Hledat

Ubytování

Ubytování město Komiža

Ve městě Komiža (Chorvatsko) máme celkem 239 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Komiža

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Komiža

Anne

10

Anne

Ubytování (Apartmán) Anne. Situated in Komiža, 200 metres from Lucica and 400 metres from Zanicovo Beach, Anne features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anne se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Ondina

10

Apartment Ondina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ondina. Apartment Ondina se nachází ve městě Komiža, 150 metrů od Lucice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Ondina se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Teraferma 2

10

Apartment Teraferma 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Teraferma 2. Ubytování se nachází ve městě Komiža, 400 metrů od pláže Zanicovo a 450 metrů od pláže Gusarica. Apartment Teraferma 2 nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Teraferma 2 se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RIVA SUITE 2

9,9

RIVA SUITE 2

Ubytování (Apartmán) RIVA SUITE 2. Featuring a garden, RIVA SUITE 2 provides accommodation in Komiža with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování RIVA SUITE 2 se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Eša

9,9

Apartment Eša

Ubytování (Apartmán) Apartment Eša. Apartment Eša se nachází ve městě Komiža, 50 metrů od Lucice a 300 metrů od pláže Zanicovo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Eša se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina Komiza

9,9

Apartment Marina Komiza

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina Komiza. Situated in Komiža in the Vis Island region, Apartment Marina Komiza features a balcony and sea views. The apartment has garden views and is 11 km from... Ubytování Apartment Marina Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Holiday Home Burba

9,9

Holiday Home Burba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Burba. Samostatně stojící prázdninový dům Holiday Home Burba se nachází na ostrově Vis, 5 km od města Komiža a 31 km od Hvaru. Ubytování Holiday Home Burba se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Kod Senke

9,9

Kod Senke

Ubytování (Apartmány) Kod Senke. Set in Komiža, 11 km from Vis, Kod Senke offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Kod Senke se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Stone House Komiža

9,8

Central Stone House Komiža

Ubytování (Apartmány) Central Stone House Komiža. With mountain views, Central Stone House Komiža is located in Komiža and has free WiFi. Ubytování Central Stone House Komiža se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Little Bee apartment

9,8

Little Bee apartment

Ubytování (Apartmán) Little Bee apartment. Little Bee apartment se nachází ve městě Komiža, 450 metrů od pláže Gusarica a 700 metrů od Lucice, a nabízí tenisový kurt a terasu. Ubytování Little Bee apartment se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Comeza

9,8

Val Comeza

Ubytování (Penzion) Val Comeza. Val Comeza is situated on the beachfront in Komiža. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Val Comeza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Indie

9,8

Apartment Indie

Ubytování (Apartmán) Apartment Indie. Situated in Komiža, just 600 metres from Novo Pošta Beach, Apartment Indie features beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Indie se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments On the Beach

9,7

Apartments On the Beach

Ubytování (Apartmány) Apartments On the Beach. Apartments On the Beach se nachází přímo na pláži, 32 km od Hvaru, a nabízí výhled na moře a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartments On the Beach se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Poje

9,7

Apartment Poje

Ubytování (Apartmán) Apartment Poje. Featuring a patio with garden views, and free bikes and a garden, Apartment Poje can be found in Vis, close to Stiniva Cove and 6 km from Zaglav Beach. Ubytování Apartment Poje se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bepo

9,7

Apartments Bepo

Ubytování (Apartmány) Apartments Bepo. Located in Komiža, 100 metres from Zanicovo Beach and 300 metres from Gusarica Beach, Apartments Bepo provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Bepo se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Style Komiza

9,7

Style Komiza

Ubytování (Apartmán) Style Komiza. Located in Komiža, 1.2 km from Novo Pošta Beach, Style Komiza provides accommodation with a tennis court, free WiFi, a 24-hour front desk, and room... Ubytování Style Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jurica

