Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolimvárion

Ve městě Kolimvárion (Řecko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolimvárion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolimvárion

Villa Dimokratia

10

Villa Dimokratia

Ubytování (Vila) Villa Dimokratia. Featuring pool views, Villa Dimokratia provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.5 km from Rapaniana Beach. Ubytování Villa Dimokratia se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Kolymbari Sea Front Cozy Apartments

10

Kolymbari Sea Front Cozy Apartments

Ubytování (Apartmány) Kolymbari Sea Front Cozy Apartments. Kolymbari Sea Front Cozy Apartments se nachází 200 metrů od pláže Rapaniana a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a soukromou pláží. Ubytování Kolymbari Sea Front Cozy Apartments se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Villa Aphrodite

10

Villa Aphrodite

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aphrodite. Boasting garden views, Villa Aphrodite offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.9 km from Tavronitis Beach. Ubytování Villa Aphrodite se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Villa Nina Chania

9,7

Villa Nina Chania

Ubytování (Vila) Villa Nina Chania. Villa Nina Chania se nachází v obci Kolymvari a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Nina Chania se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Meli-milon

9,7

Meli-milon

Ubytování (Vila) Meli-milon. Set in Kolymvari in the Crete region, Meli-milon features a patio and garden views. Ubytování Meli-milon se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Kamares Sanctuaries

9,5

Kamares Sanctuaries

Ubytování (Apartmány) Kamares Sanctuaries. Nestled in a secluded, private setting, with easy access to local beaches and attractions, Kamares Sanctuaries offers panoramic white mountain and sea... Ubytování Kamares Sanctuaries se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Ange l- Kolymvari4you

9,4

Ange l- Kolymvari4you

Ubytování (Prázdninový dům) Ange l- Kolymvari4you. Set in Kolymvari, within 70 metres of Rapaniana Beach, Ange l- Kolymvari4you offers accommodation with air conditioning. Ubytování Ange l- Kolymvari4you se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Villa Elea

9,1

Villa Elea

Ubytování (Apartmány) Villa Elea. Situated in the area of Spilia, Villa Elea offers self-catering accommodation with a private balcony overlooking the surrounding orchards and olive groves. Ubytování Villa Elea se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Xristina's Apartments

9

Xristina's Apartments

Ubytování (Apartmán) Xristina's Apartments. Located in Kolymvari, 22 km from Chania Town, the seaside Xristina's Apartments feature a barbecue and sun terrace. Elafonisi is 37 km away. Ubytování Xristina's Apartments se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Saint Nikolas Resort

8,8

Saint Nikolas Resort

Ubytování (Aparthotel) Saint Nikolas Resort. Saint Nikolas Resort se nachází pouhých 250 metrů od pláže a nabízí klimatizované ubytování, 4 bazény (2 pro děti a 2 pro dospělé), vířivku, upravené... Ubytování Saint Nikolas Resort se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Villa Gereoudis

8,7

Villa Gereoudis

Ubytování (Aparthotel) Villa Gereoudis. Located 200 metres from the beach of Minothiana, Gereoudis Apartments features a pool and poolside bar. Ubytování Villa Gereoudis se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Giannoulis - Grand Bay Beach Resort (Exclusive Adults Only)

8,4

Giannoulis - Grand Bay Beach Resort (Exclusive Adults Only)

Ubytování (Rezort) Giannoulis - Grand Bay Beach Resort (Exclusive Adults Only). Grand Bay Beach Resort se nachází na krásné pláži v Kolymbari, 20 km od Chanie. V rezortu je venkovní vířivka. Ubytování Giannoulis - Grand Bay Beach Resort (Exclusive Adults Only) se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Arion Hotel

8

Arion Hotel

Ubytování (Hotel) Arion Hotel. Arion Hotel se nachází v obci Kolymvari, 350 metrů od pláže Rapaniana, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Arion Hotel se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Aria apartments 100 m from the beach

Aria apartments 100 m from the beach

Ubytování (Prázdninové domy) Aria apartments 100 m from the beach. Aria apartments 100 m from the beach se nachází 200 metrů od pláže Rapaniana v Kolymvari a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Aria apartments 100 m from the beach se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Kyma sea front - Poseidon apartment

Kyma sea front - Poseidon apartment

Ubytování (Apartmán) Kyma sea front - Poseidon apartment. Kyma sea front - Poseidon apartment se nachází v obci Kolymvari, 100 metrů od pláže Rapaniana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Kyma sea front - Poseidon apartment se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Villa Aquamarine

Villa Aquamarine

Ubytování (Vila) Villa Aquamarine. Villa Aquamarine se nachází v Kolymvari, jen pár kroků od pláže Rapaniana a 1,4 km od pláže Tavronitis. Ubytování Villa Aquamarine se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Korali Apartment

Korali Apartment

Ubytování (Apartmán) Korali Apartment. Set in Kolymvari in the Crete region, Korali Apartment has a balcony. Ubytování Korali Apartment se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Celestine Suites

Celestine Suites

Ubytování (Apartmány) Celestine Suites. Located in Kolymvari, 150 metres from Rapaniana Beach, Celestine Suites provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Celestine Suites se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

SEA BREEZE APARTMENTS

SEA BREEZE APARTMENTS

Ubytování (Prázdninové domy) SEA BREEZE APARTMENTS. SEA BREEZE APARTMENTS se nachází v Kolymvari na Krétě, nedaleko pláží Rapaniana a Tavronitis. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování SEA BREEZE APARTMENTS se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Sclopa The Laography Project

Sclopa The Laography Project

Ubytování (Penzion) Sclopa The Laography Project. Sclopa The Laography Project se nachází v Kolymvari, 700 metrů od pláže Rapaniana, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, venkovní... Ubytování Sclopa The Laography Project se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Casa di Grimpili

Casa di Grimpili

Ubytování (Vila) Casa di Grimpili. Casa di Grimpili se nachází v obci Kolymvari a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a balkonem. Ubytování Casa di Grimpili se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Crete Olive Mill

Crete Olive Mill

Ubytování (Vila) Crete Olive Mill. Crete Olive Mill is set in Kolymvari and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Crete Olive Mill se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Aphrodite’s Cozy House

Aphrodite’s Cozy House

Ubytování (Apartmán) Aphrodite’s Cozy House. Aphrodite’s se nachází v Kolymvari na Krétě. Cozy House má terasu. 24 km od města Chania. Ubytování Aphrodite’s Cozy House se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Blue Horizon Apartment

Blue Horizon Apartment

Ubytování (Apartmán) Blue Horizon Apartment. Set in Kolymvari in the Crete region, Blue Horizon Apartment has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 46 km from Georgioupolis. Ubytování Blue Horizon Apartment se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Brand new Kolymvari Apt Sea View

Brand new Kolymvari Apt Sea View

Ubytování (Apartmán) Brand new Kolymvari Apt Sea View. Brand new Kolymvari Apt Sea View offers accommodation in Kolymvari, 100 metres from Rapaniana Beach. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Brand new Kolymvari Apt Sea View se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Noana's home on the beach!!

Noana's home on the beach!!

Ubytování (Apartmán) Noana's home on the beach!!. Situated in Kolymvari in the Crete region, Noana's home on the beach!! has a terrace and sea views. Ubytování Noana's home on the beach!! se nachází ve městě Kolimvárion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Kolimvárion

Město Kolimvárion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Kolimvárion.