Hledat

Ubytování

Ubytování město Komenda

Ve městě Komenda (Slovinsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Komenda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Komenda

APARTMA AJDA

9,7

APARTMA AJDA

Ubytování (Apartmán) APARTMA AJDA. Located in Komenda in the Osrednjeslovenska region, APARTMA AJDA has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Brezovica. Ubytování APARTMA AJDA se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Rojc Apartment

9,7

Rojc Apartment

Ubytování (Apartmán) Rojc Apartment. Rojc Apartment se nachází v obci Komenda a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Rojc Apartment se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel's Nest Apartment

9,6

Angel's Nest Apartment

Ubytování (Apartmány) Angel's Nest Apartment. Situated in Komenda, 32 km from Brezovica, Angel's Nest Apartment features a garden and free WiFi. Ubytování Angel's Nest Apartment se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenočišča Kralj

9,2

Prenočišča Kralj

Ubytování (Privát) Prenočišča Kralj. Offering free WiFi and free bikes, Prenočišča Kralj is located in Moste pri Komendi, 18 km from Ljubljana. Ubytování Prenočišča Kralj se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartments & studio - Peter Pan (Marolt)

8,9

Apartments & studio - Peter Pan (Marolt)

Ubytování (Apartmány) Apartments & studio - Peter Pan (Marolt). Set in Komenda, 34 km from Brezovica, Apartments & studio - Peter Pan (Marolt) offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartments & studio - Peter Pan (Marolt) se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ela's Apartment

Ela's Apartment

Ubytování (Apartmány) Ela's Apartment. Set in Komenda, 33 km from Brezovica, Ela's Apartment offers free bikes and free WiFi. Ubytování Ela's Apartment se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma INE

Apartma INE

Ubytování (Apartmán) Apartma INE. Situated in Komenda, Apartma INE features accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování Apartma INE se nachází ve městě Komenda (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Komenda

Město Komenda se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Komenda.