Hledat

Ubytování

Ubytování město Kondomárion

Ve městě Kondomárion (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kondomárion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kondomárion

Giovanta Villa

9,9

Giovanta Villa

Ubytování (Vila) Giovanta Villa. Offering a private pool, the stone-built Giovanta Villa is 1 km from Kontomari Beach. It features a fully equipped unit with Cretan Sea and mountain views. Ubytování Giovanta Villa se nachází ve městě Kondomárion (Řecko - Kréta).

Queen Bee's Flight

9,9

Queen Bee's Flight

Ubytování (Apartmán) Queen Bee's Flight. Boasting sea views, Queen Bee's Flight offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.9 km from Maleme Beach. Ubytování Queen Bee's Flight se nachází ve městě Kondomárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Olive House

9,8

The Olive House

Ubytování (Prázdninový dům) The Olive House. Located in Kondomárion, The Olive House provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a patio. Ubytování The Olive House se nachází ve městě Kondomárion (Řecko - Kréta).

Villa Kondomari

Villa Kondomari

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kondomari. Set in Kondomárion, 1.1 km from Maleme Beach, 1.9 km from Gerani Beach and 3 km from Platanias Beach, Villa Kondomari offers accommodation with a balcony... Ubytování Villa Kondomari se nachází ve městě Kondomárion (Řecko - Kréta).

Conte Marino Villas

Conte Marino Villas

Ubytování (Vila) Conte Marino Villas. Located at the edge of Kontomari village, the awarded Conte Marino Villas offers luxurious accommodation with a private pool surrounded by a natural,... Ubytování Conte Marino Villas se nachází ve městě Kondomárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kondomárion

Město Kondomárion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kondomárion.