Hledat

Ubytování

Ubytování město Kefalos

Ve městě Kefalos (Řecko) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kefalos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kefalos

Kefalosbay Residence

9,7

Kefalosbay Residence

Ubytování (Apartmány) Kefalosbay Residence. Surrounded by a Mediterranean garden, Kefalosbay Residence offers an outdoor pool with sunbeds, 800 metres from the centre of Kefalos in Kos. Ubytování Kefalosbay Residence se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Nefeli Apartments

9,7

Nefeli Apartments

Ubytování (Apartmán) Nefeli Apartments. Nefeli Apartments offers self-catered rooms with furnished balcony, 150 metres from the sea. Balconies overlook the garden and the surrounding olive... Ubytování Nefeli Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Level Houses

9,5

Level Houses

Ubytování (Apartmán) Level Houses. Level Houses se nachází uprostřed svěží zahrady plné stromů, barevných květin a malého jezera, do 300 metrů od pláže Kamari v městečku Kefalos. Ubytování Level Houses se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Ikos Aria

9,5

Ikos Aria

Ubytování (Hotel) Ikos Aria. Pětihvězdičkový hotel Ikos Aria se nachází v Kefalosu, 500 metrů od Paralia Kefalos. Ubytování Ikos Aria se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Panorama Studios

9,4

Panorama Studios

Ubytování (Aparthotel) Panorama Studios. Rodinné ubytování Panorama Studios se nachází na mysu ve vesnici Kefalod a má panoramatický výhled na Egejské moře. Ubytování Panorama Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Bel Passo Apartments

9,4

Villa Bel Passo Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Bel Passo Apartments. Villa Bel Passo Apartments se nachází v centru města Kefalos, 100 metrů od pláže i místních restaurací a kaváren. Ubytování Villa Bel Passo Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kos Island Studios

9,4

Kos Island Studios

Ubytování (Apartmány) Kos Island Studios. Rodinná rezidence Kos Island Studios se nachází ve vesnici Kefalos, 300 metrů od pláže Kamari. Ubytování Kos Island Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Kokalakis Hotel

9,4

Kokalakis Hotel

Ubytování (Hotel) Kokalakis Hotel. Rodinný hotel Kokalakis se nachází hned na pláži Kamari na ostrově Kéfalos a nabízí snídaně, Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a pokoje se zařízeným... Ubytování Kokalakis Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Giorgos

9,4

Villa Giorgos

Ubytování (Apartmány) Villa Giorgos. Villa Georgios is situated along Kamari bay, just off the main harbour road, featuring taverns and bars. Parking and Wi-Fi are free. Ubytování Villa Giorgos se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Popi Studios

9,4

Villa Popi Studios

Ubytování (Apartmány) Villa Popi Studios. Villa Popi Studios se nachází 150 metrů od pláže Kefalos a nabízí bazén, snack bar u bazénu a ubytování ve studiích s bezplatným Wi-Fi připojením a... Ubytování Villa Popi Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Floral Studios

9,3

Floral Studios

Ubytování (Apartmán) Floral Studios. Featuring a pool and a snack bar, Floral Studios are 300 metres from Kamari Beach. They offer self-catered accommodation with pool and mountain views. Ubytování Floral Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Creta Vassakis Studios

9,3

Creta Vassakis Studios

Ubytování (Apartmán) Creta Vassakis Studios. Just 700 metres from Kamari Beach, Creta Vassakis Studios is located 1 km from the centre of Kefalos Town. Ubytování Creta Vassakis Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Ζini 2

9,2

Ζini 2

Ubytování (Prázdninové domy) Ζini 2. Ζini 2 offers accommodation in Kéfalos, 34 km from Kos Town. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytování Ζini 2 se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Blue Wave

9,2

Blue Wave

Ubytování (Apartmány) Blue Wave. Featuring free WiFi and air conditioning, Blue Wave is set in Kefalos, within 30 metres of the beach. Kos Town is 32 km away. Ubytování Blue Wave se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Soula Kaliva

9,2

Villa Soula Kaliva

Ubytování (Apartmány) Villa Soula Kaliva. Located a few steps from Paralia Kefalos, Villa Soula Kaliva provides accommodation with a garden, a terrace and room service for your convenience. Ubytování Villa Soula Kaliva se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikos Studios

9,2

Nikos Studios

Ubytování (Penzion) Nikos Studios. Nikos Studios leží ve vonné zahradě ve vesnici Kefalos, 1500 metrů od písečné pláže Kamari. Ubytování Nikos Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Albatross Studios

