Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kobylí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kobylí

Apartmán Kobylí

9,5

Apartmán Kobylí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kobylí. Apartmán Kobylí se nachází v Kobylí, 45 km od Brna. Nabízí výhled na bazén. K dispozici je kuchyň s myčkou a sporákem. Ubytování Apartmán Kobylí se nachází ve městě Kobylí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Kobylí má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Kobylí momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion U Křížku

9,4

Penzion U Křížku

Ubytování (Penzion) Penzion U Křížku. Penzion U Křížku se nachází v obci Kobylí a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a sluneční terasu s bazénem. Hosté si zde mohou zajít do baru. Ubytování Penzion U Křížku se nachází ve městě Kobylí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Křížku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Křížku momentálně evidujeme 59 recenzí.

Penzion a Restaurace Na Záložně

9,2

Penzion a Restaurace Na Záložně

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Na Záložně. Penzion a Restaurace Na Záložně se nachází v Kobylí a nabízí dětský klub a hřiště, bezplatné Wi-Fi, terasu a restauraci. Ubytování Penzion a Restaurace Na Záložně se nachází ve městě Kobylí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Na Záložně má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion a Restaurace Na Záložně momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmán U Sudu

9,1

Apartmán U Sudu

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Sudu. Apartmán U Sudu se nachází v Kobylí a nabízí restauraci a terasu. Zámecký areál Lednice je vzdálený 22 km. Ubytování Apartmán U Sudu se nachází ve městě Kobylí (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány v Kobylí

8,7

Apartmány v Kobylí

Ubytování (Apartmány) Apartmány v Kobylí. Apartmán v Kobylí se nachází v Kobylí v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. Rakouské městečko Laa an der Thaya je odsud 44 km. Ubytování Apartmány v Kobylí se nachází ve městě Kobylí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani na Arealu

7,6

Ubytovani na Arealu

Ubytování (Penzion) Ubytovani na Arealu. Ubytování na Areálu se nachází v Kobylí. Nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, zahradu a dětské hřiště. Budete mít výhled na bazén. Ubytování Ubytovani na Arealu se nachází ve městě Kobylí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani na Arealu má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Ubytovani na Arealu momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Patria Kobyli

7,3

Penzion Patria Kobyli

Ubytování (Penzion) Penzion Patria Kobyli. Penzion Patria Kobylí se nachází v Kobylí v Jihomoravském kraji. Ubytování Penzion Patria Kobyli se nachází ve městě Kobylí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Patria Kobyli má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Patria Kobyli momentálně evidujeme 68 recenzí.

Rezidence Pod rozhlednou

Rezidence Pod rozhlednou

Ubytování (Vila) Rezidence Pod rozhlednou. Set in Kobylí in the South Moravian region, Rezidence Pod rozhlednou has a garden. The accommodation is 36 km from Brno. The villa offers a terrace. Ubytování Rezidence Pod rozhlednou se nachází ve městě Kobylí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)