9,7

Apartman Jurica

Ubytování (Apartmán) Apartman Jurica. Located in Komiža in the Vis Island region, Apartman Jurica has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování Apartman Jurica se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Kala Komiža

9,7

Villa Kala Komiža

Ubytování (Apartmány) Villa Kala Komiža. Providing a tennis court, Villa Kala Komiža provides accommodation in Komiža. Ubytování Villa Kala Komiža se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Donika

9,7

Apartments Donika

Ubytování (Apartmány) Apartments Donika. Apartmány Donika se nacházejí v centru obce Komiža na ostrově Vis v tradiční kamenné budově a kombinují moderní nábytek s tradičními kamennými zdmi a... Ubytování Apartments Donika se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Dubra

9,7

Apartments Dubra

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubra. Apartments Dubra se nachází na ostrově Vis, 100 metrů od pláže a 200 metrů od centra města Komiža. Ubytování Apartments Dubra se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Teraferma

9,7

Apartment Teraferma

Ubytování (Apartmán) Apartment Teraferma. Apartmán Teraferma se nachází ve městě Komiža, 450 metrů od pláže Gusarica a 700 metrů od Lucice, a nabízí gril. Ubytování Apartment Teraferma se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Babić

9,7

Apartman Babić

Ubytování (Apartmán) Apartman Babić. Set in Komiža, Apartman Babić offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Babić se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Kastelani

9,7

Apartments Kastelani

Ubytování (Apartmány) Apartments Kastelani. Offering a tranquil space, Apartments Kastelani offers air-conditioned accommodation with a common terrace just 100 metres from the beach and 200 metres... Ubytování Apartments Kastelani se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Kamenica

9,7

Villa Kamenica

Ubytování (Apartmány) Villa Kamenica. Equipped with modern amenities like free Wi-Fi, LCD satellite TV, central heating and air conditioning, Villa Kamenica offers an intimate atmosphere in its... Ubytování Villa Kamenica se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dule Komiza

9,6

Apartmani Dule Komiza

Ubytování (Penzion) Apartmani Dule Komiza. Located on the beachfront in Komiža and featuring a garden, Apartmani Dule Komiza has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartmani Dule Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Frenkie

9,6

Apartments Frenkie

Ubytování (Apartmány) Apartments Frenkie. Apartments Frenkie se nachází ve městě Komiža a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V některých apartmánech je kuchyň se sporákem a toustovačem. Ubytování Apartments Frenkie se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jordana

9,6

Apartmani Jordana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jordana. Situated in Komiža, 11 km from Vis, Apartmani Jordana features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Jordana se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Mihaela

9,6

Apartman Mihaela

Ubytování (Apartmán) Apartman Mihaela. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Mihaela offers accommodation in Komiža with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Mihaela se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Katarin

9,6

Villa Katarin

Ubytování (Vila) Villa Katarin. Villa Katarin se nachází asi 200 metrů od pláže Gusarica a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Katarin se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TeGo's Stone House

9,6

TeGo's Stone House

Ubytování (Apartmán) TeGo's Stone House. FISHERMAN BODI´S HOUSE is set in Komiža and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování TeGo's Stone House se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anka's Beach

9,6

Anka's Beach

Ubytování (Apartmán) Anka's Beach. Anka's Beach se nachází v obci Komiža a nabízí tenisový kurt, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Anka's Beach se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Delmar

9,6

Delmar

Ubytování (Apartmán) Delmar. Delmar se nachází na pláži ve městě Komiža, 50 metrů od obce Lučica a 300 metrů od pláže Zanicovo, a nabízí terasu, klimatizaci, přístup na balkon,... Ubytování Delmar se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Green House

9,5

Little Green House

Ubytování (Apartmán) Little Green House. Situated in Komiža in the Vis Island region, Little Green House has a garden. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování Little Green House se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Garden Apartments

9,5

Garden Apartments

Ubytování (Apartmány) Garden Apartments. Located in Komiža, 11 km from Vis, Garden Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Garden Apartments se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Willy

