Hledat

Ubytování

Ubytování město Koliba

Ve městě Koliba (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koliba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koliba

Modern Apartment near City Centre

10

Modern Apartment near City Centre

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment near City Centre. Situated in Strohhüte, Modern Apartment near City Centre features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Modern Apartment near City Centre se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koliba appartment

Koliba appartment

Ubytování (Apartmán) Koliba appartment. Koliba appartment is set in Strohhüte. The property is 35 km from Mosonmagyaróvár, and complimentary private parking is featured. Ubytování Koliba appartment se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attic apartment with parking

Attic apartment with parking

Ubytování (Apartmán) Attic apartment with parking. Attic apartment with parking is situated in Koliba. The apartment has garden views and is 45 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Attic apartment with parking se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Attic apartment with parking nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kralevich apartments

Kralevich apartments

Ubytování (Apartmán) Kralevich apartments. Kralevich apartments is set in Koliba and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 46 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Kralevich apartments se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Kralevich apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartments

apartments

Ubytování (Apartmány) apartments. Situated in Strohhüte, apartments features accommodation with free WiFi. Bratislava is 2.2 km from the apartment, while Parndorf is 27 km from the... Ubytování apartments se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment at the Hills in heart of Bratislava

Apartment at the Hills in heart of Bratislava

Ubytování (Apartmán) Apartment at the Hills in heart of Bratislava. Apartment at The Hills in Heart of Bratislava is located in Strohhüte and offers a terrace. Free WiFi is available. Ubytování Apartment at the Hills in heart of Bratislava se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni

BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni

Ubytování (Prázdninový dům) BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni. Situated in Strohhüte in the Bratislavský kraj region, BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni has a garden. This holiday home provides a terrace. Ubytování BA-Koliba-Pobyt v tichu a zeleni se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Apartment Ginko

Bed & Breakfast Apartment Ginko

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Apartment Ginko. Providing a terrace and free WiFi, Bed & Breakfast Apartment Ginko provides accommodation in Strohhüte. Ubytování Bed & Breakfast Apartment Ginko se nachází ve městě Koliba (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Koliba

Město Koliba se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Koliba.