Hledat

Ubytování

Ubytování město Komiža

Ve městě Komiža (Chorvatsko) máme celkem 239 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Komiža

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Komiža

Apartment Ondina

10

Apartment Ondina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ondina. Apartment Ondina se nachází ve městě Komiža, 150 metrů od Lucice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Ondina se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Teraferma 2

10

Apartment Teraferma 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Teraferma 2. Ubytování se nachází ve městě Komiža, 400 metrů od pláže Zanicovo a 450 metrů od pláže Gusarica. Apartment Teraferma 2 nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Teraferma 2 se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Eša

9,9

Apartment Eša

Ubytování (Apartmán) Apartment Eša. Apartment Eša se nachází ve městě Komiža, 50 metrů od Lucice a 300 metrů od pláže Zanicovo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Eša se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Kod Senke

9,9

Kod Senke

Ubytování (Apartmány) Kod Senke. Set in Komiža, 11 km from Vis, Kod Senke offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Kod Senke se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Little Bee apartment

9,8

Little Bee apartment

Ubytování (Apartmán) Little Bee apartment. Little Bee apartment se nachází ve městě Komiža, 450 metrů od pláže Gusarica a 700 metrů od Lucice, a nabízí tenisový kurt a terasu. Ubytování Little Bee apartment se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Val Comeza

9,8

Val Comeza

Ubytování (Penzion) Val Comeza. Val Comeza is situated on the beachfront in Komiža. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Val Comeza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Indie

9,8

Apartment Indie

Ubytování (Apartmán) Apartment Indie. Situated in Komiža, just 600 metres from Novo Pošta Beach, Apartment Indie features beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Indie se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Poje

9,7

Apartment Poje

Ubytování (Apartmán) Apartment Poje. Featuring a patio with garden views, and free bikes and a garden, Apartment Poje can be found in Vis, close to Stiniva Cove and 6 km from Zaglav Beach. Ubytování Apartment Poje se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Style Komiza

9,7

Style Komiza

Ubytování (Apartmán) Style Komiza. Located in Komiža, 1.2 km from Novo Pošta Beach, Style Komiza provides accommodation with a tennis court, free WiFi, a 24-hour front desk, and room... Ubytování Style Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Kala Komiža

9,7

Villa Kala Komiža

Ubytování (Apartmány) Villa Kala Komiža. Providing a tennis court, Villa Kala Komiža provides accommodation in Komiža. Ubytování Villa Kala Komiža se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Kamenica

9,7

Villa Kamenica

Ubytování (Apartmány) Villa Kamenica. Equipped with modern amenities like free Wi-Fi, LCD satellite TV, central heating and air conditioning, Villa Kamenica offers an intimate atmosphere in its... Ubytování Villa Kamenica se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Frenkie

9,6

Apartments Frenkie

Ubytování (Apartmány) Apartments Frenkie. Apartments Frenkie se nachází ve městě Komiža a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V některých apartmánech je kuchyň se sporákem a toustovačem. Ubytování Apartments Frenkie se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartmani Dule Komiza

9,6

Apartmani Dule Komiza

Ubytování (Penzion) Apartmani Dule Komiza. Located on the beachfront in Komiža and featuring a garden, Apartmani Dule Komiza has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartmani Dule Komiza se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Villa Katarin

9,6

Villa Katarin

Ubytování (Vila) Villa Katarin. Villa Katarin se nachází asi 200 metrů od pláže Gusarica a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Katarin se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

TeGo's Stone House

9,6

TeGo's Stone House

Ubytování (Apartmán) TeGo's Stone House. FISHERMAN BODI´S HOUSE is set in Komiža and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování TeGo's Stone House se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Delmar

9,6

Delmar

Ubytování (Apartmán) Delmar. Delmar se nachází na pláži ve městě Komiža, 50 metrů od obce Lučica a 300 metrů od pláže Zanicovo, a nabízí terasu, klimatizaci, přístup na balkon,... Ubytování Delmar se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartman Žolo

9,4

Apartman Žolo

Ubytování (Apartmán) Apartman Žolo. Apartman Žolo se nachází ve městě Komiža, jen pár kroků od Lucice a 300 metrů od pláže Zanicovo. Ubytování Apartman Žolo se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Marina Rooms

9,4

Marina Rooms

Ubytování (Penzion) Marina Rooms. Set in Komiža, Marina Rooms offers a garden and free WiFi throughout the property. At the guest house, all rooms include a patio. Ubytování Marina Rooms se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment and Rooms Lucica

9,4

Apartment and Rooms Lucica

Ubytování (Penzion) Apartment and Rooms Lucica. Set on the beachfront in Komiža and boasting a tennis court, Apartment and Rooms Lucica has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment and Rooms Lucica se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartmani Katija

9,3

Apartmani Katija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Katija. Apartmani Katija se nachází 250 metrů od pláže Zanicovo v Komiži a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Katija se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Villa Anka

9,3

Apartments Villa Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anka. Apartmány Vila Anka se nacházejí na kouzelné pláži, pouhých 50 metrů od domu, a nabízejí klimatizovaná studia s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Anka se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Beti

9,3

Apartment Beti

Ubytování (Apartmán) Apartment Beti. Featuring a garden and a terrace, Apartment Beti provides accommodation in Komiža with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Beti se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Ubytování ve městě Komiža

Město Komiža se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 239 hotelů a ubytování ve městě Komiža.