Hledat

Ubytování

Ubytování město Kavoúsion

Ve městě Kavoúsion (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kavoúsion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kavoúsion

Tholos Bay Suites

9,9

Tholos Bay Suites

Ubytování (Apartmány) Tholos Bay Suites. Tholos Bay Suites se nachází ve městě Kavoúsion, jen 100 metrů od pláže. Ubytování Tholos Bay Suites se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Evexia Villa

9,9

Evexia Villa

Ubytování (Vila) Evexia Villa. Located in Thólos, Evexia Villa offers accommodation with a private pool and sea views. Ubytování Evexia Villa se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tholos Crete

9,9

Villa Tholos Crete

Ubytování (Vila) Villa Tholos Crete. Set amidst a blossomed garden, in Kavousi Village of Lasithi, the split-level Villa Tholos Crete features a private, outdoor pool and a furnished sun... Ubytování Villa Tholos Crete se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Tholos Boutique Houses(4-5 persons)

9,8

Tholos Boutique Houses(4-5 persons)

Ubytování (Apartmány) Tholos Boutique Houses(4-5 persons). Located in Kavoúsion, this semi-detached villa features a terrace and a garden with an outdoor pool and a seasonal outdoor pool. Ubytování Tholos Boutique Houses(4-5 persons) se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Garden studio falassarna

9,7

Garden studio falassarna

Ubytování (Apartmán) Garden studio falassarna. Garden studio falassarna is situated in Kavousion. The accommodation is 2.5 km from Falassarna Beach and 49 km from Elafonisi. Ubytování Garden studio falassarna se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fotini Traditional Villas

9,4

Fotini Traditional Villas

Ubytování (Vily) Fotini Traditional Villas. Fotini Traditional Villas nabízí ubytování v Kavoúsionu, 39 km od města Chania. Ubytování Fotini Traditional Villas se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Elia

9,3

Elia

Ubytování (Aparthotel) Elia. Aparthotel Elia se nachází v Kavoúsionu na Krétě, 39 km od města Chania a 23 km od Elafonisi. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elia se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Tholos Rooms

8,4

Tholos Rooms

Ubytování (Hotel) Tholos Rooms. Hotel Tholos Rooms se nachází ve vesnici Kavoúsion a nabízí zahradu, bar, sdílený obývací prostor a terasu. Ubytování Tholos Rooms se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elpida Falassarna

Elpida Falassarna

Ubytování (Vila) Elpida Falassarna. Boasting pool views, Elpida Falassarna features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 1 km from Falasarna Beach. Ubytování Elpida Falassarna se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Kavoúsion, 2.3 km from North Falasarna Beach and 2. Ubytování Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Achilleas Crete

Villa Achilleas Crete

Ubytování (Vila) Villa Achilleas Crete. Set in Kavoúsion, Villa Achilleas Crete offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Villa Achilleas Crete se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

East Crete Villa Mirabello

East Crete Villa Mirabello

Ubytování (Vila) East Crete Villa Mirabello. Situated in Kavoúsion, East Crete Villa Mirabello features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování East Crete Villa Mirabello se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta).

Kavousi village

Kavousi village

Ubytování (Prázdninový dům) Kavousi village. Kavousi village is situated in Kavoúsion and offers a terrace. The accommodation is 49 km from Sissi. Ubytování Kavousi village se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Kavoúsion, 2.3 km from North Falasarna Beach and 2. Ubytování Kavousi Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Kavoúsion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kavoúsion

Město Kavoúsion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kavoúsion.