Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolymbia

Ve městě Kolymbia (Řecko) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolymbia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolymbia

Costa-Costa Villa

10

Costa-Costa Villa

Ubytování (Chata) Costa-Costa Villa. Situated in Kolimbia, less than 1 km from Kolymbia Beach and a 20-minute walk from Tsambika Beach, Costa-Costa Villa features accommodation with free WiFi,... Ubytování Costa-Costa Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rose

10

Villa Rose

Ubytování (Vila) Villa Rose. Villa Rose, a property with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities, is situated in Kolimbia, 2 km from Kolymbia Beach, 2. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Sugar View Villa In Kolymbia

9,9

Sugar View Villa In Kolymbia

Ubytování (Vila) Sugar View Villa In Kolymbia. Featuring a patio with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Sugar View Villa In Kolymbia can be found in Kolimbia, close to... Ubytování Sugar View Villa In Kolymbia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

12 Islands Villas

9,9

12 Islands Villas

Ubytování (Vily) 12 Islands Villas. 12 Islands je komplex prostorných vil s možností vlastního stravování, soukromým bazénem, zařízenou terasou nebo balkonem s výhledem na Egejské moře nebo... Ubytování 12 Islands Villas se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Olive Villa Rhodes Kolymbia

9,9

Olive Villa Rhodes Kolymbia

Ubytování (Vila) Olive Villa Rhodes Kolymbia. Located in Kolymbia, the modern Olive Villa Rhodes Kolymbia is built among a spacious garden with olive trees and offers an outdoor pool. Ubytování Olive Villa Rhodes Kolymbia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elia

9,8

Villa Elia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Elia. Situated just 1.9 km from Kolymbia Beach, Villa Elia features accommodation in Kolimbia with access to a shared lounge, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Villa Elia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Stergios villa

9,7

Stergios villa

Ubytování (Vila) Stergios villa. Boasting an outdoor swimming pool and a 24-hour front desk, Stergios villa is ideally located in Kolimbia, 600 metres from Kolymbia Beach and 1. Ubytování Stergios villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Hill & Sea View Villas

9,6

Hill & Sea View Villas

Ubytování (Vily) Hill & Sea View Villas. Set 1.8 km from Kolymbia Beach, Hill & Sea View Villas offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Hill & Sea View Villas se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Ktima Ellopia

9,6

Ktima Ellopia

Ubytování (Prázdninový dům) Ktima Ellopia. Featuring a garden with a barbecue, Ktima Ellopia is a holiday home situated in Kolymbia. Ubytování Ktima Ellopia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Royal Classico Villa

9,6

Royal Classico Villa

Ubytování (Vila) Royal Classico Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Royal Classico Villa is situated in Kolimbia. Ubytování Royal Classico Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Elefteria Apartments

9,5

Elefteria Apartments

Ubytování (Aparthotel) Elefteria Apartments. The family-run Elefteria Apartments is situated in a lush 5,000 m² garden. Ubytování Elefteria Apartments se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Port Royal Villas and Spa - Adults Only

9,4

Port Royal Villas and Spa - Adults Only

Ubytování (Rezort) Port Royal Villas and Spa - Adults Only. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází u pláže Kolympia a nabízí luxusní bungalovy s bazénem, wellness centrum a mnoho rekreačních zařízení. Ubytování Port Royal Villas and Spa - Adults Only se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Seven Springs Dimitra Villa

9,4

Seven Springs Dimitra Villa

Ubytování (Vila) Seven Springs Dimitra Villa. Featuring pool views, Seven Springs Dimitra Villa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 3. Ubytování Seven Springs Dimitra Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Casa Cook Rhodes (Adults Only)

9,3

Casa Cook Rhodes (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Casa Cook Rhodes (Adults Only). Hotel Casa Cook Rhodes se nachází v letovisku Kolymbia na ostrově Rhodos, 1,7 km od pláže Tsambika, a nabízí velký venkovní bazén, à la carte restauraci i... Ubytování Casa Cook Rhodes (Adults Only) se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Villa Rizia

9,3

Villa Rizia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rizia. Set 5 km from Tsambika Beach, Villa Rizia offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Rizia se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beatrice's House

9,2

Beatrice's House

Ubytování (Apartmán) Beatrice's House. Located in Kolimbia, within 2.2 km of Kolymbia Beach and 2. Ubytování Beatrice's House se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Village

9,2

Kolymbia Village

Ubytování (Apartmány) Kolymbia Village. Featuring an outdoor pool, Kolymbia Village in Kolimbia offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Kolymbia Village se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

STERGIO'S APARTMENT

9,2

STERGIO'S APARTMENT

Ubytování (Apartmán) STERGIO'S APARTMENT. STERGIO'S APARTMENT se nachází přibližně 8 km od oblasti Sedmi pramenů, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování STERGIO'S APARTMENT se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolymbia Bay Art - Adults Only

