Hledat

Ubytování

Ubytování město Kavos

Ve městě Kavos (Řecko) máme celkem 120 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kavos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kavos

EFTIHIA

9,9

EFTIHIA

Ubytování (Hotel) EFTIHIA. Situated in Kavos, within 300 metres of Kavos Beach and 2. Ubytování EFTIHIA se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Machi Rooms

9,8

Machi Rooms

Ubytování (Apartmány) Machi Rooms. Centrally located in Patitiri of Alonissos, the family-run Machi Rooms offers rooms with a balcony overlooking the Aegean Sea. Ubytování Machi Rooms se nachází ve městě Kavos (Řecko - Alonissos).

Biscoutsis Apartments & Studios

9,6

Biscoutsis Apartments & Studios

Ubytování (Aparthotel) Biscoutsis Apartments & Studios. Biscoutsis Apartments & Studios se nachází jen pár kroků od písečné pláže v obci Kavos u Lefkimmi a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Biscoutsis Apartments & Studios se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Yellow House

9,6

Yellow House

Ubytování (Apartmány) Yellow House. Situated in Kavos in the Corfu region and Kavos Beach reachable within 400 metres, Yellow House features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Yellow House se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greco Mare

9,6

Greco Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Greco Mare. Featuring a terrace and an ATM, Greco Mare is in a prime location in Kavos, 300 metres from Kavos Beach and 1.2 km from St Peter Beach. Ubytování Greco Mare se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Thalassa Apartments & Studios

9,6

Thalassa Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Thalassa Apartments & Studios. Thalassa Apartments & Studios se nachází v obci Kávos, sotva pár metrů od pláže, a nabízí ubytování s výhledem na Jónské moře, možností vlastního... Ubytování Thalassa Apartments & Studios se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Sand and Sea

9,6

Sand and Sea

Ubytování (Aparthotel) Sand and Sea. Sand and Sea se nachází ve vesnici Agios Petros a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování. ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sand and Sea se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Riposo Studios & Apartments

9,4

Riposo Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Riposo Studios & Apartments. This property is 5 minutes walk from the beach. With garden view and partial sea view, Riposo Studios & Apartments has accommodation with a kitchenette set... Ubytování Riposo Studios & Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

UMBRELLA BEACH APARTMENTs

9,3

UMBRELLA BEACH APARTMENTs

Ubytování (Aparthotel) UMBRELLA BEACH APARTMENTs. With pool views, UMBRELLA BEACH APARTMENTs is situated in Kavos and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, seasonal outdoor pool and terrace. Ubytování UMBRELLA BEACH APARTMENTs se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Toni´s Guesthouse

9,3

Toni´s Guesthouse

Ubytování (Aparthotel) Toni´s Guesthouse. Toni's Guethouse se nachází v letovisku Kavos, 200 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén a bar. Ubytování Toni´s Guesthouse se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Stavros Beach Hotel

9,3

Stavros Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Stavros Beach Hotel. Featuring free WiFi and a terrace, Stavros Beach Hotel is located in Kavos, 30 metres from Kavos Beach. Ubytování Stavros Beach Hotel se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

LeMaMi Beachfront Villas

9,3

LeMaMi Beachfront Villas

Ubytování (Prázdninové domy) LeMaMi Beachfront Villas. Situated in Kavos in the Corfu region and Kavos Beach reachable within 200 metres, LeMaMi Beachfront Villas features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování LeMaMi Beachfront Villas se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Kavos Villa

9,2

Kavos Villa

Ubytování (Vily) Kavos Villa. Featuring a terrace with sea views, Kavos Villa is a villa, located opposite the Thronion, in the Northern part of Euboea, in KAVOS beach next to Agios... Ubytování Kavos Villa se nachází ve městě Kavos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisavet Apts

9,2

Elisavet Apts

Ubytování (Apartmány) Elisavet Apts. Set 300 metres from Kavos Beach, Elisavet Apts offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Elisavet Apts se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Likourgos Beach

9,2

Likourgos Beach

Ubytování (Apartmány) Likourgos Beach. Likourgos Beach nabízí ubytování v Kokkinia, přímo na pláži Kavos. Ubytování má sezónní venkovní bazén a sluneční terasu. Ubytování Likourgos Beach se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Charming Beach Studios

9,2

Charming Beach Studios

Ubytování (Apartmány) Charming Beach Studios. Ubytování Charming Beach Studios se nachází v letovisku Kavos, pouhé 2 minuty chůze od poklidné písečné pláže a 260 metrů od pláže Kavos, a nabízí... Ubytování Charming Beach Studios se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Anna's flat

