Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerames

Ve městě Kerames (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kerames

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kerames

Harmony Family house

10

Harmony Family house

Ubytování (Prázdninový dům) Harmony Family house. Harmony Family house se nachází v obci Kerames, 1,9 km od pláže Agia Fotia a 4,1 km od pláže Preveli. Ubytování Harmony Family house se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Konaki Apartments Kerames

9,7

Konaki Apartments Kerames

Ubytování (Apartmány) Konaki Apartments Kerames. Set in Kerames, the seafront Konaki Apartments Kerames features a garden and sun terrace. Preveli Beach is 4.4 km from the property. Ubytování Konaki Apartments Kerames se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Chrysa Villa

9,7

Chrysa Villa

Ubytování (Vily) Chrysa Villa. Just 30 metres from the beach, in Kerames of Rethymno, Chrysa Villa offers self-catering accommodation with panoramic views over the Libyan Sea. Ubytování Chrysa Villa se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Maria's cozy stonehouse

9,5

Maria's cozy stonehouse

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's cozy stonehouse. Maria's cozy stonehouse se nachází v Kerames a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Maria's cozy stonehouse se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Castro Kerame

9

Castro Kerame

Ubytování (Apartmány) Castro Kerame. Castro Kerame se nachází ve vesnici Kerames, 4 km od pláže Preveli, a nabízí zahradu, restauraci a pokoje, studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Castro Kerame se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Chrysi's Ocean View Retreat

Chrysi's Ocean View Retreat

Ubytování (Prázdninový dům) Chrysi's Ocean View Retreat. Chrysi's Ocean View Retreat se nachází asi 4,1 km od pláže Preveli a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Chrysi's Ocean View Retreat se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Keramos Villa

Keramos Villa

Ubytování (Vila) Keramos Villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Keramos Villa provides accommodation in Kerames with free WiFi and garden views. Ubytování Keramos Villa se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

BLUE VIEW HOUSE

BLUE VIEW HOUSE

Ubytování (Vila) BLUE VIEW HOUSE. BLUE VIEW HOUSE nabízí ubytování v Keramesu, 3,8 km od pláže Preveli. Ubytování BLUE VIEW HOUSE se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Libyan Sea Sunset

Libyan Sea Sunset

Ubytování (Prázdninový dům) Libyan Sea Sunset. Situated in Kerames, within 3 km walking distance from Preveli Beach, Libyan Sea Sunset features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Libyan Sea Sunset se nachází ve městě Kerames (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Kerames

Město Kerames se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Kerames.