Hledat

Ubytování

Ubytování město Kommeno

Ve městě Kommeno (Řecko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kommeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kommeno

Swans Luxury Homes

10

Swans Luxury Homes

Ubytování (Apartmány) Swans Luxury Homes. Swans Luxury Homes se nachází v obci Kommeno na ostrově Korfu, nedaleko pláží Gouvia a Dafnila. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Swans Luxury Homes se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

White Swan Villa

8,7

White Swan Villa

Ubytování (Vila) White Swan Villa. White Swan Villa se nachází v obci Kommeno, necelý 1 km od pláže Dafnila a 12 minut chůze od pláže Gouvia, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování White Swan Villa se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Athineos Apartments

8,3

Athineos Apartments

Ubytování (Apartmány) Athineos Apartments. Athineos Apartments se nachází v zahradě 300 metrů od moře v přímořské obci Kommeno a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, s... Ubytování Athineos Apartments se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

VILLA KOMMENO BAY 1

VILLA KOMMENO BAY 1

Ubytování (Vila) VILLA KOMMENO BAY 1. Situated in Kommeno, 700 metres from Dafnila Beach and 1. Ubytování VILLA KOMMENO BAY 1 se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Five Stars Villa

Five Stars Villa

Ubytování (Vila) Five Stars Villa. Five Stars Villa se nachází v obci Kommeno a nabízí balkon s výhledem na bazén a do zahrady, venkovní bazén, krytý bazén a fitness centrum. Ubytování Five Stars Villa se nachází ve městě Kommeno (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kommeno

Město Kommeno se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Kommeno.