9,2

Kolymbia Bay Art - Adults Only

Ubytování (Hotel) Kolymbia Bay Art - Adults Only. Hotel Kolymbia Bay Art - Adults Only se nachází pouhých 100 metrů od písečné a oblázkové pláže rezortu. Ubytování Kolymbia Bay Art - Adults Only se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Sun

8,9

Kolymbia Sun

Ubytování (Hotel) Kolymbia Sun. Kolymbia Sun se nachází jen 180 metrů od pláže Kolymbia. Ubytování Kolymbia Sun se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Apollo Villa

8,9

Apollo Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Apollo Villa. Tento prázdninový dům se nachází ve středisku Kolymbia na ostrově Rhodos, 3,8 km od pláže Tsambika. Ubytování Apollo Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lydia Maris Resort & Spa

8,8

Lydia Maris Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Lydia Maris Resort & Spa. Lydia Maris Hotel má bazén s vířivkou, dětský bazén a několik restaurací i barů. Ubytování Lydia Maris Resort & Spa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Dreams luxury apartments

8,7

Kolymbia Dreams luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Kolymbia Dreams luxury apartments. Luxusní apartmány Kolymbia Dreams se nacházejí v letovisku Kolimbia, 5 km od pláže Tsambika a 7 km od Sedmi pramenů. Ubytování Kolymbia Dreams luxury apartments se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Maria & Nada Beachfront Villas

8,6

Maria & Nada Beachfront Villas

Ubytování (Vily) Maria & Nada Beachfront Villas. Set 1.3 km from Kolymbia Beach, Maria & Nada Beachfront Villas offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Maria & Nada Beachfront Villas se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Leonardo Kolymbia Resort Rhodes

8,5

Leonardo Kolymbia Resort Rhodes

Ubytování (Hotel) Leonardo Kolymbia Resort Rhodes. Leonardo Kolymbia Resort Rhodes se nachází v Kolymbii, jen 250 metrů od pláže. Ubytování Leonardo Kolymbia Resort Rhodes se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Villa Mare Adults Only

8,5

Villa Mare Adults Only

Ubytování (Penzion) Villa Mare Adults Only. Villa Mare se nachází 400 metrů od pláže ve vesnici Kolympia a nabízí bazén. Má moderní pokoje se zařízenou terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Mare Adults Only se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Delfinia Resort

8,5

Delfinia Resort

Ubytování (Hotel) Delfinia Resort. Delfinia Resort se nachází ve městě Kolymbia na východním pobřeží ostrova Rhodos v blízkosti krásné pláže se zázemím vodních sportů. Ubytování Delfinia Resort se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Anna Anton Apartment

8,5

Anna Anton Apartment

Ubytování (Apartmány) Anna Anton Apartment. Apartmány Anna Anton se nacházejí v letovisku Kolymbia, 5 km od pláže Tsambika, a nabízejí zahradu se sluneční terasou. Ubytování Anna Anton Apartment se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christa Studio

8,4

Christa Studio

Ubytování (Penzion – hostinec) Christa Studio. Christa Studio se nachází v Kolimbii, necelých 5 km od pláže Tsambika a 8 km od Epta Piges. Ubytování Christa Studio se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marathon Hotel

8,3

Marathon Hotel

Ubytování (Hotel) Marathon Hotel. Hotel Marathon se nachází pouhých 350 metrů od pláže Kolymbia na ostrově Rhodos a jeho součástí je bazén i bar u bazénu. Ubytování Marathon Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Afantou beach house

8,3

Afantou beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Afantou beach house. Featuring a garden and a terrace, Afantou beach house offers accommodation in Kolimbia, 2.2 km from Afandou Beach and 9 km from Seven Springs. Ubytování Afantou beach house se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irene Palace Beach Resort

8,2

Irene Palace Beach Resort

Ubytování (Hotel) Irene Palace Beach Resort. Irene Palace Beach Resort se nachází v letovisku Kolymbia, 3,5 km od pláže Tsambika. Ubytování Irene Palace Beach Resort se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Residence

8

Kolymbia Residence

Ubytování (Prázdninové domy) Kolymbia Residence. Prázdninový dům Kolymbia Residence se nachází 6 km od pláže Tsambika a 9 km od sedmi pramenů. Nabízí bezplatné Wi-Fi a domy s kuchyní, terasou a posezením. Ubytování Kolymbia Residence se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Star

7,9

Kolymbia Star

Ubytování (Hotel) Kolymbia Star. Kolymbia Star se nachází 350 metrů od pláže rodoského letoviska Kolymbia, je obklopený bujnými zahradami a nabízí 2 bazény s částmi pro děti, mini market,... Ubytování Kolymbia Star se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Fantasy Hotel