9,2

Anna's flat

Ubytování (Apartmány) Anna's flat. Featuring free WiFi from end of May till mid of September., Anna's flat is set in Kávos, 400 metres from Kavos Beach. Ubytování Anna's flat se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trident Studios and Apartments

9,1

Trident Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Trident Studios and Apartments. Located in Kokkinia of Kavos in Corfu, in a peaceful spot just 300 metres from the sandy beach, Trident Studios and Apartments offers self-catered... Ubytování Trident Studios and Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Ekati Mare Boutique Hotel & Suites

9,1

Ekati Mare Boutique Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Ekati Mare Boutique Hotel & Suites. Ekati Mare Boutique Hotel & Suites se nachází na nábřeží v Kavosu, kousek od pláže. Ubytování Ekati Mare Boutique Hotel & Suites se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Konstantina Apartments

9,1

Konstantina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Konstantina Apartments. Tato rezidence se skládá z 1 hlavní budovy s 20 apartmány a z rodinné restaurace. Ubytování Konstantina Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Kamini Apartments

9,1

Kamini Apartments

Ubytování (Apartmány) Kamini Apartments. Apartmány Kamini nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v letovisku Kávos. K dispozici je také zahrada. Pláž Kavos je vzdálená 1 km. Ubytování Kamini Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Angela Apartments

9

Angela Apartments

Ubytování (Apartmány) Angela Apartments. Rodinné Apartmány Angela stojí pouhých 120 metrů od pláže Kavos, jedné z nejdelších písečných pláží na Korfu. Ubytování Angela Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Chandris Apartments

9

Chandris Apartments

Ubytování (Aparthotel) Chandris Apartments. Apartmány Chandris nabízí Wi-Fi zdarma a venkovní bazén. Nachází se v obci Kávos, 50 metrů od místní pláže. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chandris Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Villa Kormos

9

Villa Kormos

Ubytování (Aparthotel) Villa Kormos. Villa Kormos se nachází v Kávosu, 100 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Kormos se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Crystal

9

Crystal

Ubytování (Apartmány) Crystal. Crystal se nachází v zahradě s buganvíliemi, jen 90 metrů od pláže Asprokavos na Korfu. Ubytování Crystal se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Lagoudera

9

Lagoudera

Ubytování (Apartmány) Lagoudera. Ubytování Lagoudera se nachází přímo na pláži Cavos a nabízí WiFi zdarma. K některým apartmánům patří balkon a/nebo terasa. Ubytování Lagoudera se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cavos Beach House

9

Cavos Beach House

Ubytování (Apartmány) Cavos Beach House. Apartmány Cavos Beach House se nacházejí v letovisku Kávos, v bezprostřední blízkosti tamní písečné pláže. Ubytování Cavos Beach House se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

VILLA NITSA

9

VILLA NITSA

Ubytování (Aparthotel) VILLA NITSA. Situated just 100 metres from Kavos Beach, VILLA NITSA offers a garden, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování VILLA NITSA se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Villa Marinos

8,9

Villa Marinos

Ubytování (Apartmány) Villa Marinos. Situated a few steps from Kavos Beach, Villa Marinos offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Marinos se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Nikos Villas

8,9

Nikos Villas

Ubytování (Aparthotel) Nikos Villas. Nikos Villas se nachází jen 150 metrů od pláže Agios Petros a nabízí venkovní bazén, restauraci, snack bar a studia s možností vlastního stravování a... Ubytování Nikos Villas se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Mayor Capo Di Corfu

8,8

Mayor Capo Di Corfu

Ubytování (Rezort) Mayor Capo Di Corfu. Hotel Mayor Capo di Korfu stojí uprostřed upravených zahrad přímo na pláži v letovisku Agios Petros, 2 km od Lefkimi. Ubytování Mayor Capo Di Corfu se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Oliveland Apartments

8,8

Oliveland Apartments

Ubytování (Apartmány) Oliveland Apartments. Situated 200 metres from St Peter Beach, Oliveland Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Oliveland Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Apartments Elena

8,8

Apartments Elena

Ubytování (Apartmány) Apartments Elena. Apartments Elena se nachází v letovisku Kávos, 300 metrů od pláže Kávos, a nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Elena se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Captains Studios & Apartments