9,5

Apartment Willy

Ubytování (Apartmán) Apartment Willy. Featuring free WiFi, Apartment Willy is situated on the beachfront in Komiža. The 4-star apartment has garden views and is 11 km from Vis. Ubytování Apartment Willy se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Mamma Mia

9,5

Apartment Mamma Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mamma Mia. Featuring sea views, Apartment Mamma Mia provides accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Mlin Beach. Ubytování Apartment Mamma Mia se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Mare

9,5

Apartment Mare

Ubytování (Apartmány) Apartment Mare. Located in Komiža, 12 km from Vis, Apartment Mare provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Zambarlin

9,5

Apartments Zambarlin

Ubytování (Apartmány) Apartments Zambarlin. Apartmány Zambarlin se nacházejí v nově postaveném domě asi 500 metrů od pláže a nabízejí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi, satelitní LCD TV a balkon nebo... Ubytování Apartments Zambarlin se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Studios Ana Mari

9,4

Studios Ana Mari

Ubytování (Apartmány) Studios Ana Mari. Located 100 metres from Kamenica Beach and 200 metres from the centre of Komiža, Studios Ana Mari offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and... Ubytování Studios Ana Mari se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Žolo

9,4

Apartman Žolo

Ubytování (Apartmán) Apartman Žolo. Apartman Žolo se nachází ve městě Komiža, jen pár kroků od Lucice a 300 metrů od pláže Zanicovo. Ubytování Apartman Žolo se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Katalina

9,4

Casa Katalina

Ubytování (Apartmány) Casa Katalina. Set in Komiža, 12 km from Vis, Casa Katalina offers a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Katalina se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Marina Rooms

9,4

Marina Rooms

Ubytování (Penzion) Marina Rooms. Set in Komiža, Marina Rooms offers a garden and free WiFi throughout the property. At the guest house, all rooms include a patio. Ubytování Marina Rooms se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miki

9,4

Apartments Miki

Ubytování (Penzion) Apartments Miki. Facing the beachfront in Komiža, Apartments Miki has a restaurant and a garden. Free WiFi is at guests' disposal throughout the property. Ubytování Apartments Miki se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Nona Vanda

9,4

Apartman Nona Vanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Nona Vanda. Located in Komiža in the Vis Island region, Apartman Nona Vanda has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování Apartman Nona Vanda se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Pavao Fadić

9,4

Apartman Pavao Fadić

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavao Fadić. Apartman Pavao Fadić is set in Komiža. This apartment offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Apartman Pavao Fadić se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment and Rooms Lucica

9,4

Apartment and Rooms Lucica

Ubytování (Penzion) Apartment and Rooms Lucica. Set on the beachfront in Komiža and boasting a tennis court, Apartment and Rooms Lucica has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment and Rooms Lucica se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lena

9,4

Apartments Lena

Ubytování (Apartmány) Apartments Lena. Zahradou s citrónovníky a pomerančovníky obklopené Apartments Lena nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a grilem v centru města... Ubytování Apartments Lena se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartmani Katija

9,3

Apartmani Katija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Katija. Apartmani Katija se nachází 250 metrů od pláže Zanicovo v Komiži a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Katija se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Anka

9,3

Apartments Villa Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anka. Apartmány Vila Anka se nacházejí na kouzelné pláži, pouhých 50 metrů od domu, a nabízejí klimatizovaná studia s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Anka se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beti

9,3

Apartment Beti

Ubytování (Apartmán) Apartment Beti. Featuring a garden and a terrace, Apartment Beti provides accommodation in Komiža with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Beti se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bako Komiza

9,3

Apartments Bako Komiza

Ubytování (Penzion) Apartments Bako Komiza. Apartmány Bako Komiza se nachází v obci Komiža a nabízí tenisový kurt, zahradu, gril, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bako Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Ubytování ve městě Komiža

Město Komiža se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 239 hotelů a ubytování ve městě Komiža.