Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klobouky u Brna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klobouky u Brna

Apartmán u kolejí

9,6

Apartmán u kolejí

Ubytování (Apartmán) Apartmán u kolejí. Apartmán u kolejí se nachází v Kloboukách u Brna v Jihomoravském kraji. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Brno leží 30 km odsud. Ubytování Apartmán u kolejí se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán u kolejí II

9,3

Apartmán u kolejí II

UbytováníApartmán u kolejí II. Apartmán u kolejí II se nachází v Kloboukách u Brna, pouhých 34 km od zámku Lednice, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán u kolejí II se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Areal Hradišek

9,3

Areal Hradišek

Ubytování (Prázdninový dům) Areal Hradišek. Areál Hradišek se nachází v Kloboucích u Brna a nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Areal Hradišek se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Areal Hradišek má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Areal Hradišek momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování Klobouky

8,8

Ubytování Klobouky

Ubytování (Apartmán) Ubytování Klobouky. Apartmán Ubytování Klobouky se nachází ve městě Klobouky u Brna, je umístěný v budově z roku 1980 a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Klobouky se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Klobouky má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Ubytování Klobouky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán u lesa

8,7

Apartmán u lesa

UbytováníApartmán u lesa. Apartmán u lesa se nachází v Kloboukách u Brna, 38 km od hradu Špilberk a 39 km od brněnského výstaviště. Ubytování Apartmán u lesa se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Dum Slunicko

8,4

Dum Slunicko

Ubytování (Prázdninový dům) Dum Slunicko. Dům Sluníčko se nachází v Kloboukách u Brna a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled na bazén. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Dum Slunicko se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Dum Slunicko má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Dum Slunicko momentálně evidujeme 5 recenzí.

Motel Podkova

8,3

Motel Podkova

Ubytování (Motel) Motel Podkova. Motel Podkova se nachází ve městě Klobouky u Brna a nabízí bar, pokoje s kabelovou TV a koupelnou, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Motel Podkova se nachází ve městě Klobouky u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Motel Podkova má celkové hodnocení 8,3. Pro Motel Motel Podkova momentálně evidujeme 48 recenzí.