Hledat

Ubytování

Ubytování město Kompítsion

Ve městě Kompítsion (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kompítsion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kompítsion

Villa Intemella

10

Villa Intemella

Ubytování (Vila) Villa Intemella. Boasting a fitness centre, a garden, and barbecue facilities, Villa Intemella features accommodation in Kompítsion with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Intemella se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red in Green

9,8

Red in Green

Ubytování (Apartmán) Red in Green. Red in Green is situated in Kompítsion and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Red in Green se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Nikos

9,7

Chez Nikos

Ubytování (Prázdninový dům) Chez Nikos. Located on a nice hill in Kompitsi of Corfu Island, Chez Nikos is surrounded by a garden with views of the sea and the surrounding area. Ubytování Chez Nikos se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu).

Corfu Filoxenia House

9,3

Corfu Filoxenia House

Ubytování (Apartmán) Corfu Filoxenia House. Corfu Filoxenia House is located in Kompítsion and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Corfu Filoxenia House se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Olive Tree House

8,4

The Olive Tree House

Ubytování (Apartmán) The Olive Tree House. Set in Kompitsi, this air-conditioned apartment features free WiFi and views of the nearby pine forest. The unit is 12 km from Glyfada Beach. Ubytování The Olive Tree House se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgianna's villas

Georgianna's villas

Ubytování (Apartmán) Georgianna's villas. Situated in Kómpoi, Georgianna's villas features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment provides a bar as well as a garden. Ubytování Georgianna's villas se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Peloponés).

Atlantica Grand Mediterraneo Resort

Atlantica Grand Mediterraneo Resort

Ubytování (Rezort) Atlantica Grand Mediterraneo Resort. Atlantica Grand Mediterraneo Resort has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Kompítsion. Ubytování Atlantica Grand Mediterraneo Resort se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ROSE HOUSE

ROSE HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) ROSE HOUSE. Situated in Kompítsion in the Corfu region, ROSE HOUSE has a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování ROSE HOUSE se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu).

The city concept

The city concept

Ubytování (Apartmán) The city concept. Set in Kompítsion in the Corfu region, The city concept has a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 20 km from Paleokastritsa. Ubytování The city concept se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GEORGE SWEET HOUSE

GEORGE SWEET HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) GEORGE SWEET HOUSE. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, GEORGE SWEET HOUSE provides accommodation in Kompítsion with free WiFi and garden views. Ubytování GEORGE SWEET HOUSE se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu).

Dragan's House • 2 floor maisonette | 2BD | 2WC

Dragan's House • 2 floor maisonette | 2BD | 2WC

Ubytování (Apartmán) Dragan's House • 2 floor maisonette | 2BD | 2WC. Situated in Kompítsion in the Corfu region, Dragan's House • 2 floor maisonette | 2BD | 2WC has a balcony and sea views. Ubytování Dragan's House • 2 floor maisonette | 2BD | 2WC se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nelly's Apartment

Nelly's Apartment

Ubytování (Apartmán) Nelly's Apartment. Situated in Kompítsion in the Corfu region, Nelly's Apartment has a garden. Ubytování Nelly's Apartment se nachází ve městě Kompítsion (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kompítsion

Město Kompítsion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kompítsion.