Hledat

Ubytování

Ubytování město Kommeno

Ve městě Kommeno (Řecko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kommeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kommeno

Kommeno Bella Vista

9,4

Kommeno Bella Vista

Ubytování (Apartmány) Kommeno Bella Vista. Kommeno Bella Vista se nachází na vyvýšeném místě uprostřed svěží jónské krajiny. Nabízí bazén s panoramatickým výhledem na moře a bar u bazénu. Ubytování Kommeno Bella Vista se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

The Lake Apartments

9,3

The Lake Apartments

Ubytování (Apartmán) The Lake Apartments. Featuring garden views, The Lake Apartments offers accommodation with a patio and a kettle, around 1 km from Dassia Beach. Ubytování The Lake Apartments se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Corfu Imperial, Grecotel Exclusive Resort

9,2

Corfu Imperial, Grecotel Exclusive Resort

Ubytování (Rezort) Corfu Imperial, Grecotel Exclusive Resort. Corfu Imperial, Grecotel Exclusive Resort se nachází na soukromém poloostrově. Ubytování Corfu Imperial, Grecotel Exclusive Resort se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Dimitra Apartments K

9,2

Dimitra Apartments K

Ubytování (Penzion) Dimitra Apartments K. Situated in Kommeno, Dimitra Apartments features a garden and terrace. Corfu Town is 8 km away. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Dimitra Apartments K se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Rodostamo Hotel & Spa- Adults Friendly

8,8

Rodostamo Hotel & Spa- Adults Friendly

Ubytování (Hotel) Rodostamo Hotel & Spa- Adults Friendly. Tento 5hvězdičkový hotel nabízí sezonní venkovní bazén a zařízenou terasu s výhledem na záliv Kommeno. Ubytování Rodostamo Hotel & Spa- Adults Friendly se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Grecotel Eva Palace

8,7

Grecotel Eva Palace

Ubytování (Rezort) Grecotel Eva Palace. Tento přímořský rezort se nachází v městečku Kommeno na Korfu a nabízí panoramatický výhled na Jónské moře a město Korfu. Ubytování Grecotel Eva Palace se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Elite Corfu - Adults Friendly

8,6

Elite Corfu - Adults Friendly

Ubytování (Hotel) Elite Corfu - Adults Friendly. Set in Kommeno, Elite Corfu has a garden, terrace and bar. Featuring housekeeping service, this property also provides guests with an outdoor pool. Ubytování Elite Corfu - Adults Friendly se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Elite Studios Corfu

8,4

Elite Studios Corfu

Ubytování (Aparthotel) Elite Studios Corfu. Set in Corfu Elite Studios Corfu offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Elite Studios Corfu se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Athineos Apartments

8,3

Athineos Apartments

Ubytování (Apartmány) Athineos Apartments. Athineos Apartments se nachází v zahradě 300 metrů od moře v přímořské obci Kommeno a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, s... Ubytování Athineos Apartments se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Naldera

Villa Naldera

Ubytování (Vila) Villa Naldera. Situated in Kommeno, Villa Naldera offers self-catering accommodation with free WiFi. The property features views of the sea and is 8 km from Corfu Town. Ubytování Villa Naldera se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Still Waters

Still Waters

Ubytování (Vila) Still Waters. Situated in Kommeno, Still Waters villa is located within the grounds of a medieval fortress, distinguished by its floodlights during the evening. Ubytování Still Waters se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Kommeno Great View House

Kommeno Great View House

Ubytování (Apartmán) Kommeno Great View House. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Kommeno Great View House can be found in Kommeno, close to Dafnila Beach and 1. Ubytování Kommeno Great View House se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

VILLA KOMMENO BAY 1

VILLA KOMMENO BAY 1

Ubytování (Vila) VILLA KOMMENO BAY 1. Situated in Kommeno, 700 metres from Dafnila Beach and 1. Ubytování VILLA KOMMENO BAY 1 se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kommeno

Město Kommeno se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Kommeno.