Hledat

Ubytování

Ubytování město Kipséli

Ve městě Kipséli (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kipséli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kipséli

Joya Luxury Villas

9,7

Joya Luxury Villas

Ubytování (Vila) Joya Luxury Villas. Joya Luxury Villas se nachází v Kypseli, 9 km od Zakynthosu, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Joya Luxury Villas se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Zakynthos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stefania Apartments

9,5

Stefania Apartments

Ubytování (Aparthotel) Stefania Apartments. Stefania Apartments je malý rodinný hotel u moře, vzdálený pouhých 500 metrů od pláže Panagia Psarou oceněné Modrou vlajkou. Ubytování Stefania Apartments se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Zakynthos).

Georgia Apartments

9,3

Georgia Apartments

Ubytování (Apartmány) Georgia Apartments. Featuring free WiFi and sea view, Georgia Apartments is set in Kypseli. Zakynthos Town is 12 km from the property. Ubytování Georgia Apartments se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Zakynthos).

Neraida Village

8,9

Neraida Village

Ubytování (Apartmány) Neraida Village. Set in Kipseli, Neraida Village provides accommodation with free WiFi, seating area and a kitchen. Ubytování Neraida Village se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Zakynthos).

Belussi Beach

Belussi Beach

Ubytování (Hotel) Belussi Beach. Hotel Belussi Beach se nachází na pláži Kypseli na Zakynthosu. Nabízí bazén, vířivku a pokoje s kuchyňským koutem a balkonem s výhledem na Jónské moře. Ubytování Belussi Beach se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Zakynthos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red House in Aegina

Red House in Aegina

Ubytování (Prázdninový dům) Red House in Aegina. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Red House in Aegina can be found in Kipséli, close to Kolona Beach and 1. Ubytování Red House in Aegina se nachází ve městě Kipséli (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kipséli

Město Kipséli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kipséli.