Hledat

Ubytování

Ubytování město Kloten

Ve městě Kloten (Švýcarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kloten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kloten

Pension Geerlisburg

9,3

Pension Geerlisburg

Ubytování (Penzion) Pension Geerlisburg. Pension Geerlisburg se nachází v Klotenu a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pension Geerlisburg se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Allegra Lodge

8,9

Hotel Allegra Lodge

Ubytování (Hotel) Hotel Allegra Lodge. Set in Kloten, Hotel Allegra Lodge features a restaurant, fitness centre, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Allegra Lodge se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Welcome Inn

8,7

Hotel Welcome Inn

Ubytování (Hotel) Hotel Welcome Inn. Welcome Inn se nachází v centru Klotenu, 1 km od letiště Curych. Nabízí letištní transfer, bezplatné Wi-Fi a parkování pro hosty po dobu pobytu zdarma. Ubytování Hotel Welcome Inn se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Apartments Zürich Kloten

8,7

Airport Apartments Zürich Kloten

Ubytování (Apartmány) Airport Apartments Zürich Kloten. Airport Apartments Zürich Kloten se nachází v Klotenu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Airport Apartments Zürich Kloten se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fly away

8,7

Hotel Fly away

Ubytování (Hotel) Hotel Fly away. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 5 minut jízdy od letiště Kloten a nabízí transfery z letiště, odhlučněné pokoje s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma... Ubytování Hotel Fly away se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radisson Blu Hotel Zurich Airport

8,5

Radisson Blu Hotel Zurich Airport

Ubytování (Hotel) Radisson Blu Hotel Zurich Airport. Radisson Blu Hotel, Zurich Airport se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Curych, pouhé 2 minuty chůze od letištní železniční stanice, se všemi... Ubytování Radisson Blu Hotel Zurich Airport se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bramen

8,3

Hotel Bramen

Ubytování (Hotel) Hotel Bramen. Located in Kloten, Hotel Bramen features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Bramen se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zurich Airport HOMESTAY 18m2 private room in RESIDENT S HOUSE

8,1

Zurich Airport HOMESTAY 18m2 private room in RESIDENT S HOUSE

Ubytování (Privát) Zurich Airport HOMESTAY 18m2 private room in RESIDENT S HOUSE. Zurich Airport HOMESTAY 18m2 private room in RESIDENT S HOUSE is located in Kloten. Ubytování Zurich Airport HOMESTAY 18m2 private room in RESIDENT S HOUSE se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zurich Airport Rentals in a quiet area of villas

8,1

Zurich Airport Rentals in a quiet area of villas

Ubytování (Apartmán) Zurich Airport Rentals in a quiet area of villas. Situated in Kloten in the Canton of Zurich region, Zurich Airport Rentals in a quiet area of villas has a garden. Ubytování Zurich Airport Rentals in a quiet area of villas se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zurich Apartments Airport

7,5

Zurich Apartments Airport

Ubytování (Penzion) Zurich Apartments Airport. Located in Kloten, Zurich Apartments Airport features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Zurich Apartments Airport se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Star Zurich Airport

7,4

Swiss Star Zurich Airport

Ubytování (Apartmány) Swiss Star Zurich Airport. Swiss Star Zurich Airport jsou plně vybavené apartmány s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma situované v Curychu, jen 1 km od curyšského letiště. Ubytování Swiss Star Zurich Airport se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Close to Zürich centre and Airport

Close to Zürich centre and Airport

Ubytování (Apartmán) Close to Zürich centre and Airport. Set in Kloten, Close to Zürich centre and Airport offers self-catering accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Close to Zürich centre and Airport se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart- Quiet Sleep By Airport ZH

Apart- Quiet Sleep By Airport ZH

Ubytování (Privát) Apart- Quiet Sleep By Airport ZH. Set in Kloten, Quiet Sleep By Airport ZH offers accommodation with a flat-screen TV. Private parking is available on site. Ubytování Apart- Quiet Sleep By Airport ZH se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leonardo Hotel Zurich Airport

Leonardo Hotel Zurich Airport

Ubytování (Hotel) Leonardo Hotel Zurich Airport. Leonardo Hotel Zurich Airport features a restaurant, fitness centre, a bar and terrace in Kloten. Ubytování Leonardo Hotel Zurich Airport se nachází ve městě Kloten (Švýcarsko - Curych).

Ubytování ve městě Kloten

Město Kloten se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kloten.