Hledat

Ubytování

Ubytování město Kobarid

Ve městě Kobarid (Slovinsko) máme celkem 99 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kobarid

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kobarid

Apartma MATEA

9,9

Apartma MATEA

Ubytování (Apartmán) Apartma MATEA. Located in Kobarid, Apartma MATEA provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With city views, this accommodation features a... Ubytování Apartma MATEA se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša Krivopeta

9,9

Hiša Krivopeta

Ubytování (Apartmány) Hiša Krivopeta. Located in Kobarid, 46 km from Udine, Hiša Krivopeta provides a garden and free WiFi. Ubytování Hiša Krivopeta se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartma Skednj

9,8

Apartma Skednj

Ubytování (Apartmán) Apartma Skednj. Situated in Kobarid, Apartma Skednj features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartma Skednj se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA

9,8

ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA

Ubytování (Apartmán) ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA. Featuring accommodation with a balcony, ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA is set in Kobarid. Ubytování ecoHouse FURLAN - Apartment PINJA se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HišaŠmihelka

9,8

HišaŠmihelka

Ubytování (Apartmány) HišaŠmihelka. HišaŠmihelka features river views, free WiFi and free private parking, set in Kobarid. Ubytování HišaŠmihelka se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša Kala

9,8

Hiša Kala

Ubytování (Prázdninové domy) Hiša Kala. Hiša Kala features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kobarid. Ubytování Hiša Kala se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartma Kapitan

9,7

Apartma Kapitan

Ubytování (Apartmán) Apartma Kapitan. Apartma Kapitan is set in Kobarid and offers a terrace. Ubytování Apartma Kapitan se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Nebesa

9,7

Chalets Nebesa

Ubytování (Chata) Chalets Nebesa. Chaty Nebesa stojí na klidném místě na svahu hory Kuk a nabízí úchvatný výhled na údolí řeky Soča. Ubytování Chalets Nebesa se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Žvanč

9,7

Tourist Farm Žvanč

Ubytování (Farma) Tourist Farm Žvanč. TURISTIČNA KMETIJA ŽVANČ se nachází v klidném prostředí Kobaridu. Nabízí gril a terasu. Ubytování Tourist Farm Žvanč se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ravne

9,7

Apartment Ravne

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravne. Apartment Ravne se nachází v obci Kobarid. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ravne se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Luxurious RUBY Apartment

9,7

Luxurious RUBY Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxurious RUBY Apartment. Luxurious RUBY Apartment is situated in Kobarid. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Luxurious RUBY Apartment se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Likar

9,7

Apartment Likar

Ubytování (Apartmán) Apartment Likar. Situated in Kobarid, Apartment Likar features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and mountain views. Ubytování Apartment Likar se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Kramer Hiša

9,7

Kramer Hiša

Ubytování (Apartmány) Kramer Hiša. Located in Kobarid, Kramer Hiša provides accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a terrace. Ubytování Kramer Hiša se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Cosy cottage with views near Kobarid

9,7

Cosy cottage with views near Kobarid

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy cottage with views near Kobarid. Cosy cottage with views near Kobarid is located in Kobarid. Providing free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cosy cottage with views near Kobarid se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid

9,7

Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid

Ubytování (Apartmán) Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid. Boasting barbecue facilities and a terrace, Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid provides accommodation in Kobarid with free WiFi and city views. Ubytování Pr' Kramarju - House in the heart of Kobarid se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Pod hruško

9,7

Studio Pod hruško

Ubytování (Apartmán) Studio Pod hruško. Offering free WiFi and garden views, Studio Pod hruško is an accommodation situated in Kobarid. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Studio Pod hruško se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A

9,6

Apartments A

Ubytování (Apartmány) Apartments A. Apartments A features city views, free WiFi and free private parking, located in Kobarid. Ubytování Apartments A se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Berginc

9,6

Apartmaji Berginc

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Berginc. Apartmány Berginc se nacházejí v obci Kobarid a nabízejí gril a kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Berginc se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Bon