9,2

Albatross Studios

Ubytování (Aparthotel) Albatross Studios. Malý rodinný hotel Albatross Studios, situovaný jen pár kroků od malebného přístavu v zátoce Kamari, nabízí ubytování s vlastním stravováním s výhledem na... Ubytování Albatross Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Savvas Studios

9,2

Savvas Studios

Ubytování (Aparthotel) Savvas Studios. Savvas se nachází u pláže v Agios Stefanosu. Nabízí studia s bezplatným Wi-Fi a balkonem nebo patiem s výhledem na Egejské moře nebo hory, tradiční řeckou... Ubytování Savvas Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

White Rock of Kos

9,1

White Rock of Kos

Ubytování (Hotel) White Rock of Kos. White Rock of Kos se nachází v letovisku Kefalos, 3,5 km od vesnice Mylotopi. Ubytování White Rock of Kos se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Panormitis Studios

9,1

Panormitis Studios

Ubytování (Apartmány) Panormitis Studios. Situated 400 metres from Paralia Kefalos, Panormitis Studios offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Panormitis Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Maritsa

9

Maritsa

Ubytování (Apartmány) Maritsa. Maritsa Apartments se nachází na ostrově Kos 300 metrů od pláže letoviska Kefalos a nabízí pokoje s možností vlastního stravování, se zařízeným balkonem a... Ubytování Maritsa se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Studio Anthoula

9

Studio Anthoula

Ubytování (Apartmány) Studio Anthoula. Studio Anthoula se nachází 20 metrů od pláže v zálivu Kamari a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a terasou s výhledem na... Ubytování Studio Anthoula se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Zeus Hotel

9

Zeus Hotel

Ubytování (Hotel) Zeus Hotel. Hotel Zeus se nachází pouhých 250 metrů od pláže Kamari Bay a v docházkové vzdálenosti od minimarketu a několika taveren. Ubytování Zeus Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Manolis Studios

9

Manolis Studios

Ubytování (Aparthotel) Manolis Studios. Tento hotel stojí v centru oblasti Kefalos na ostrově Kos, 300 metrů od pláže Agios Stefanos. Ubytování Manolis Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Dionysia Studios

9

Dionysia Studios

Ubytování (Apartmány) Dionysia Studios. Dionysia Studios se nachází v Kefalu, 2 minuty chůze od pláže Kamari a může se pochlubit dvorem se zelení. Ubytování Dionysia Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sevi Apartments

8,9

Sevi Apartments

Ubytování (Apartmán) Sevi Apartments. Sevi Apartments se nachází uprostřed dobře udržované zahrady, pouhých 150 metrů od pláže Kamari, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a ve... Ubytování Sevi Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Christina Studios

8,9

Christina Studios

Ubytování (Apartmány) Christina Studios. Studia Christina se nachází jen 100 metrů od písečné pláže Kamari v Kefalosu, 3 minuty pěšky od obchodů, restaurací a barů. Ubytování Christina Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afentoulis Studios 2

8,9

Afentoulis Studios 2

Ubytování (Apartmán) Afentoulis Studios 2. Studia, která nabízí rodinný komplex Afentoulis Studios 2, leží 300 metrů od pláže Kefalos ve městě Kos. Ubytování Afentoulis Studios 2 se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Matina Studios

8,9

Matina Studios

Ubytování (Apartmán) Matina Studios. Within 150 metres of the beach on the area of Kefalos, Matina Studios offers self-catering accommodation with free WiFi and direct access to the garden. Ubytování Matina Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

APARTMENTS kokalaki

8,8

APARTMENTS kokalaki

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS kokalaki. APARTMENTS kokalaki features sea views, free WiFi and free private parking, located in Kefalos, a few steps from Paralia Kefalos. Ubytování APARTMENTS kokalaki se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Bill & Mike

8,7

Bill & Mike

Ubytování (Aparthotel) Bill & Mike. Bill & Mike se nachází v Kéfalosu, má venkovní bazén se sluneční terasou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zařízenými balkony, ze... Ubytování Bill & Mike se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Efi Studio

8,7

Efi Studio

Ubytování (Aparthotel) Efi Studio. Efi Studio stojí uprostřed zahrady v obci Kefalos, 150 metrů od centra a pouhých 100 metrů od místní pláže. Ubytování Efi Studio se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sevoula studios

8,7

Sevoula studios

Ubytování (Apartmán) Sevoula studios. Sevoulas Studios is located in Kéfalos, just a 3-minute walk from the beach. It offers self-catering studios with free WiFi, a balcony and sea views. Ubytování Sevoula studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Sydney Hotel

