Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerkíni

Ve městě Kerkíni (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kerkíni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kerkíni

Kerkini Houses

9,6

Kerkini Houses

Ubytování (Apartmány) Kerkini Houses. Situated in Kerkíni, 39 km from Sidhirókastron, Kerkini Houses features a terrace and free WiFi. Ubytování Kerkini Houses se nachází ve městě Kerkíni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ihnilatis

9,3

Ihnilatis

Ubytování (Bed and breakfast) Ihnilatis. Ihnilatis is located amidst a well-tended garden in Korifoudi village. It offers traditionally decorated, air conditioned studios opening out to a terrace. Ubytování Ihnilatis se nachází ve městě Kerkíni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morfi Hotel

8,4

Morfi Hotel

Ubytování (Aparthotel) Morfi Hotel. Offering a restaurant, the traditional and stone-built Morfi Hotel is in the centre of Kerkini Village. Ubytování Morfi Hotel se nachází ve městě Kerkíni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oikoperiigitis Hotel

8,3

Oikoperiigitis Hotel

Ubytování (Hotel) Oikoperiigitis Hotel. Built of local stone and wood, Oikoperiigitis Hotel is set amidst lush greenery within 500 metres from Lake Kerkini in Serres. Ubytování Oikoperiigitis Hotel se nachází ve městě Kerkíni (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kerkíni

Město Kerkíni se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kerkíni.