9,6

Apartment Bon

Ubytování (Apartmán) Apartment Bon. Apartmán Bon se nachází v obci Kobarid a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Bon se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Hisa Rejmr

9,6

Hisa Rejmr

Ubytování (Prázdninový dům) Hisa Rejmr. Featuring accommodation with a balcony, Hisa Rejmr is set in Kobarid. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Hisa Rejmr se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Jelenov breg pod Matajurem

9,6

Jelenov breg pod Matajurem

Ubytování (Farma) Jelenov breg pod Matajurem. Jelenov breg pod Matajurem nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradou a grilem. Ubytování má v některých případech jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Jelenov breg pod Matajurem se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Šavli

9,6

Apartment Šavli

Ubytování (Apartmán) Apartment Šavli. Apartment Šavli se nachází v městečku Kobarid a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Šavli se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment HISA SONCA

9,6

Apartment HISA SONCA

Ubytování (Apartmány) Apartment HISA SONCA. Apartment HISA SONCA se nachází v obci Kobarid a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté zde mohou využít balkon a posezení. Ubytování Apartment HISA SONCA se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Studio Brnat

9,5

Studio Brnat

Ubytování (Apartmán) Studio Brnat. Located in the centre of the Kobarid, Studio Brnat offers self-catering accommodation with free Wi-Fi access. Ubytování Studio Brnat se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartma Ana Drežnica

9,5

Apartma Ana Drežnica

Ubytování (Apartmán) Apartma Ana Drežnica. Featuring a terrace, Apartma Ana Drežnica features accommodation in Kobarid with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartma Ana Drežnica se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Ten Sen

9,5

Apartma Ten Sen

Ubytování (Apartmán) Apartma Ten Sen. Apartma Ten Sen se nachází v Kobaridu a nabízí ubytování s terasou. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartma Ten Sen se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Pri Bricu

9,5

Apartment Pri Bricu

Ubytování (Apartmán) Apartment Pri Bricu. Apartment Pri Bricu se nachází v Kobaridu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Pri Bricu se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Flora

9,5

Apartment Flora

Ubytování (Apartmán) Apartment Flora. Apartment Flora is situated in Kobarid and offers a terrace. Ubytování Apartment Flora se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Positive sport apartments

9,5

Positive sport apartments

Ubytování (Apartmány) Positive sport apartments. Positive sport apartments is located in Kobarid. Each unit is equipped with a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a... Ubytování Positive sport apartments se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Hostel Kobarid

9,5

Hostel Kobarid

Ubytování (Hostel) Hostel Kobarid. Hostel Kobarid se nachází v Kobaridu. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Hostel Kobarid se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mlinarjeva domačija

9,5

Apartment Mlinarjeva domačija

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlinarjeva domačija. Apartmán Mlinarjeva domačija se nachází ve městě Kobarid. Tento apartmán nabízí kasino a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mlinarjeva domačija se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartments Masera

9,5

Apartments Masera

Ubytování (Apartmány) Apartments Masera. Apartments Masera se nachází v občině Kobarid. Budova stojí v zahradě a nabízí klimatizované pokoje a apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Masera se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bric

9,4

Apartment Bric

Ubytování (Apartmán) Apartment Bric. Featuring a garden and a terrace, Apartment Bric features accommodation in Kobarid with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Bric se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Sleeping with the bees Kozjak

9,4

Sleeping with the bees Kozjak

Ubytování (Prázdninový dům) Sleeping with the bees Kozjak. Boasting accommodation with a patio, Sleeping with the bees Kozjak is located in Kobarid. Ubytování Sleeping with the bees Kozjak se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartma "Pod Matajurjem"

9,4

Apartma "Pod Matajurjem"

Ubytování (Apartmány) Apartma "Pod Matajurjem". Situated in Kobarid, 46 km from Udine, Apartma "Pod Matajurjem" features a garden and free WiFi. Ubytování Apartma "Pod Matajurjem" se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Soĉa House

9,4

Soĉa House

Ubytování (Apartmány) Soĉa House. Soĉa House features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kobarid. Ubytování Soĉa House se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Alvarium