8,7

Sydney Hotel

Ubytování (Hotel) Sydney Hotel. Located in Kefalos, 200 metres from Paralia Kefalos, Sydney Hotel provides accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. Ubytování Sydney Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Vasilis studios 2

8,6

Vasilis studios 2

Ubytování (Apartmány) Vasilis studios 2. Vasilis Studios 2 se nachází v Kéfalosu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na okolní olivové háje a... Ubytování Vasilis studios 2 se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Kochylari Apartments

8,6

Kochylari Apartments

Ubytování (Apartmán) Kochylari Apartments. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Kochylari Apartments features accommodation in Kefalos with free WiFi and sea views. Ubytování Kochylari Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Irene Studios

8,5

Irene Studios

Ubytování (Apartmány) Irene Studios. Studia Irene se nacházejí 30 metrů od pláže Kefalos na ostrově Kos. Ubytování Irene Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Antonis Hotel

8,5

Antonis Hotel

Ubytování (Hotel) Antonis Hotel. Rodinný Antonis Hotel se nachází pouhých 80 metrů od pláže Kefalos a nabízí bezplatnou dopravu z letiště i zpět. Ubytování Antonis Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Fourtounis Hotel

8,5

Fourtounis Hotel

Ubytování (Hotel) Fourtounis Hotel. Hotel Fourtounis se nachází na ideálním místě v klidné a odlehlé vesnici v srdci zátoky Kefalos a pouhých 150 metrů od pláže. Ubytování Fourtounis Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Archodia Studios

8,5

Archodia Studios

Ubytování (Aparthotel) Archodia Studios. Set 400 metres from Paralia Kefalos, Archodia Studios offers a bar, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Archodia Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Anthoulis Studios

8,5

Anthoulis Studios

Ubytování (Hotel) Anthoulis Studios. Within 150 metres of the beach of Kefalos, Anthoulis Studios offers self-catering accommodation with free internet access. Ubytování Anthoulis Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Kordistos Hotel

8,4

Kordistos Hotel

Ubytování (Hotel) Kordistos Hotel. Kordistos Hotel stojí jen 30 metrů od písečné pláže ve městě Kefalos. K hotelu patří bazén a restaurace. Ubytování Kordistos Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Kontessa Apartments

8,4

Kontessa Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kontessa Apartments. Kontessa Apartments se nachází na klidném místě jen 60 metrů od pláže v letovisku Kamari na poloostrově Kefalos a hostům nabízí ubytování s možností... Ubytování Kontessa Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Afentouli Studios

8,3

Afentouli Studios

Ubytování (Apartmány) Afentouli Studios. Afentouli Studios se nachází kousek od vesnice Kefalos a pouhých 5 minut chůze od pláže. Ubytování Afentouli Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Dionysia Apartments

8,3

Dionysia Apartments

Ubytování (Apartmány) Dionysia Apartments. Rodinné ubytování Dionysia Apartments se nachází na klidném místě v centru obce Kamari na ostrově Kos, 300 metrů od písčité pláže a kousek pěšky od... Ubytování Dionysia Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Denise Apartments

8,2

Denise Apartments

Ubytování (Aparthotel) Denise Apartments. Ubytování Denise Apartments se nachází v městečku Kefalos a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je zahrada, kde můžete relaxovat. Ubytování Denise Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleni Hotel

8,2

Eleni Hotel

Ubytování (Hotel) Eleni Hotel. Eleni Hotel stojí jen 100 metrů od pláže Kamari ve městě Kefalos. Ubytování Eleni Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Eleni Studios

8,2

Eleni Studios

Ubytování (Apartmány) Eleni Studios. Family-run Eleni Studios is located right on the beach of Kamari in Kos. It features self-catered accommodation with garden access and views to Kefalos... Ubytování Eleni Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Haralambos Apartments

8,1

Haralambos Apartments

Ubytování (Apartmány) Haralambos Apartments. Haralambos Apartments se nachází jen přes silnici od pláže, 20 minut chůze od města Kefalos. Na místě je mini market, který nabízí řadu různého zboží. Ubytování Haralambos Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Chrysoula Hotel

8,1

Chrysoula Hotel

Ubytování (Aparthotel) Chrysoula Hotel. Chrysoula Hotel se nachází v Kefalosu, jen 150 metrů od pláže Kefalos a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování s výhledem na... Ubytování Chrysoula Hotel se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Hotel Athinoula

8

Hotel Athinoula

Ubytování (Hotel) Hotel Athinoula. Athinoula Hotel se nachází jen kousek od hlavní ulice a 250 metrů od pláže, v blízkosti mnoha barů, taveren a restaurací. Ubytování Hotel Athinoula se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kefalos

Město Kefalos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Kefalos.