Hledat

Ubytování

Ubytování město Klosters

Ve městě Klosters (Švýcarsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Klosters

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klosters

Exclusive Dachwohnung mit herrlicher Aussicht

9,7

Exclusive Dachwohnung mit herrlicher Aussicht

Ubytování (Apartmán) Exclusive Dachwohnung mit herrlicher Aussicht. Featuring mountain views, Exclusive Dachwohnung mit herrlicher Aussicht offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování Exclusive Dachwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází ve městě Klosters (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Uf Z`Enisch

9,7

Ferienwohnung Uf Z`Enisch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Uf Z`Enisch. Set in Klosters, just 1.5 km from Parsenn, Ferienwohnung Uf Z`Enisch features accommodation with a garden and free WiFi. This apartment offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Uf Z`Enisch se nachází ve městě Klosters (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Alpenrösli

9,1

Berghaus Alpenrösli

Ubytování (Penzion – hostinec) Berghaus Alpenrösli. Berghaus Alpenrösli is situated in the quiet countryside of the Grison Alps. Wi-Fi is available free of charge. Ubytování Berghaus Alpenrösli se nachází ve městě Klosters (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sport-Lodge Klosters

Apartment Sport-Lodge Klosters

Ubytování (Apartmány) Apartment Sport-Lodge Klosters. Apartment Sport-Lodge Klosters se nachází v Klostersu v regionu Grisons, nedaleko Parsennu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sport-Lodge Klosters se nachází ve městě Klosters (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Klosters

Město Klosters se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Klosters.