Hledat

Ubytování

Ubytování město Kefalos

Ve městě Kefalos (Řecko) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kefalos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kefalos

SINI Apartments 3

9,6

SINI Apartments 3

Ubytování (Apartmány) SINI Apartments 3. SINI Apartments 3 se nachází v Kefalosu na ostrově Kos, 350 metrů od pláže Kamari. Ubytování SINI Apartments 3 se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Bel Passo Apartments

9,4

Villa Bel Passo Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Bel Passo Apartments. Villa Bel Passo Apartments se nachází v centru města Kefalos, 100 metrů od pláže i místních restaurací a kaváren. Ubytování Villa Bel Passo Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Giorgos

9,4

Villa Giorgos

Ubytování (Apartmány) Villa Giorgos. Villa Georgios is situated along Kamari bay, just off the main harbour road, featuring taverns and bars. Parking and Wi-Fi are free. Ubytování Villa Giorgos se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Floral Studios

9,3

Floral Studios

Ubytování (Apartmán) Floral Studios. Featuring a pool and a snack bar, Floral Studios are 300 metres from Kamari Beach. They offer self-catered accommodation with pool and mountain views. Ubytování Floral Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Villa Soula Kaliva

9,2

Villa Soula Kaliva

Ubytování (Apartmány) Villa Soula Kaliva. Located a few steps from Paralia Kefalos, Villa Soula Kaliva provides accommodation with a garden, a terrace and room service for your convenience. Ubytování Villa Soula Kaliva se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Mayflower 1

9,1

Mayflower 1

Ubytování (Apartmán) Mayflower 1. Mayflower 1 se nachází ve městě Kefalos na ostrově Kos a nabízí venkovní bazén, snack bar a bezplatné Wi-Fi. Stojí 500 metrů od pláže Kamari. Ubytování Mayflower 1 se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Dionysia Studios

9

Dionysia Studios

Ubytování (Apartmány) Dionysia Studios. Dionysia Studios se nachází v Kefalu, 2 minuty chůze od pláže Kamari a může se pochlubit dvorem se zelení. Ubytování Dionysia Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Christina Studios

8,9

Christina Studios

Ubytování (Apartmány) Christina Studios. Studia Christina se nachází jen 100 metrů od písečné pláže Kamari v Kefalosu, 3 minuty pěšky od obchodů, restaurací a barů. Ubytování Christina Studios se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Efi Studio

8,7

Efi Studio

Ubytování (Aparthotel) Efi Studio. Efi Studio stojí uprostřed zahrady v obci Kefalos, 150 metrů od centra a pouhých 100 metrů od místní pláže. Ubytování Efi Studio se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Denise Apartments

8,2

Denise Apartments

Ubytování (Aparthotel) Denise Apartments. Ubytování Denise Apartments se nachází v městečku Kefalos a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je zahrada, kde můžete relaxovat. Ubytování Denise Apartments se nachází ve městě Kefalos (Řecko - Kos).

Ubytování ve městě Kefalos

Město Kefalos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Kefalos.