Hledat

Ubytování

Ubytování město Koprivnica

Ve městě Koprivnica (Chorvatsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koprivnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koprivnica

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA **** se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

9,3

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Situated in Koprivnica, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kopriva 3*

9,2

Kopriva 3*

Ubytování (Apartmán) Kopriva 3*. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The property features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Kopriva 3* se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9,2

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Situated in Koprivnica, Apartment Cecilia Koprivnica has free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel ZRINSKI

8,3

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytování (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytování Hotel Bijela kuća se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,2

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Koprivnica

Město Koprivnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Koprivnica.