází v Koprivnici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Město Gyékényes je vzdálené 17 km. Ubytování Luxsury Apartments Adversarium se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Skitnica 6 Apartman

Skitnica 6 Apartman

Ubytování (Apartmán) Skitnica 6 Apartman. Skitnica 6 Apartman se nachází v Koprivnici. 17 km od Gyékényes. Ubytování Skitnica 6 Apartman se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Ubytování ve městě Koprivnica

Město Koprivnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Koprivnica.