Hledat

Ubytování

Ubytování město Koliba

Ve městě Koliba (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koliba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koliba

Attic apartment with parking

Attic apartment with parking

Ubytování (Apartmán) Attic apartment with parking. Attic apartment with parking is situated in Koliba. The apartment has garden views and is 45 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Attic apartment with parking se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Attic apartment with parking nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kralevich apartments

Kralevich apartments

Ubytování (Apartmán) Kralevich apartments. Kralevich apartments is set in Koliba and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 46 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Kralevich apartments se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Kralevich apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Koliba

Město Koliba se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Koliba.