Hledat

Ubytování

Ubytování město Khromonastírion

Ve městě Khromonastírion (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Khromonastírion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Khromonastírion

Sokaki Villas

9,4

Sokaki Villas

Ubytování (Vily) Sokaki Villas. This traditional, rustic villa is located in the village of Chromonastiri, 7 km from the beach and 11 km from Rethymno. Ubytování Sokaki Villas se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta).

Myli Natural Paradise

9,2

Myli Natural Paradise

Ubytování (Vila) Myli Natural Paradise. Vila Myli Natural Paradise se nachází ve starobylé vesničce Mylon, pouhých 5 km od rušného města Rethymno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Myli Natural Paradise se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta).

Mamis Mansion

Mamis Mansion

Ubytování (Vila) Mamis Mansion. Offering a hot tub on the patio, Mamis Mansion is a self-catering villa located in Khromonastírion. Ubytování Mamis Mansion se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta).

Tholos Home

Tholos Home

Ubytování (Vila) Tholos Home. Tholos Home is located in Khromonastírion. Guests staying at this villa have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Tholos Home se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irini's Home, Chromonastiri

Irini's Home, Chromonastiri

Ubytování (Vila) Irini's Home, Chromonastiri. Situated in Khromonastírion, Irini's Home, Chromonastiri features accommodation with a private pool, a terrace and mountain views. Ubytování Irini's Home, Chromonastiri se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dimitra

Villa Dimitra

Ubytování (Vila) Villa Dimitra. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Dimitra is situated in Khromonastírion. Ubytování Villa Dimitra se nachází ve městě Khromonastírion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Khromonastírion

Město Khromonastírion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Khromonastírion.