Hledat

Ubytování

Ubytování město Kinion

Ve městě Kinion (Řecko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kinion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kinion

Alisachni

9,8

Alisachni

Ubytování (Apartmány) Alisachni. Nachází se v Kinion v regionu Syros, s Kini Beach a Lotos Beach Alisachni se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Alisachni se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

VILA INSPIRATION - ON KINI BEACH

9,7

VILA INSPIRATION - ON KINI BEACH

Ubytování (Prázdninový dům) VILA INSPIRATION - ON KINI BEACH. Set just a few steps from Kini Beach, VILA INSPIRATION - ON KINI BEACH offers accommodation in Kinion with access to a garden, a terrace, as well as a... Ubytování VILA INSPIRATION - ON KINI BEACH se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Syrou Lotos

9,5

Syrou Lotos

Ubytování (Apartmány) Syrou Lotos. The stone-built Syrou Lotos is located in the Kini village, around 200 metres from the beach. Ubytování Syrou Lotos se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Voulias

9,5

Voulias

Ubytování (Apartmán) Voulias. Offering a garden with sun terrace and BBQ facilities, Voulias features a self-catering unit with views over the Aegean Sea and the mountain. Ubytování Voulias se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Captain's

9,4

Captain's

Ubytování (Apartmány) Captain's. Located in the scenic fishing village of Kini, just 600 metres from the sandy beach, Captain's offers air-conditioned accommodation with terrace or... Ubytování Captain's se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Apanemia Rooms

9,3

Apanemia Rooms

Ubytování (Apartmány) Apanemia Rooms. Apanemia is situated just off the Blue Flag, sandy beach of Kini, and only 8 kilometres from the town of Syros. Ubytování Apanemia Rooms se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Ble Elia Villas Pistachio

9,3

Ble Elia Villas Pistachio

Ubytování (Prázdninový dům) Ble Elia Villas Pistachio. Boasting garden views, Ble Elia Villas Pistachio offers accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Kini Beach. Ubytování Ble Elia Villas Pistachio se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Syros Private House

9,3

Syros Private House

Ubytování (Prázdninový dům) Syros Private House. Syros Private House is a holiday home with a terrace, set just 100 metres from Kini. Ubytování Syros Private House se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Ble Elia Villas - Aegean Blue

9,1

Ble Elia Villas - Aegean Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Ble Elia Villas - Aegean Blue. Offering sea views, Ble Elia Villas - Aegean Blue is an accommodation set in Kinion, 300 metres from Lotos Beach and 600 metres from Kini Beach. Ubytování Ble Elia Villas - Aegean Blue se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Ble Elia villas-Red

8,6

Ble Elia villas-Red

Ubytování (Prázdninový dům) Ble Elia villas-Red. Boasting sea views, Ble Elia villas-Red features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 300 metres from Lotos Beach. Ubytování Ble Elia villas-Red se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Sunset hotel

8,4

Sunset hotel

Ubytování (Hotel) Sunset hotel. Facing the beachfront in Kinion, Sunset hotel features a restaurant and a bar. Ubytování Sunset hotel se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Aposperitis Rooms & Apartments

8,4

Aposperitis Rooms & Apartments

Ubytování (Apartmány) Aposperitis Rooms & Apartments. The Cycladic-style Aposperitis Rooms and Apartments are situated in the seaside Kini Village, a 2-minute walk from the sandy beach. Ubytování Aposperitis Rooms & Apartments se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Aphrodite Boutique Hotel

8,4

Aphrodite Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Aphrodite Boutique Hotel. Aphrodite Boutique Hotel is set on the beachfront in Kinion. Featuring a terrace, the 2-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. Ubytování Aphrodite Boutique Hotel se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

SYROS APARTMENTS No1

SYROS APARTMENTS No1

Ubytování (Apartmán) SYROS APARTMENTS No1. SYROS APARTMENTS No1 se nachází v Kinionu, pouhých 750 metrů od pláže Kini, a nabízí zahradu, terasu a pokojovou službu. Ubytování SYROS APARTMENTS No1 se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Apanemia 2

Apanemia 2

Ubytování (Penzion) Apanemia 2. Apanemia 2 se nachází v Kinionu, 50 metrů od pláže Kini, a nabízí zahradu a terasu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Apanemia 2 se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

thea

thea

Ubytování (Prázdninový dům) thea. Located just 300 metres from Lotos Beach, thea provides accommodation in Kinion with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování thea se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

MARIA GUESTHOUSE KINI

MARIA GUESTHOUSE KINI

Ubytování (Apartmán) MARIA GUESTHOUSE KINI. Located in Kinion, 1 km from Kini Beach and 1.4 km from Lotos Beach, MARIA GUESTHOUSE KINI provides accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování MARIA GUESTHOUSE KINI se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Aniv

Aniv

Ubytování (Vila) Aniv. Offering free WiFi and garden views, Aniv is an accommodation located in Kinion. This villa features a terrace. Ubytování Aniv se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Waterview Apartments

Waterview Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Waterview Apartments. Situated in Kinion, Waterview Apartments provides accommodation with free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Waterview Apartments se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Poseidon house

Poseidon house

Ubytování (Apartmán) Poseidon house. Poseidon house se nachází v Kinionu, pouhých 150 metrů od pláže Kini, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Poseidon house se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Venerdi Libero

Venerdi Libero

Ubytování (Prázdninový dům) Venerdi Libero. Venerdi Libero is set in Kinion. This holiday home offers a terrace. Ubytování Venerdi Libero se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Guesthouse ERI

Guesthouse ERI

Ubytování (Penzion) Guesthouse ERI. Guesthouse ERI features free WiFi and views of sea in Kinion. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Guesthouse ERI se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Villa Regina Resort

Villa Regina Resort

Ubytování (Aparthotel) Villa Regina Resort. Offering pool views, Villa Regina Resort in Kinion offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Regina Resort se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

SYROS APARTMENTS No3

SYROS APARTMENTS No3

Ubytování (Apartmán) SYROS APARTMENTS No3. SYROS APARTMENTS No3 se nachází v Kinionu, 350 metrů od pláže Lotos a 750 metrů od pláže Kini, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování SYROS APARTMENTS No3 se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Pappou

Pappou

Ubytování (Prázdninový dům) Pappou. Pappou se nachází v Kinionu v regionu Syros a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pappou se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Country Guesthouse

Country Guesthouse

Ubytování (Prázdninový dům) Country Guesthouse. Country Guesthouse se nachází v Kinionu a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Country Guesthouse se nachází ve městě Kinion (Řecko - Syros).

Ubytování ve městě Kinion

Město Kinion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Kinion.