Hledat

Ubytování

Ubytování město Kontokali

Ve městě Kontokali (Řecko) máme celkem 46 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kontokali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kontokali

Prestige Cosy Summer Pavilon (by the sea)

10

Prestige Cosy Summer Pavilon (by the sea)

Ubytování (Prázdninový dům) Prestige Cosy Summer Pavilon (by the sea). Located in Kontokali, within 50 metres of Kontokali Beach and 1. Ubytování Prestige Cosy Summer Pavilon (by the sea) se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Πανοραμα Αγιος Ανδρεας

10

Πανοραμα Αγιος Ανδρεας

Ubytování (Apartmán) Πανοραμα Αγιος Ανδρεας. Located in Kontokali, within 1.7 km of Kontokali Beach and 1. Ubytování Πανοραμα Αγιος Ανδρεας se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina

10

Marina

Ubytování (Apartmán) Marina. Located in Kontokali, less than 1 km from Kontokali Beach and a 13-minute walk from Gouvia Beach, Marina provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Marina se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D&C apartment

10

D&C apartment

Ubytování (Apartmán) D&C apartment. A garden and a terrace are featured at D&C apartment, which is set in Kontokali, 1.4 km away from Kontokali Beach and 2 km away from Gouvia Beach. Ubytování D&C apartment se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Latina

9,8

Villa Latina

Ubytování (Vila) Villa Latina. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa Latina can be found in Kontokali, close to Gouvia Beach and 2. Ubytování Villa Latina se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Evelina's Country House

9,8

Evelina's Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Evelina's Country House. Featuring garden views, Evelina's Country House offers accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Gouvia Beach. Ubytování Evelina's Country House se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Intermezzo

9,6

Intermezzo

Ubytování (Apartmány) Intermezzo. Intermezzo jsou apartmány s balkonem, kuchyní a bezplatným Wi-Fi situované v Kontokali. Ubytování Intermezzo se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Egli Apartments

9,6

Egli Apartments

Ubytování (Apartmány) Egli Apartments. Egli Apartments se nachází v Kontokali, 6 km od města Korfu a 8 km od Glyfady. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Egli Apartments se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa T with amazing views in Corfu

9,5

Casa T with amazing views in Corfu

Ubytování (Vila) Casa T with amazing views in Corfu. Casa T with amazing views in Corfu is a villa set in Kontokali, 7 km from Corfu Town. Guests benefit from terrace and an outdoor pool. Ubytování Casa T with amazing views in Corfu se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Kontokali Lake House

9,2

Kontokali Lake House

Ubytování (Apartmány) Kontokali Lake House. Located in Nisi Gerekou area, within 200 metres of the sandy beach, Kontokali Lake House are built with respect to the local, traditional architecture. Ubytování Kontokali Lake House se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Corfu Villa Levanta

9,2

Corfu Villa Levanta

Ubytování (Vila) Corfu Villa Levanta. Situated in Kontokali, 600 metres from Alykes Potamou Beach and 1. Ubytování Corfu Villa Levanta se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Apartments

9,1

Anna Apartments

Ubytování (Apartmány) Anna Apartments. Anna Apartments se nachází 800 metrů od pláže Kontokali, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem nebo terasou s... Ubytování Anna Apartments se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Pasiphae Holiday Apartments

9

Pasiphae Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Pasiphae Holiday Apartments. Built among olive and fruit trees and within 800 metres from the beach, Pasiphae Holiday Apartments offers accommodation in Kontokali. Ubytování Pasiphae Holiday Apartments se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kontokali Bay Resort & Spa

8,9

Kontokali Bay Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Kontokali Bay Resort & Spa. Kontokali Bay Resort & Spa, vyznamenaný oceněním Green Key, se nachází uprostřed bujné zeleně poloostrova Kontokali, a nabízí soukromou pláž, bazén s... Ubytování Kontokali Bay Resort & Spa se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Corfu Anastasia

8,9

Corfu Anastasia

Ubytování (Apartmány) Corfu Anastasia. Corfu Anastasia se nachází v centru oblasti Kontokali. Apartmán je situován v zahradě, 500 metrů od pláže Gouvia, a má bazén. Ubytování Corfu Anastasia se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takis Family Corfu

8,8

Takis Family Corfu

Ubytování (Penzion) Takis Family Corfu. Set in Kontokali, less than 1 km from Kontokali Beach, Takis Family Corfu offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Takis Family Corfu se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Villa Eftichia

8,7

Villa Eftichia

Ubytování (Aparthotel) Villa Eftichia. Set amidst the lush greenery of Corfu Island, Villa Eftichia features self-catering accommodation in Kontokali Village, just 200 metres from the long sandy... Ubytování Villa Eftichia se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