9,4

Apartment Alvarium

Ubytování (Apartmán) Apartment Alvarium. Apartma ALVARIUM je ubytování s možností vlastního stravování s Wi-Fi zdarma, které se nachází v Kobaridu. Ubytování Apartment Alvarium se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartments Metija

9,4

Apartments Metija

Ubytování (Apartmány) Apartments Metija. Apartments Metija se nachází v Kobaridu. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Metija se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Kranjc

9,4

Tourist Farm Kranjc

Ubytování (Farma) Tourist Farm Kranjc. Tourist Farm Kranjc se nachází pod horou Krn v nadmořské výšce 600 metrů hned pod Triglavským národním parkem, 6 km od historického města Kobarid a od řeky... Ubytování Tourist Farm Kranjc se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment Kamacir

9,4

Apartment Kamacir

Ubytování (Apartmán) Apartment Kamacir. Apartment Kamacir is set in Kobarid and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Kamacir se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivančič

9,4

Apartments Ivančič

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivančič. Apartments Ivančič je dům s apartmány situovaný 8 km od centra Kobaridu. Nabízí prostornou zahradu s lehátky a výhledem na okolní hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ivančič se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Soba Aria

9,4

Soba Aria

Ubytování (Penzion) Soba Aria. Soba Aria offers accommodation in Kobarid. The property features free private parking and free WiFi. At the guest house, each room is fitted with a desk. Ubytování Soba Aria se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartma Vilma

9,3

Apartma Vilma

Ubytování (Apartmán) Apartma Vilma. Boasting a garden, Apartma Vilma offers accommodation in Kobarid with free WiFi and garden views. Ubytování Apartma Vilma se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Holiday Farmhouse Skvor

9,3

Holiday Farmhouse Skvor

Ubytování (Farma) Holiday Farmhouse Skvor. Located in a secluded Alpine village of Robidišče, 17 km from Kobarid, Holiday Farmhouse Skvor boasts a shared garden with a barbecue A flat-screen TV is... Ubytování Holiday Farmhouse Skvor se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša Kranjc

9,3

Hiša Kranjc

Ubytování (Apartmány) Hiša Kranjc. Apartmány Hiša Kranjc se nachází v malé vesničce Svino poblíž Kobaridu. Jezero Bled je odtud vzdálené 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hiša Kranjc se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Honey Bee

9,3

Apartment Honey Bee

Ubytování (Apartmán) Apartment Honey Bee. Situated in Kobarid, Apartment Honey Bee offers free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Apartment Honey Bee se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartment and Room Natasa

9,3

Apartment and Room Natasa

Ubytování (Apartmány) Apartment and Room Natasa. Ubytování Apartment and Room Natasa se nachází v obci Drežnica, 5 km od obce Kobarid, 40 km od města Bled a 43 km od Villachu, a nabízí zahradu i ve všech... Ubytování Apartment and Room Natasa se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Apartments Pri nas

9,3

Apartments Pri nas

Ubytování (Apartmány) Apartments Pri nas. Apartments Pri nas najdete pouhých 800 metrů od řeky Soča ve městě Kobarid. Ubytování Apartments Pri nas se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko).

Chalet Žonir

9,3

Chalet Žonir

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Žonir. Chalet Žonir is set in Kobarid and offers free bikes, a casino and a tennis court. The air-conditioned accommodation is 41 km from Udine. Ubytování Chalet Žonir se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Cici

9,3

Apartma Cici

Ubytování (Apartmán) Apartma Cici. Featuring accommodation with a patio, Apartma Cici is located in Kobarid. Ubytování Apartma Cici se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Konavec

9,3

Apartment Konavec

Ubytování (Apartmán) Apartment Konavec. Apartment Konavec is located in Kobarid and offers a restaurant, a garden and a casino. Ubytování Apartment Konavec se nachází ve městě Kobarid (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kobarid

Město Kobarid se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 99 hotelů a ubytování ve městě Kobarid.