8,7

Captains Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Captains Studios & Apartments. Captains Studios & Apartments stojí mezí olivovníky 50 metrů od pláže v Kávosu. Ubytování Captains Studios & Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Pelagic

8,7

Pelagic

Ubytování (Apartmán) Pelagic. Offering an outdoor pool and sun terrace, Pelagic is situated in Kávos in the Corfu Region, just 300 metres from Kavos Beach. Free WiFi is offered. Ubytování Pelagic se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Utopia Kavos

8,7

Utopia Kavos

Ubytování (Aparthotel) Utopia Kavos. Aparthotel Utopia Kavos se nachází na poklidném místě v obci Kavos a nabízí ubytování s venkovním bazénem a výhled na pevninské Řecko. Ubytování Utopia Kavos se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

The Barn

8,7

The Barn

Ubytování (Aparthotel) The Barn. With Kavos Beach reachable in 300 metres, The Barn features accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge. Ubytování The Barn se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Mediterranean Blue

8,7

Mediterranean Blue

Ubytování (Hotel) Mediterranean Blue. Mediterranean Blue nabízí venkovní bazén, dětský bazén, bar s restaurací a ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Mediterranean Blue se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Maria's Apartments

8,7

Maria's Apartments

Ubytování (Aparthotel) Maria's Apartments. Maria's Apartments se nachází v klidné části letoviska Kávos na Korfu, pouhých 100 metrů od upravené pláže. Má sluneční terasu a výhled do zahrady. Ubytování Maria's Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Three Seasons

8,6

Three Seasons

Ubytování (Apartmány) Three Seasons. Three Seasons se nachází ve městě Kávos a nabízí ubytování s přístupem do zahrady, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Three Seasons se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Kavos Fantasia Complex

8,6

Kavos Fantasia Complex

Ubytování (Apartmány) Kavos Fantasia Complex. Komplex Kavos Fantasia se nachází v obci Kavos a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Pláž Kavos je vzdálená 500 metrů odtud. Ubytování Kavos Fantasia Complex se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Seafront Apartments

8,6

Seafront Apartments

Ubytování (Aparthotel) Seafront Apartments. Seafront Apartments se nachází přímo u pláže v Kávosu na ostrově Korfu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a soukromým... Ubytování Seafront Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Nefeli Apartments

8,6

Nefeli Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Nefeli Apartments. Set 300 metres from Kavos Beach, Nefeli Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Nefeli Apartments se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Roussos: The Seaside Suite

8,6

Roussos: The Seaside Suite

Ubytování (Apartmán) Roussos: The Seaside Suite. Set in Kavos, within a few steps of Kavos Beach and 1. Ubytování Roussos: The Seaside Suite se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vicky's Guesthouse

8,5

Vicky's Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Vicky's Guesthouse. Only 300 metres from the the sandy beach of Kavos, Vicky's Guesthouse is set in a quiet garden and offers simple accommodation with free WiFi. Ubytování Vicky's Guesthouse se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Apollo

8,5

Apollo

Ubytování (Penzion) Apollo. Apollo se nachází v obci Kavos, 200 metrů od pláže. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a volný vstup do bazénu vzdáleného 100 metrů. Ubytování Apollo se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Villa Helena

8,5

Villa Helena

Ubytování (Apartmán) Villa Helena. Villa Helena se nachází ve vesnici Kavos, pouhých 250 metrů od pláže a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Helena se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evgenios Studios

8,4

Evgenios Studios

Ubytování (Apartmány) Evgenios Studios. Ubytování Evgenios Studios se nachází jen pár metrů o pláže Kavos na ostrově Korfu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na Jónské moře. Ubytování Evgenios Studios se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Oula Maisonettes

8,4

Oula Maisonettes

Ubytování (Hotel) Oula Maisonettes. Oula Maisonettes nabízí ubytování v Kávosu, 900 metrů od pláže Kavos a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Oula Maisonettes se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Kavos Plaza Hotel

8,4

Kavos Plaza Hotel

Ubytování (Hotel) Kavos Plaza Hotel. Kavos Plaza Hotel is set in Kavos, 400 metres from Kavos Beach, and has a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Kavos Plaza Hotel se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Casa del mar

8,4

Casa del mar

Ubytování (Apartmány) Casa del mar. Situated 600 metres from Kavos Beach, Casa del mar features accommodation with a garden, a terrace and room service for your convenience. Ubytování Casa del mar se nachází ve městě Kavos (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Kavos

Město Kavos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 120 hotelů a ubytování ve městě Kavos.