7,8

Fantasy Hotel

Ubytování (Hotel) Fantasy Hotel. Fantasy Hotel se nachází mezi trávníky, 1,5 km od pláže Kolimbia na ostrově Rhodos. Ubytování Fantasy Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Anavadia Hotel - All Inclusive

7,5

Anavadia Hotel - All Inclusive

Ubytování (Hotel) Anavadia Hotel - All Inclusive. All-inclusive hotel Anavadia s pěkně upravenou zahradou se nachází 700 metrů od pláže Kolymbia na ostrově Rhodos a má venkovní bazén s částí pro děti,... Ubytování Anavadia Hotel - All Inclusive se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Golden Odyssey Hotel

7,3

Golden Odyssey Hotel

Ubytování (Hotel) Golden Odyssey Hotel. 4tyřhvězdičkový hotel Golden Odyssey stojí v zahradě o rozloze 25 000 m² s palmami a olivovníky, 950 metrů od pláže Kolymbia. Ubytování Golden Odyssey Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Loutanis Hotel

7,1

Loutanis Hotel

Ubytování (Hotel) Loutanis Hotel. Loutanis Hotel je komplex 3 budov situovaných pouhých 600 metrů od pláže Afandou. Má k dispozici 2 venkovní bazény a samoobslužnou restauraci. Ubytování Loutanis Hotel se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Belvita Home Villas

5,9

Belvita Home Villas

Ubytování (Vily) Belvita Home Villas. Situated 1.1 km from Kolymbia Beach, Belvita Home Villas offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Belvita Home Villas se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Rhodes Traditional Kolymbia Villa

Rhodes Traditional Kolymbia Villa

Ubytování (Vila) Rhodes Traditional Kolymbia Villa. Situated in Kolimbia, 1.6 km from Kolymbia Beach and 2. Ubytování Rhodes Traditional Kolymbia Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Villa Kaloudis

Villa Kaloudis

Ubytování (Vila) Villa Kaloudis. Situated in Kolimbia, less than 1 km from Kolymbia Beach and 2. Ubytování Villa Kaloudis se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Villa

Kolymbia Villa

Ubytování (Vila) Kolymbia Villa. Set in Kolimbia, just 2.2 km from Kolymbia Beach, Kolymbia Villa offers accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a terrace and... Ubytování Kolymbia Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Blue Villa

Sea Blue Villa

Ubytování (Vila) Sea Blue Villa. Located in Kolimbia in the Rhodes region, Sea Blue Villa features a balcony. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Sea Blue Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Athena Classico

Athena Classico

Ubytování (Vila) Athena Classico. Situated in Kolimbia in the Rhodes region, Athena Classico has a balcony. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Athena Classico se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Olivia Villa

Olivia Villa

Ubytování (Vila) Olivia Villa. Featuring pool views, Olivia Villa provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 5 km from Seven Springs. Ubytování Olivia Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Afrodite Classico Villa

Afrodite Classico Villa

Ubytování (Vila) Afrodite Classico Villa. Set in Kolimbia, 2.5 km from Kolymbia Beach and 6 km from Seven Springs, Afrodite Classico Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Afrodite Classico Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Paradise Garden

Paradise Garden

Ubytování (Apartmány) Paradise Garden. Located in Kolimbia, 2.2 km from Kolymbia Beach and 6 km from Seven Springs, Paradise Garden Apartments provides accommodation with free WiFi and access to... Ubytování Paradise Garden se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Madia Villa

Madia Villa

Ubytování (Vila) Madia Villa. Set in Kolimbia, within 600 metres of Kolymbia Beach and 2. Ubytování Madia Villa se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Stergios summer dream house

Stergios summer dream house

Ubytování (Prázdninový dům) Stergios summer dream house. Situated in Kolimbia, 600 metres from Kolymbia Beach and 1. Ubytování Stergios summer dream house se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Seven Springs Villas

Seven Springs Villas

Ubytování (Vily) Seven Springs Villas. Set 3.7 km from Seven Springs, Seven Springs Villas offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Seven Springs Villas se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Kolymbia Sunny Villa, shared Pool and Garden

Kolymbia Sunny Villa, shared Pool and Garden

Ubytování (Vila) Kolymbia Sunny Villa, shared Pool and Garden. Located only 500 metres from Kolymbia Beach in Kolimbia, Kolymbia Sunny Villa, shared Pool and Garden provides accommodation equipped with a patio, garden... Ubytování Kolymbia Sunny Villa, shared Pool and Garden se nachází ve městě Kolymbia (Řecko - Rhodos).

Ubytování ve městě Kolymbia

Město Kolymbia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 76 hotelů a ubytování ve městě Kolymbia.