Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolymbia

Ve městě Kolymbia (Řecko) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolymbia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolymbia

Costa-Costa Villa

10

Costa-Costa Villa

Ubytování (Chata) Costa-Costa Villa. Situated in Kolimbia, less than 1 km from Kolymbia Beach and a 20-minute walk from Tsambika Beach, Costa-Costa Villa features accommodation with free WiFi,... Ubytování Costa-Costa Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Olive Villa Rhodes Kolymbia

9,9

Olive Villa Rhodes Kolymbia

Ubytování (Vila) Olive Villa Rhodes Kolymbia. Located in Kolymbia, the modern Olive Villa Rhodes Kolymbia is built among a spacious garden with olive trees and offers an outdoor pool. Ubytování Olive Villa Rhodes Kolymbia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Althea Apartments

9,8

Althea Apartments

Ubytování (Apartmán) Althea Apartments. Althea Apartments se nachází v Kolimbii, pouhých 750 metrů od pláže Kolymbia, a nabízí zahradu, gril a pokojovou službu. Ubytování Althea Apartments se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

LA Casa Di Lusso N5

9,7

LA Casa Di Lusso N5

Ubytování (Prázdninový dům) LA Casa Di Lusso N5. Set in Kolimbia, 2.1 km from Tsambika Beach and 6 km from Seven Springs, LA Casa Di Lusso N5 offers air conditioning. Ubytování LA Casa Di Lusso N5 se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Villa Onar Kolympia

9,5

Villa Onar Kolympia

Ubytování (Vila) Villa Onar Kolympia. Villa Onar Kolympia se nachází v Kolimbii, 450 metrů od pláže Kolymbia a 2,7 km od pláže Tsambika. Ubytování Villa Onar Kolympia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Villa Rizia

9,3

Villa Rizia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rizia. Set 5 km from Tsambika Beach, Villa Rizia offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Rizia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

STERGIO'S APARTMENT

9,2

STERGIO'S APARTMENT

Ubytování (Apartmán) STERGIO'S APARTMENT. STERGIO'S APARTMENT se nachází přibližně 8 km od oblasti Sedmi pramenů, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování STERGIO'S APARTMENT se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Atlantica Aegean Park

9

Atlantica Aegean Park

Ubytování (Hotel) Atlantica Aegean Park. Atlantica Aegean Park se nachází v Kolimbii a nabízí fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Atlantica Aegean Park se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Apollo Villa

8,9

Apollo Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Apollo Villa. Tento prázdninový dům se nachází ve středisku Kolymbia na ostrově Rhodos, 3,8 km od pláže Tsambika. Ubytování Apollo Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Anna Anton Apartment

8,5

Anna Anton Apartment

Ubytování (Apartmány) Anna Anton Apartment. Apartmány Anna Anton se nacházejí v letovisku Kolymbia, 5 km od pláže Tsambika, a nabízejí zahradu se sluneční terasou. Ubytování Anna Anton Apartment se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Christa Studio

8,4

Christa Studio

Ubytování (Penzion – hostinec) Christa Studio. Christa Studio se nachází v Kolimbii, necelých 5 km od pláže Tsambika a 8 km od Epta Piges. Ubytování Christa Studio se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Afantou beach house

8,3

Afantou beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Afantou beach house. Featuring a garden and a terrace, Afantou beach house offers accommodation in Kolimbia, 2.2 km from Afandou Beach and 9 km from Seven Springs. Ubytování Afantou beach house se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Pension Zoi

8,3

Pension Zoi

Ubytování (Apartmán) Pension Zoi. Pension Zoi se nachází pouhých 500 metrů od pláže v letovisku Kolimbia a nabízí prostorná a klimatizovaná studia s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Zoi se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

KOLYMBIA SKY HOTEL

8,1

KOLYMBIA SKY HOTEL

Ubytování (Hotel) KOLYMBIA SKY HOTEL. KOLYMBIA SKY HOTEL se nachází v Kolimbii. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, dětské hřiště, restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování KOLYMBIA SKY HOTEL se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Memphis Beach Hotel

8,1

Memphis Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Memphis Beach Hotel. Memphis Beach Hotel se nachází v centru přímořské vesnice Kolymbia, jen pár kroků od pláže. Nabízí 2 bazény s lehátky, slunečníky a fitness centrum. Ubytování Memphis Beach Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Marianna Palace Hotel

8,1

Marianna Palace Hotel

Ubytování (Hotel) Marianna Palace Hotel. Marianna Palace Hotel se nachází jen několik kroků od pláže Kolymbia, restaurací a kaváren a nabízí venkovní bazén s barem. Ubytování Marianna Palace Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Royal Classico

Royal Classico

Ubytování (Vila) Royal Classico. Royal Classico se nachází v Kolimbii na ostrově Rhodos a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Royal Classico se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Beachfront

Beachfront

Ubytování (Vila) Beachfront. Beachfront se nachází v Kolimbii na ostrově Rhodos a má balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beachfront se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Beach by Atlantica

Kolymbia Beach by Atlantica

Ubytování (Hotel) Kolymbia Beach by Atlantica. Kolymbia Beach by Atlantica se nachází v Kolimbii, 150 metrů od pláže Kolymbia, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Kolymbia Beach by Atlantica se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Kolymbia

Město Kolymbia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 76 hotelů a ubytování ve městě Kolymbia.