APARTMENT KONTOKALI

8,7

APARTMENT KONTOKALI

Ubytování (Apartmán) APARTMENT KONTOKALI. Located in Kontokali, 700 metres from Kontokali Beach, 1.1 km from Gouvia Beach and 1. Ubytování APARTMENT KONTOKALI se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Efterpi

8,4

Villa Efterpi

Ubytování (Apartmán) Villa Efterpi. Just 30 metres from the nearest beach, Villa Efterpi is located in Kontokali Village. Ubytování Villa Efterpi se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Gerekos Island Apartments

8,3

Gerekos Island Apartments

Ubytování (Apartmány) Gerekos Island Apartments. Gerekos Island Apartments nabízí zahradu a venkovní bazén v Kontokali, 6 km od města Korfu. Glyfada leží 8 km daleko. Ubytování Gerekos Island Apartments se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Bay Hotel

7,6

Silver Bay Hotel

Ubytování (Hotel) Silver Bay Hotel. Silver Bay Hotel se nachází uprostřed rozkvetlé zahrady v oblasti Gouvia na Korfu. Ubytování Silver Bay Hotel se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Joanna Apartments

7,4

Joanna Apartments

Ubytování (Apartmány) Joanna Apartments. Joanna Apartments se nachází uprostřed svěží zahrady v obci Kontokali na ostrově Korfu, v pěší vzdálenosti od pláže, a nabízí jednoduše zařízené pokoje s... Ubytování Joanna Apartments se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pyrros

7,4

Hotel Pyrros

Ubytování (Hotel) Hotel Pyrros. Hotel Pyrros stojí v udržované zahradě, 500 metrů od pláže Kontokali na ostrově Korfu a nabízí bezplatné Wi-Fi a domácí snídaně. Ubytování Hotel Pyrros se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pila Rooms

7,2

Pila Rooms

Ubytování (Apartmány) Pila Rooms. Set in Kontokali, 15 km from Paleokastritsa, Pila Rooms offers a garden and free WiFi. Ubytování Pila Rooms se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ivy-Life Resort,Close To Everything

Villa Ivy-Life Resort,Close To Everything

Ubytování (Vila) Villa Ivy-Life Resort,Close To Everything. Rustic LivingProject Villa Ac, Kitchen✦Close to Everything is situated in Kontokali. This villa offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Villa Ivy-Life Resort,Close To Everything se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavros Apartments Kontokali

Stavros Apartments Kontokali

Ubytování (Aparthotel) Stavros Apartments Kontokali. Set in Kontokali, Stavros Apartments Kontokali features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Stavros Apartments Kontokali se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home

Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Sweet Home. Boasting garden views, Sweet Home features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Kontokali Beach. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Iris apartment near Corfu town

Iris apartment near Corfu town

Ubytování (Prázdninový dům) Iris apartment near Corfu town. Located in Kontokali, 1.5 km from Kontokali Beach and 2. Ubytování Iris apartment near Corfu town se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Stathis Home

Stathis Home

Ubytování (Apartmán) Stathis Home. Stathis Home is set in Kontokali. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Corfu Town is 7 km from Stathis Home. Ubytování Stathis Home se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stathoula's House

Stathoula's House

Ubytování (Prázdninový dům) Stathoula's House. Featuring a spa bath, Stathoula's House is located in Kontokali. Ubytování Stathoula's House se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

D&C APARTMENT2

D&C APARTMENT2

Ubytování (Vila) D&C APARTMENT2. D&C APARTMENT2 is located in Kontokali and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 17 km from Paleokastritsa. Ubytování D&C APARTMENT2 se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aloni

Villa Aloni

Ubytování (Vila) Villa Aloni. Situated in Kontokali, Villa Aloni offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Aloni se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Palaiokastritsas 24, Kerkira

Apartment Palaiokastritsas 24, Kerkira

Ubytování (Apartmán) Apartment Palaiokastritsas 24, Kerkira. Apartment Palaiokastritsas 24, Kerkira offers accommodation in Kontokali, 1.4 km from Gouvia Beach and 1.5 km from Alykes Potamou Beach. Ubytování Apartment Palaiokastritsas 24, Kerkira se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pietra

Casa Pietra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pietra. Set in Kontokali, within 1.6 km of Gouvia Beach and 1. Ubytování Casa Pietra se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prestige Sea Maisonette

Prestige Sea Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Prestige Sea Maisonette. Prestige Sea Maisonette is located in Kontokali and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Prestige Sea Maisonette se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TAKIS & MARINA STUDIOS

TAKIS & MARINA STUDIOS

Ubytování (Apartmán) TAKIS & MARINA STUDIOS. TAKIS & MARINA STUDIOS is set in Kontokali, less than 1 km from Kontokali Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování TAKIS & MARINA STUDIOS se nachází ve městě Kontokali (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kontokali

Město Kontokali se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 46 hotelů a ubytování ve městě Kontokali.